Portrett av Rémy Labeau Lascary
Spillerprofil · komplett datakort

Rémy Labeau Lascary

Også registrert som R. Labeau Lascary

AngrepTilgjengelig
Født3. mars 2003 · 23 årNasjonalitetFrankrikeHøyde184 cmVekt72 kg
71Kamper
2 290Minutter
9Mål
2Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,350,51
Skudd / 90
03,8
3,151,97
Skudd på mål
0100
66,7 %63 %
Vellykkede driblinger
0100
–39,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Nantes6.5Paris F6.6Paris S6.9Strasbo6.5Angers7.9Angers5.6Lyon6.7Nice6.4Stade B6.4Rennes
  1. Angers6.5 vurdering
    17. mai 2026 · 26 min
  2. Angers7.9 vurdering
    29. aug. 2026 · 61 min
  3. Lyon5.6 vurdering
    4. sep. 2026 · 66 min
  4. Nice6.7 vurdering
    12. sep. 2026 · 71 min
  5. Stade Brestois 296.4 vurdering
    20. sep. 2026 · 46 min
  6. Rennes6.4 vurdering
    11. okt. 2026 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,400,510,35MINUTTER6782024-251 2362025-262572026-27
  1. 2024-250,40 målpoeng / 90
    678 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2025-260,51 målpoeng / 90
    1 236 min · 6 mål · 1 målgivende
  3. 2026-270,35 målpoeng / 90
    257 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2321 kamper · 119 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2516 kamper · 678 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,40/90
  • 2025-2629 kamper · 1 236 min · 6 mål · 1 målgivende · 0,51/90
  • 2026-275 kamper · 257 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Auxerre logoLigue 1Klubb · Auxerre · 2026-276.64
Kamper
5
Minutter
257
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Auxerre
    257 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Auxerre
0,35

Skudd / 90

Ligue 1Auxerre
3,15

Skudd på mål

Ligue 1Auxerre
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Auxerre
0,7

Vellykkede driblinger

Ligue 1Auxerre
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Auxerre · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
257
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
4
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 29 kamper · 6 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lens · Stade Brestois 29
    1 236 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens · Stade Brestois 29
0,51

Skudd / 90

Ligue 1Lens · Stade Brestois 29
1,97

Skudd på mål

Ligue 1Lens · Stade Brestois 29
63 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens · Stade Brestois 29
1,02

Vellykkede driblinger

Ligue 1Lens · Stade Brestois 29
39,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
29
Fra start
12
Minutter
1 236
Innbytter
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
27
Skudd på mål
17
Pasninger
236
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
53
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Dueller
194
Vunne dueller
70
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
34
Gule kort
3
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 16 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lens
    635 min · 93,7 %
  • UEFA Europa Conference LeagueLens
    43 min · 6,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0,43
UEFA Europa Conference LeagueLens
–

Skudd / 90

Ligue 1Lens
1,84
UEFA Europa Conference LeagueLens
2,09

Skudd på mål

Ligue 1Lens
38,5 %
UEFA Europa Conference LeagueLens
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
0,99
UEFA Europa Conference LeagueLens
2,09

Vellykkede driblinger

Ligue 1Lens
48 %
UEFA Europa Conference LeagueLens
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
10
Minutter
635
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
13
Skudd på mål
5
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Brudd
1
Dueller
97
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
23
Gule kort
5
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lens · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
43
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
5
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 21 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lens
    119 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
–

Skudd / 90

Ligue 1Lens
2,27

Skudd på mål

Ligue 1Lens
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
1,51

Vellykkede driblinger

Ligue 1Lens
28,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
21
Fra start
12
Minutter
119
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
24
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Lens → Stade Brestois 29søn 31. august 2025Lån
  2. →Lens → Stade Brestois 29lør 30. august 2025Lån
  3. →Lens → Angerssøn 24. august 2025Lån
  4. →Laval → Lensman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →Lens → Lavallør 1. juli 2023Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

