Portrett av Shamar Amaro Nicholson
Spillerprofil · komplett datakort

Shamar Nicholson

Fullt navn: Shamar Amaro Nicholson

AngrepTilgjengelig
Født16. mars 1997 · 29 årNasjonalitetJamaicaHøyde192 cmVekt82 kg
37Kamper
2 085Minutter
6Mål
3Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2021-22Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,42–
Skudd / 90
02,2
1,82–
Skudd på mål
0100
66,7 %–
Vellykkede driblinger
0100
32 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Stade B6.7Rennes6.2Nice6.7Marseil6.7Metz6.3Toulous6.7Paris S6.3Montpel6.3Reims6.5Monaco
  1. Metz6.7 vurdering
    10. mars 2024 · 61 min
  2. Toulouse6.3 vurdering
    31. mars 2024 · 29 min
  3. Paris Saint Germain6.7 vurdering
    6. apr. 2024 · 27 min
  4. Montpellier6.3 vurdering
    14. apr. 2024 · 8 min
  5. Reims6.3 vurdering
    28. apr. 2024 · 8 min
  6. Monaco6.5 vurdering
    4. mai 2024 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,880,000,42MINUTTER1642018-192042019-202102020-211 4872023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    164 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,88 målpoeng / 90
    204 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,42 målpoeng / 90
    1 487 min · 4 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 164 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 204 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,88/90
  • 2020-212 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2426 kamper · 1 487 min · 4 mål · 3 målgivende · 0,42/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Clermont Foot logoLigue 1Klubb · Clermont Foot · 2023-246.79
Kamper
26
Minutter
1487
Mål
4
Målgivende
3
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 26 kamper · 4 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Clermont Foot
    1 487 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Clermont Foot
0,42

Skudd / 90

Ligue 1Clermont Foot
1,82

Skudd på mål

Ligue 1Clermont Foot
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Clermont Foot
1,09

Vellykkede driblinger

Ligue 1Clermont Foot
32 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Clermont Foot · Attacker

Spilletid

Kamper
26
Fra start
17
Minutter
1 487
Innbytter
9
Byttet ut
12
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
4
Målgivende
3
Skudd
30
Skudd på mål
20
Pasninger
379
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
1
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
2
Dueller
204
Vunne dueller
87
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
20
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Moscow · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCharleroi
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Charleroi · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    204 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
204
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    164 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
164
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Club Tijuana → ML Vitebsksøn 8. mars 2026Lån
  2. →Spartak Moscow → Club Tijuanaons 5. februar 2025Permanent overgang
  3. →Spartak Moscow → Club Tijuanasøn 2. februar 2025€ 1.6M
  4. →Clermont Foot → Spartak Moscowman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →Spartak Moscow → Clermont Footfre 1. september 2023Lån
  6. →Charleroi → Spartak Moscowlør 1. januar 2022€ 9M
  7. →NK Domzale → Charleroitir 13. august 2019€ 1.5M
  8. →Boys' Town → NK Domzalefre 1. september 2017Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
4. mai · Clermont Foot–MonacoLigue 1 · 2023-24136.5
28. april · Clermont Foot–ReimsLigue 1 · 2023-2486.3
20. april · Clermont Foot–LensLigue 1 · 2023-24––
14. april · Clermont Foot–MontpellierLigue 1 · 2023-2486.3
6. april · Clermont Foot–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24276.7
31. mars · Clermont Foot–ToulouseLigue 1 · 2023-24296.3
17. mars · Clermont Foot–Le HavreLigue 1 · 2023-24––
10. mars · Clermont Foot–MetzLigue 1 · 2023-24616.7
2. mars · Clermont Foot–MarseilleLigue 1 · 2023-24766.7
25. februar · Clermont Foot–NiceLigue 1 · 2023-24736.2
18. februar · Clermont Foot–RennesLigue 1 · 2023-24826.7
11. februar · Clermont Foot–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24666.3
4. februar · Clermont Foot–LilleLigue 1 · 2023-24836.3
28. januar · Clermont Foot–StrasbourgLigue 1 · 2023-24617.21
14. januar · Clermont Foot–NantesLigue 1 · 2023-24908.211
20. desember · Clermont Foot–RennesLigue 1 · 2023-24847.91
17. desember · Clermont Foot–MarseilleLigue 1 · 2023-24146.3
10. desember · Clermont Foot–LilleLigue 1 · 2023-24126.3
3. desember · Clermont Foot–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24626.9
29. november · Clermont Foot–MontpellierLigue 1 · 2023-24906.9
25. november · Clermont Foot–LensLigue 1 · 2023-24246.6
12. november · Clermont Foot–LorientLigue 1 · 2023-24817.91
5. november · Clermont Foot–StrasbourgLigue 1 · 2023-24776.6
27. oktober · Clermont Foot–NiceLigue 1 · 2023-24887.0
22. oktober · Clermont Foot–LyonLigue 1 · 2023-24907.31
30. september · Clermont Foot–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.9
24. september · Clermont Foot–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.91
17. september · Clermont Foot–NantesLigue 1 · 2023-24287.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.