Portrett av Andrew Abiola Omobamidele
Spillerprofil · komplett datakort

Andrew Omobamidele

Fullt navn: Andrew Abiola Omobamidele

ForsvarTilgjengelig
Født23. juni 2002 · 24 årNasjonalitetIrlandHøyde188 cmVekt78 kg
110Kamper
4 967Minutter
2Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,6
1,32–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Lorient6.9Rayo Va6.5Toulous6.2Rayo Va6.3Stade B6.5Monaco6.6Marseil6.7Lens7.2Dinamo 6.5KVC Wes
  1. Stade Brestois 296.3 vurdering
    13. mai 2026 · 90 min
  2. Monaco6.5 vurdering
    17. mai 2026 · 90 min
  3. Marseille6.6 vurdering
    21. aug. 2026 · 93 min
  4. Lens6.7 vurdering
    29. aug. 2026 · 90 min
  5. Dinamo Zagreb7.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. KVC Westerlo6.5 vurdering
    31. okt. 2026 · 19 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,240,000,000,000,040,00MINUTTER23520203812021-229020237802023-246102024-252 4112025-262732026-27
  1. 2021-220,24 målpoeng / 90
    381 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    780 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    610 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,04 målpoeng / 90
    2 411 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    273 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20204 kamper · 235 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-225 kamper · 381 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 20231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 780 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20242 kamper · 147 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2511 kamper · 610 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2638 kamper · 2 411 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,04/90
  • 20261 kamper · 19 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 273 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Strasbourg logoLigue 1Klubb · Strasbourg · 2026-276.64
Kamper
2
Minutter
183
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
96.96969696969697
Anderlecht logoEuropa LeagueKlubb · Anderlecht · 2026-277.18
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
100
Flagg: Rep. Of IrelandNations LeagueLandslag · Rep. Of Ireland · 2024-256.30
Kamper
1
Minutter
74
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.21052631578948
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    183 min · 67 %
  • Europa LeagueAnderlecht
    90 min · 33 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,97
Europa LeagueAnderlecht
0

Brudd / 90

Ligue 1Strasbourg
–
Europa LeagueAnderlecht
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Strasbourg
–
Europa LeagueAnderlecht
–

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
–
Europa LeagueAnderlecht
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
97 %
Europa LeagueAnderlecht
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
183
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
97 %
Taklinger
4
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Anderlecht · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueAnderlecht
    19 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
–

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueAnderlecht
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Anderlecht · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
14

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 38 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    1 375 min · 57 %
  • UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
    1 036 min · 43 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,46
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
0,69

Brudd / 90

Ligue 1Strasbourg
1,11
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
1,48

Blokkeringer / 90

Ligue 1Strasbourg
0,59
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
1,04

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
63,4 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
56,1 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
96 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
94 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
25
Fra start
13
Minutter
1 375
Innbytter
12
Byttet ut
5
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
1 181
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96 %
Taklinger
7
Blokkeringer
9
Brudd
17
Dueller
71
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
13
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Strasbourg · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
13
Fra start
11
Minutter
1 036
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
833
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
8
Blokkeringer
12
Brudd
17
Dueller
57
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    536 min · 87,9 %
  • UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
    74 min · 12,1 %Lite datagrunnlag
  • Premier LeagueNottingham Forest
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,18
UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–
Premier LeagueNottingham Forest
–

Brudd / 90

Ligue 1Strasbourg
1,34
UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–
Premier LeagueNottingham Forest
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Strasbourg
1,34
UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–
Premier LeagueNottingham Forest
–

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
55,8 %
UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–
Premier LeagueNottingham Forest
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
40 %
UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
84,2 %
Premier LeagueNottingham Forest
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
536
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
390
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
7
Blokkeringer
8
Brudd
8
Dueller
43
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
13
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
74
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
38

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,2 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    147 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
1,84

Brudd / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
82,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
147
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
82

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,9 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNottingham Forest
    780 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueNottingham Forest
1,15

Brudd / 90

Premier LeagueNottingham Forest
1,5

Blokkeringer / 90

Premier LeagueNottingham Forest
0,92

Vunne dueller

Premier LeagueNottingham Forest
51,3 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueNottingham Forest
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
8
Minutter
780
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Pasninger
309
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
8
Brudd
13
Dueller
39
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–
Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–
Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–
Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–
Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
89,8 %
Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
49

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,8 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNorwich
    381 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueNorwich
1,89

Brudd / 90

Premier LeagueNorwich
1,18

Blokkeringer / 90

Premier LeagueNorwich
1,89

Vunne dueller

Premier LeagueNorwich
48,6 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueNorwich
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Norwich · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
381
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
227
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
8
Brudd
5
Dueller
37
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    235 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
2,3