69 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb11. oktober · Auxerre–RennesLigue 1 · 2026-27136.4
Klubb20. september · Auxerre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2026-27466.4
Klubb12. september · Auxerre–NiceLigue 1 · 2026-27716.7
Klubb4. september · Auxerre–LyonLigue 1 · 2026-27665.6
Klubb29. august · Auxerre–AngersLigue 1 · 2026-27617.91
Klubb17. mai · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2025-26266.5
Klubb13. mai · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2025-26266.9
Klubb10. mai · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26236.6
Klubb3. mai · Stade Brestois 29–Paris FCLigue 1 · 2025-26606.5
Klubb19. april · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb4. april · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2025-26907.01
Klubb21. mars · Stade Brestois 29–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb14. mars · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2025-26236.9
Klubb8. mars · Stade Brestois 29–Le HavreLigue 1 · 2025-26207.9
Klubb1. mars · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2025-26166.5
Klubb20. februar · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2025-26176.3
Klubb14. februar · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2025-26708.31
Klubb7. februar · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2025-26737.31
Klubb1. februar · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2025-26706.0
Klubb25. januar · Stade Brestois 29–ToulouseLigue 1 · 2025-26836.3
Klubb18. januar · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2025-26576.5
Klubb4. januar · Stade Brestois 29–AuxerreLigue 1 · 2025-26687.21
Klubb13. desember · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2025-26206.2
Klubb5. desember · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2025-26326.3
Klubb30. november · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2025-26256.2
Klubb23. november · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2025-26236.3
Klubb8. november · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2025-26456.3
Klubb2. november · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2025-26186.6
Klubb19. oktober · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2025-26266.3
Klubb28. september · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2025-26637.31
Klubb20. september · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2025-26297.21
Klubb14. september · Stade Brestois 29–Paris FCLigue 1 · 2025-26126.7
Klubb14. desember · Lens–AuxerreLigue 1 · 2024-25818.21
Klubb8. desember · Lens–MontpellierLigue 1 · 2024-25617.71
Klubb29. november · Lens–ReimsLigue 1 · 2024-25716.9
Klubb23. november · Lens–MarseilleLigue 1 · 2024-25326.7
Klubb9. november · Lens–NantesLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb2. november · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25106.6
Klubb26. oktober · Lens–LilleLigue 1 · 2024-25196.6
Klubb19. oktober · Lens–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25266.91
Klubb28. september · Lens–NiceLigue 1 · 2024-25316.3
Klubb21. september · Lens–RennesLigue 1 · 2024-25566.3
Klubb15. september · Lens–LyonLigue 1 · 2024-25206.7
Klubb1. september · Lens–MonacoLigue 1 · 2024-25456.2
Klubb29. august · Lens–PanathinaikosConference League · 2024-25236.9
Klubb25. august · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25756.9
Klubb22. august · Lens–PanathinaikosConference League · 2024-25206.7
Klubb18. august · Lens–AngersLigue 1 · 2024-25186.7
Klubb2. mai · Lens–ToulouseLigue 1 · 2022-23126.3
Klubb15. april · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
Klubb7. april · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2022-23––
Klubb18. mars · Lens–AngersLigue 1 · 2022-2386.5
Klubb12. mars · Lens–Clermont FootLigue 1 · 2022-2386.7
Klubb4. mars · Lens–LilleLigue 1 · 2022-23––
Klubb25. februar · Lens–MontpellierLigue 1 · 2022-23––
Klubb19. februar · Lens–NantesLigue 1 · 2022-232–
Klubb12. februar · Lens–LyonLigue 1 · 2022-23136.7
Klubb5. februar · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23186.3
Klubb1. februar · Lens–NiceLigue 1 · 2022-23126.2
Klubb28. januar · Lens–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23106.7
Klubb14. januar · Lens–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
Klubb11. januar · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2022-23106.6
Klubb1. januar · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
Klubb29. desember · Lens–NiceLigue 1 · 2022-23266.9
Klubb12. november · Lens–Clermont FootLigue 1 · 2022-23––
Klubb5. november · Lens–AngersLigue 1 · 2022-23––
Klubb22. oktober · Lens–MarseilleLigue 1 · 2022-23––
Klubb4. september · Lens–ReimsLigue 1 · 2022-23––
Klubb31. august · Lens–LorientLigue 1 · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.