Portrett av Jeremy Nosakhare Agbonifo
Spillerprofil · komplett datakort

Jeremy Nosakhare Agbonifo

Også registrert som J. Agbonifo

AngrepTilgjengelig
Født24. oktober 2005 · 21 årNasjonalitetSverigeHøyde180 cmVekt78 kg
23Kamper
756Minutter
3Mål
0Målgivende
0,36Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
04,5
3,673,05
Skudd på mål
0100
0 %0 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Stade B6.6Auxerre7.0SC Frei6.2VfB Stu6.3Genk7.2Red Bul6.9Plzen6.5Ararat-6.2Anderle6.7Wisla P
  1. Genk6.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 30 min
  2. Red Bull Salzburg7.2 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  3. Plzen6.9 vurdering
    29. jan. 2026 · 33 min
  4. Ararat-Armenia6.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 24 min
  5. Anderlecht6.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 25 min
  6. Wisla Plock6.7 vurdering
    24. okt. 2026 · 59 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,450,370,000,00MINUTTER4022024-252462025-26592026492026-27
  1. 2024-250,45 målpoeng / 90
    402 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,37 målpoeng / 90
    246 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    59 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    49 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2513 kamper · 402 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,45/90
  • 2025-265 kamper · 246 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,37/90
  • 20261 kamper · 59 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 49 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Sverige

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Jagiellonia logoEuropa LeagueKlubb · Jagiellonia · 2026-276.36
Kamper
2
Minutter
49
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
60
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueJagiellonia
    49 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueJagiellonia
0

Skudd / 90

Europa LeagueJagiellonia
3,67

Skudd på mål

Europa LeagueJagiellonia
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueJagiellonia
0

Vellykkede driblinger

Europa LeagueJagiellonia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Jagiellonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
49
Kaptein
Nei
Vurdering
6,36

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ekstraklasa.

Registrert spilletid

  • EkstraklasaJagiellonia
    59 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EkstraklasaJagiellonia
0

Skudd / 90

EkstraklasaJagiellonia
3,05

Skudd på mål

EkstraklasaJagiellonia
0 %

Nøkkelpasninger / 90

EkstraklasaJagiellonia
1,53

Vellykkede driblinger

EkstraklasaJagiellonia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ekstraklasa
  • Klubb · Jagiellonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
59
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    246 min · –
  • Ligue 1Lens
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
0,37
Ligue 1Lens
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
2,2
Ligue 1Lens
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
83,3 %
Ligue 1Lens
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
0,37
Ligue 1Lens
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
44,4 %
Ligue 1Lens
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
5
Fra start
2
Minutter
246
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
5
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
9
Brudd
1
Dueller
58
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-252 turneringer · 13 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lens
    299 min · 74,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
    103 min · 25,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0,3
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
0,87

Skudd / 90

Ligue 1Lens
1,81
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
1,75

Skudd på mål

Ligue 1Lens
66,7 %
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
0,9
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Lens
47,4 %
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
8
Minutter
299
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
65
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
14
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BK Hacken · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
16
Driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Lens → BK Hackentir 17. februar 2026Lån
  2. →FC Basel 1893 → Lensman 16. februar 2026Tilbake fra lån
  3. →Lens → FC Basel 1893man 25. august 2025Lån
  4. →Lens → Baselman 25. august 2025Lån
  5. →Lens → FC Basel 1893søn 24. august 2025Lån
  6. →Häcken → Lenstir 1. juli 2025Permanent overgang
  7. →Lens → BK Hackentir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  8. →Lens → BK Hackensøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  9. →BK Hacken → Lensons 29. januar 2025Lån
  10. →Häcken → Lensons 29. januar 2025Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · Jagiellonia–Wisla PlockEkstraklasa · 2026596.7
Klubb22. oktober · Jagiellonia–AnderlechtEuropa League · 2026-27256.2
Klubb15. oktober · Jagiellonia–Ararat-ArmeniaEuropa League · 2026-27246.5
Klubb29. januar · FC Basel 1893–PlzenEuropa League · 2025-26336.9
Klubb22. januar · FC Basel 1893–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26907.21
Klubb27. november · FC Basel 1893–GenkEuropa League · 2025-26306.3
Klubb6. november · FC Basel 1893–FCSBEuropa League · 2025-26––
Klubb23. oktober · FC Basel 1893–LyonEuropa League · 2025-26––
Klubb2. oktober · FC Basel 1893–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26616.2
Klubb24. september · FC Basel 1893–SC FreiburgEuropa League · 2025-26327.0
Klubb4. mai · Lens–LyonLigue 1 · 2024-25––
Klubb27. april · Lens–AuxerreLigue 1 · 2024-25456.6
Klubb20. april · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25547.0
Klubb11. april · Lens–ReimsLigue 1 · 2024-25––
Klubb30. mars · Lens–LilleLigue 1 · 2024-25106.2
Klubb15. mars · Lens–RennesLigue 1 · 2024-25456.5
Klubb8. mars · Lens–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb23. februar · Lens–NantesLigue 1 · 2024-25456.2
Klubb16. februar · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2024-25256.9
Klubb8. februar · Lens–NiceLigue 1 · 2024-25456.6
Klubb31. januar · Lens–MontpellierLigue 1 · 2024-25307.01
Klubb29. august · BK Hacken–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25906.91
Klubb22. august · BK Hacken–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25136.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jeremy Nosakhare Agbonifo: statistikk, kamper og karriere | Coro