Portrett av Emanuel Esseh Emegha
Spillerprofil · komplett datakort

Emanuel Esseh Emegha

Også registrert som E. Emegha

AngrepTilgjengelig
Født3. februar 2003 · 23 årNasjonalitetNederlandHøyde195 cmVekt82 kg
78Kamper
5 446Minutter
31Mål
7Målgivende
0,63Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01,3
1,070,66
Skudd / 90
03,3
2,672,07
Skudd på mål
0100
60 %66 %
Vellykkede driblinger
0100
40 %25,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68109.2Lille6.3Lens6.7Crystal6.3Stade B6.6Nice6.5FSV Mai6.2FSV Mai6.5Lorient6.9Rayo Va6.3Toulous
  1. Nice6.6 vurdering
    4. apr. 2026 · 13 min
  2. FSV Mainz 056.5 vurdering
    9. apr. 2026 · 26 min
  3. FSV Mainz 056.2 vurdering
    16. apr. 2026 · 32 min
  4. Lorient6.5 vurdering
    26. apr. 2026 · 16 min
  5. Rayo Vallecano6.9 vurdering
    30. apr. 2026 · 84 min
  6. Toulouse6.3 vurdering
    3. mai 2026 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,850,390,661,07MINUTTER2132022-232 0872023-242 3022024-258442025-26
  1. 2022-230,85 målpoeng / 90
    213 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,39 målpoeng / 90
    2 087 min · 8 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,66 målpoeng / 90
    2 302 min · 14 mål · 3 målgivende
  4. 2025-261,07 målpoeng / 90
    844 min · 8 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-235 kamper · 213 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,85/90
  • 2023-2428 kamper · 2 087 min · 8 mål · 1 målgivende · 0,39/90
  • 2024-2527 kamper · 2 302 min · 14 mål · 3 målgivende · 0,66/90
  • 2025-2616 kamper · 844 min · 8 mål · 2 målgivende · 1,07/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Strasbourg logoLigue 1Klubb · Strasbourg · 2025-266.91
Kamper
10
Minutter
451
Mål
4
Målgivende
2
Pasning %
82
Strasbourg logoConference LeagueKlubb · Strasbourg · 2025-266.90
Kamper
6
Minutter
393
Mål
4
Målgivende
0
Pasning %
64
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 16 kamper · 8 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    451 min · 53,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
    393 min · 46,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
1,2
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
0,92

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
2,59
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
2,75

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
61,5 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
58,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,6
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
0,46

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
42,9 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
10
Fra start
4
Minutter
451
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
4
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
8
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Dueller
34
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
12
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Strasbourg · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
6
Fra start
3
Minutter
393
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
12
Skudd på mål
7
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Dueller
43
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 27 kamper · 14 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    2 302 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,66

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
2,07

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
66 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,7

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
25,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
27
Fra start
27
Minutter
2 302
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
14
Målgivende
3
Skudd
53
Skudd på mål
35
Pasninger
337
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
27
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
5
Brudd
1
Dueller
203
Vunne dueller
76
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
37
Frispark begått
36
Gule kort
5
Røde kort
0
2023-241 turnering · 28 kamper · 8 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    2 087 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,39

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
1,77

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
51,2 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,39

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
31,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
28
Fra start
23
Minutter
2 087
Innbytter
5
Byttet ut
15
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
8
Målgivende
1
Skudd
41
Skudd på mål
21
Pasninger
294
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
223
Vunne dueller
75
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
26
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    213 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueAntwerp
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,85
UEFA Europa Conference LeagueAntwerp
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,54
UEFA Europa Conference LeagueAntwerp
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSturm Graz
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueAntwerp
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,42
UEFA Europa Conference LeagueAntwerp
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueAntwerp
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
213
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
15
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Antwerp · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Sturm Graz → Strasbourglør 22. juli 2023€ 13M
  2. →Sturm Graz II → Strasbourgtor 20. juli 2023Permanent overgang
  3. →Sturm Graz → Sturm Graz IIfre 19. august 2022–
  4. →Antwerp → Sturm Grazfre 5. august 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

78 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Chelsea–Manchester UnitedPremier League · 2026-270–
3. mai · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-2686.3
30. april · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26846.9
26. april · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26166.5
16. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26326.21
9. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26266.5
4. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2025-26136.6
30. november · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26216.3
27. november · Strasbourg–Crystal PalaceConference League · 2025-26746.71
22. november · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26906.3
9. november · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-26769.22
6. november · Strasbourg–BK HackenConference League · 2025-26196.3
26. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2025-26626.91
21. september · Strasbourg–Paris FCLigue 1 · 2025-26307.211
28. august · Strasbourg–BrondbyConference League · 2025-26689.52
24. august · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2025-26456.91
21. august · Strasbourg–BrondbyConference League · 2025-26906.2
17. august · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2025-26906.9
3. mai · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.2
26. april · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.311
19. april · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2024-25906.5
12. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2024-25887.71
6. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25906.9
28. mars · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2024-25897.21
16. mars · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2024-25886.7
9. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2024-25896.3
2. mars · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.71
23. februar · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.2
16. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25907.71
9. februar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2024-25887.21
2. februar · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2024-25905.9
25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25867.71
19. januar · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.61
12. januar · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2024-25908.22
5. januar · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2024-25898.311
15. desember · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2024-25726.2
8. desember · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25736.7
19. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25456.2
6. oktober · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25896.9
29. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2024-25896.0
21. september · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25898.211
15. september · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2024-25906.3
30. august · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2024-25827.61
25. august · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2024-25667.31
18. august · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2024-25906.5
19. mai · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2023-24906.2
12. mai · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2023-24897.01
4. mai · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.3
28. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2023-24786.6
21. april · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2023-24456.3
31. mars · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2023-24536.3
16. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2023-24898.22
10. mars · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2023-24906.7
3. mars · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2023-24897.21
24. februar · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24796.3
18. februar · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2023-24906.7
10. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2023-24906.9
2. februar · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24386.3
28. januar · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2023-24306.2
20. desember · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2023-24866.3
17. desember · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2023-24766.91
10. desember · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.21
7. desember · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24546.91
1. desember · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2023-24906.5
25. november · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2023-24697.31
5. november · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2023-24796.6
29. oktober · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2023-24756.3
29. september · Strasbourg–LensLigue 1 · 2023-24706.2
24. september · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2023-24896.3
17. september · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2023-24306.9
3. september · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2023-24906.5
27. august · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2023-24787.21
13. august · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2023-24686.7
3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23456.2
27. oktober · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23346.91
13. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23456.3
15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23196.3
8. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23706.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.