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
0,77

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
1,15

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
50 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
235
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
84
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
18
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Ashington AFC → Strasbourgtir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →Nottingham Forest → Strasbourgtir 1. juli 2025Permanent overgang
  3. →Strasbourg → Nottingham Foresttir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  4. →Ashington AFC → Strasbourgfre 24. januar 2025Lån
  5. →Nottingham Forest → Strasbourgfre 24. januar 2025Lån
  6. →Norwich → Nottingham Forestfre 1. september 2023€ 12.9M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Anderlecht–KVC WesterloJupiler Pro League · 2026196.5
Klubb15. oktober · Anderlecht–Dinamo ZagrebEuropa League · 2026-27907.2
Klubb29. august · Strasbourg–LensLigue 1 · 2026-27906.7
Klubb21. august · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2026-27936.6
Klubb17. mai · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb13. mai · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.3
Klubb7. mai · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26906.2
Klubb3. mai · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-26196.5
Klubb30. april · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26906.9
Klubb26. april · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26257.61
Klubb19. april · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2025-26337.5
Klubb16. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26907.3
Klubb9. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26907.3
Klubb4. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2025-26777.5
Klubb22. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2025-26766.6
Klubb19. mars · Strasbourg–HNK RijekaConference League · 2025-26906.3
Klubb15. mars · Strasbourg–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb12. mars · Strasbourg–HNK RijekaConference League · 2025-26456.6
Klubb7. mars · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb27. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb22. februar · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2025-26896.7
Klubb14. februar · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb8. februar · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2025-26576.6
Klubb1. februar · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
Klubb25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb18. desember · Strasbourg–BreidablikConference League · 2025-26907.3
Klubb14. desember · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26457.0
Klubb11. desember · Strasbourg–AberdeenConference League · 2025-26907.3
Klubb6. desember · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-26616.5
Klubb30. november · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.5
Klubb27. november · Strasbourg–Crystal PalaceConference League · 2025-261–
Klubb22. november · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26456.9
Klubb9. november · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-2696.9
Klubb6. november · Strasbourg–BK HackenConference League · 2025-26907.0
Klubb29. oktober · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.6
Klubb26. oktober · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2025-26136.7
Klubb23. oktober · Strasbourg–JagielloniaConference League · 2025-26906.6
Klubb17. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26256.2
Klubb5. oktober · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2025-26136.6
Klubb2. oktober · Strasbourg–Slovan BratislavaConference League · 2025-26906.9
Klubb26. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2025-26126.3
Klubb21. september · Strasbourg–Paris FCLigue 1 · 2025-26156.5
Klubb24. august · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2025-26416.9
Klubb21. august · Strasbourg–BrondbyConference League · 2025-26907.2
Landslag10. juni · Rep. Of Ireland–LuxembourgPrivatlandskamper · 2025––
Landslag6. juni · Rep. Of Ireland–SenegalPrivatlandskamper · 2025––
Klubb17. mai · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2024-2510–
Klubb3. mai · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25216.6
Klubb26. april · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb19. april · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb12. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb6. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25126.7
Klubb16. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25166.7
Klubb9. februar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.7
Klubb2. februar · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25457.2
Klubb21. oktober · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2024-25––
Landslag13. oktober · Rep. Of Ireland–HellasNations League · 2024-25––
Landslag10. oktober · Rep. Of Ireland–FinlandNations League · 2024-25––
Klubb14. september · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2024-25––
Landslag10. september · Rep. Of Ireland–HellasNations League · 2024-25746.3
Landslag7. september · Rep. Of Ireland–EnglandNations League · 2024-25––
Klubb24. august · Nottingham Forest–SouthamptonPremier League · 2024-25––
Klubb17. august · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2024-25––
Klubb19. mai · Nottingham Forest–BurnleyPremier League · 2023-24––
Klubb11. mai · Nottingham Forest–ChelseaPremier League · 2023-24––
Klubb28. april · Nottingham Forest–Manchester CityPremier League · 2023-24166.3
Klubb21. april · Nottingham Forest–EvertonPremier League · 2023-24––
Klubb13. april · Nottingham Forest–WolvesPremier League · 2023-24906.9
Klubb7. april · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2023-24906.3
Klubb2. april · Nottingham Forest–FulhamPremier League · 2023-24906.6
Klubb30. mars · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2023-24––
Landslag26. mars · Rep. Of Ireland–SveitsPrivatlandskamper · 2024576.9
Landslag23. mars · Rep. Of Ireland–BelgiaPrivatlandskamper · 2024907.2
Klubb16. mars · Nottingham Forest–LutonPremier League · 2023-24––
Klubb10. mars · Nottingham Forest–BrightonPremier League · 2023-24906.5
Klubb2. mars · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2023-24907.7
Klubb24. februar · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2023-24456.0
Klubb17. februar · Nottingham Forest–West HamPremier League · 2023-241–
Klubb10. februar · Nottingham Forest–NewcastlePremier League · 2023-24––
Klubb4. februar · Nottingham Forest–BournemouthPremier League · 2023-24907.2
Klubb30. januar · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2023-24906.3
Klubb20. januar · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2023-24906.3
Klubb15. desember · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2023-24––
Klubb6. desember · Nottingham Forest–FulhamPremier League · 2023-24––
Landslag21. november · Rep. Of Ireland–New ZealandPrivatlandskamper · 2023906.7
Landslag18. november · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. oktober · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023––
Landslag13. oktober · Rep. Of Ireland–HellasEM-kvalifisering · 2023––
Landslag10. september · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag27. mars · Rep. Of Ireland–FrankrikeEM-kvalifisering · 2023––
Klubb5. desember · Norwich–TottenhamPremier League · 2021-22906.3
Klubb30. november · Norwich–NewcastlePremier League · 2021-22––
Klubb27. november · Norwich–WolvesPremier League · 2021-22––
Klubb20. november · Norwich–SouthamptonPremier League · 2021-22––
Landslag14. november · Rep. Of Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 20201–
Klubb6. november · Norwich–BrentfordPremier League · 2021-22907.2
Klubb31. oktober · Norwich–LeedsPremier League · 2021-22907.31
Klubb23. oktober · Norwich–ChelseaPremier League · 2021-22216.3
Klubb16. oktober · Norwich–BrightonPremier League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Andrew Omobamidele: statistikk, kamper og karriere | Coro