Portrett av Mamadou Sangaré
Spillerprofil · komplett datakort

Mamadou Sangaré

MidtbaneTilgjengelig
Født26. juni 2002 · 24 årNasjonalitetMaliHøyde178 cmVekt63 kg
54Kamper
4 310Minutter
3Mål
5Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,8
0,81,49
Pasningspresisjon
0100
81,3 %85,8 %
Taklinger / 90
04,3
3,543,41
Vellykkede driblinger
0100
–58,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Paris S7.2Tottenh6.7Leeds6.5Sunderl6.4Bournem6.7Chelsea6.1Aston V6.1Liverpo6.6Hull Ci6.6Notting
  1. Bournemouth6.4 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. Chelsea6.7 vurdering
    18. sep. 2026 · 21 min
  3. Aston Villa6.1 vurdering
    10. okt. 2026 · 38 min
  4. Liverpool6.1 vurdering
    17. okt. 2026 · 44 min
  5. Hull City6.6 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Nottingham Forest6.6 vurdering
    31. okt. 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,250,16MINUTTER1 2132024-252 5372025-265602026-27
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 213 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,25 målpoeng / 90
    2 537 min · 3 mål · 4 målgivende
  3. 2026-270,16 målpoeng / 90
    560 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2515 kamper · 1 213 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2630 kamper · 2 537 min · 3 mål · 4 målgivende · 0,25/90
  • 2026-279 kamper · 560 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,16/90
Landslagskarriere

Mali

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Brentford logoPremier LeagueKlubb · Brentford · 2026-276.59
Kamper
9
Minutter
560
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
81.29251700680273
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueBrentford
    560 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueBrentford
0,16

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueBrentford
0,8

Pasningspresisjon

Premier LeagueBrentford
81,3 %

Taklinger / 90

Premier LeagueBrentford
3,54

Vunne dueller

Premier LeagueBrentford
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Brentford · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
560
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
294
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
22
Vunne dueller
42

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 30 kamper · 3 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lens
    2 327 min · 91,7 %
  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    210 min · 8,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0,27
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
1,47
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,71

Pasningspresisjon

Ligue 1Lens
86 %
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
80 %

Taklinger / 90

Ligue 1Lens
3,33
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
4,29

Vunne dueller

Ligue 1Lens
56,5 %
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
65 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Midfielder · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
29
Fra start
27
Minutter
2 327
Innbytter
2
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
3
Målgivende
4
Skudd
34
Skudd på mål
14
Pasninger
1 452
Nøkkelpasninger
38
Driblinger
57
Vellykkede driblinger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
86
Blokkeringer
5
Brudd
40
Dueller
336
Vunne dueller
190
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
43
Frispark begått
35
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
40
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    718 min · 59,2 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    495 min · 40,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,13
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
48 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
4,14
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
61,2 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
718
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
11
Pasninger
523
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
33
Blokkeringer
1
Brudd
16
Dueller
116
Vunne dueller
71
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
12
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
495
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Rapid Vienna → Lensons 20. august 2025Permanent overgang
  2. →Rapid → Lensons 20. august 2025Permanent overgang
  3. →Rapid Vienna → Lenstir 19. august 2025Permanent overgang
  4. →Rapid Vienna → Lensman 18. august 2025Permanent overgang
  5. →TSV Hartberg → Red Bull Salzburglør 1. juli 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

49 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Brentford–Nottingham ForestPremier League · 2026-27626.6
Klubb25. oktober · Brentford–Hull CityPremier League · 2026-27906.6
Klubb17. oktober · Brentford–LiverpoolPremier League · 2026-27446.1
Klubb10. oktober · Brentford–Aston VillaPremier League · 2026-27386.1
Klubb18. september · Brentford–ChelseaPremier League · 2026-27216.7
Klubb12. september · Brentford–BournemouthPremier League · 2026-27906.4
Klubb5. september · Brentford–SunderlandPremier League · 2026-27466.5
Klubb30. august · Brentford–LeedsPremier League · 2026-27936.7
Klubb22. august · Brentford–TottenhamPremier League · 2026-27767.21
Klubb13. mai · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb2. mai · Lens–NiceLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb24. april · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.21
Klubb17. april · Lens–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.6
Klubb4. april · Lens–LilleLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb20. mars · Lens–AngersLigue 1 · 2025-26457.91
Klubb14. mars · Lens–LorientLigue 1 · 2025-26906.91
Klubb8. mars · Lens–MetzLigue 1 · 2025-26737.2
Klubb27. februar · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.71
Klubb14. februar · Lens–Paris FCLigue 1 · 2025-26487.0
Klubb7. februar · Lens–RennesLigue 1 · 2025-26896.9
Klubb30. januar · Lens–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb24. januar · Lens–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.91
Klubb17. januar · Lens–AuxerreLigue 1 · 2025-26337.0
Klubb14. desember · Lens–NiceLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb6. desember · Lens–NantesLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb30. november · Lens–AngersLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb22. november · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.9
Klubb8. november · Lens–MonacoLigue 1 · 2025-26637.51
Klubb2. november · Lens–LorientLigue 1 · 2025-26596.91
Klubb29. oktober · Lens–MetzLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb25. oktober · Lens–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb19. oktober · Lens–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb4. oktober · Lens–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb28. september · Lens–RennesLigue 1 · 2025-26907.6
Klubb20. september · Lens–LilleLigue 1 · 2025-26867.2
Klubb14. september · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb29. august · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.0
Klubb24. august · Lens–Le HavreLigue 1 · 2025-26316.6
Klubb14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-261207.7
Klubb7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26907.2
Klubb17. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-257–
Klubb13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-251137.9
Klubb6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25906.5
Klubb19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25907.3
Klubb12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25836.3
Klubb28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-25907.5
Klubb7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-25907.7
Klubb24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-25687.6
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25877.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mamadou Sangaré: statistikk, kamper og karriere | Coro