Portrett av Dylan Chambost
Spillerprofil · komplett datakort

Dylan Chambost

Også registrert som D. Chambost

MidtbaneTilgjengelig
Født19. august 1997 · 29 årNasjonalitetFrankrikeHøyde177 cmVekt70 kg
44Kamper
1 248Minutter
0Mål
6Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,7
2,23–
Pasningspresisjon
0100
91,2 %–
Taklinger / 90
01,2
0,96–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Angers6.7Metz6.5Stade B6.6Bordeau7.2Metz7.7Metz6.9Charlot6.5FC Cinc9.3Toronto8.6DC Unit
  1. Metz7.2 vurdering
    30. mai 2024 · 90 min
  2. Metz7.7 vurdering
    2. juni 2024 · 120 min
  3. Charlotte6.9 vurdering
    14. okt. 2026 · 78 min
  4. FC Cincinnati6.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 24 min
  5. Toronto FC9.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. DC United8.6 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,120,001,60MINUTTER7522021-222102023-242822026
  1. 2021-220,12 målpoeng / 90
    752 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20261,60 målpoeng / 90
    282 min · 0 mål · 5 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-2219 kamper · 752 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,12/90
  • 2023-242 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20264 kamper · 282 min · 0 mål · 5 målgivende · 1,60/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Columbus Crew logoMajor League SoccerKlubb · Columbus Crew · 20268.19
Kamper
4
Minutter
282
Mål
0
Målgivende
5
Pasning %
91.16279069767442
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerColumbus Crew
    282 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerColumbus Crew
1,6

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerColumbus Crew
2,23

Pasningspresisjon

Major League SoccerColumbus Crew
91,2 %

Taklinger / 90

Major League SoccerColumbus Crew
0,96

Vunne dueller

Major League SoccerColumbus Crew
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · Columbus Crew · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
282
Kaptein
Nei
Vurdering
8,19

Angrep

Mål
0
Målgivende
5
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Saint Etienne
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Saint Etienne
–

Taklinger / 90

Ligue 1Saint Etienne
–

Vunne dueller

Ligue 1Saint Etienne
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Saint Etienne
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
3

Pasningspresisjon

Ligue 1Saint Etienne
85,1 %

Taklinger / 90

Ligue 1Saint Etienne
0,43

Vunne dueller

Ligue 1Saint Etienne
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · M

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Nei
Vurdering
7,49

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 19 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Estac Troyes
    752 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,12

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Estac Troyes
1,08

Pasningspresisjon

Ligue 1Estac Troyes
–

Taklinger / 90

Ligue 1Estac Troyes
1,91

Vunne dueller

Ligue 1Estac Troyes
44,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Estac Troyes · Midfielder

Spilletid

Kamper
19
Fra start
9
Minutter
752
Innbytter
10
Byttet ut
7
På benken
29
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
469
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
81
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Saint Etienne → Columbus Crewtor 18. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →Estac Troyes → Saint Etiennefre 1. juli 2022Fri overgang
  3. →Saint Etienne → Estac Troyesman 1. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

44 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Columbus Crew–DC UnitedMajor League Soccer · 2026908.62
Klubb24. oktober · Columbus Crew–Toronto FCMajor League Soccer · 2026909.33
Klubb18. oktober · Columbus Crew–FC CincinnatiMajor League Soccer · 2026246.5
Klubb14. oktober · Columbus Crew–CharlotteMajor League Soccer · 2026786.9
Klubb2. juni · Saint Etienne–MetzLigue 1 · 2023-241207.7
Klubb30. mai · Saint Etienne–MetzLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb21. mai · Estac Troyes–LorientLigue 1 · 2021-22––
Klubb14. mai · Estac Troyes–LensLigue 1 · 2021-22––
Klubb8. mai · Estac Troyes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22––
Klubb1. mai · Estac Troyes–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb24. april · Estac Troyes–NiceLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. april · Estac Troyes–Clermont FootLigue 1 · 2021-22––
Klubb17. april · Estac Troyes–StrasbourgLigue 1 · 2021-221–
Klubb10. april · Estac Troyes–MonacoLigue 1 · 2021-22––
Klubb3. april · Estac Troyes–ReimsLigue 1 · 2021-22––
Klubb18. mars · Estac Troyes–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22––
Klubb12. mars · Estac Troyes–NantesLigue 1 · 2021-22––
Klubb6. mars · Estac Troyes–BordeauxLigue 1 · 2021-22906.6
Klubb27. februar · Estac Troyes–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. februar · Estac Troyes–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. februar · Estac Troyes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22126.5
Klubb6. februar · Estac Troyes–MetzLigue 1 · 2021-22766.7
Klubb23. januar · Estac Troyes–AngersLigue 1 · 2021-22806.7
Klubb19. januar · Estac Troyes–MontpellierLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb16. januar · Estac Troyes–LyonLigue 1 · 2021-22646.6
Klubb22. desember · Estac Troyes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22––
Klubb12. desember · Estac Troyes–BordeauxLigue 1 · 2021-22126.7
Klubb4. desember · Estac Troyes–LilleLigue 1 · 2021-22316.9
Klubb1. desember · Estac Troyes–LorientLigue 1 · 2021-22146.6
Klubb28. november · Estac Troyes–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb21. november · Estac Troyes–Saint EtienneLigue 1 · 2021-222–
Klubb5. november · Estac Troyes–LensLigue 1 · 2021-22276.9
Klubb31. oktober · Estac Troyes–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb24. oktober · Estac Troyes–ReimsLigue 1 · 2021-221–
Klubb17. oktober · Estac Troyes–NiceLigue 1 · 2021-22––
Klubb3. oktober · Estac Troyes–NantesLigue 1 · 2021-22––
Klubb26. september · Estac Troyes–AngersLigue 1 · 2021-22––
Klubb22. september · Estac Troyes–LyonLigue 1 · 2021-22––
Klubb19. september · Estac Troyes–MontpellierLigue 1 · 2021-22126.5
Klubb12. september · Estac Troyes–MetzLigue 1 · 2021-2296.9
Klubb29. august · Estac Troyes–MonacoLigue 1 · 2021-22557.0
Klubb22. august · Estac Troyes–StrasbourgLigue 1 · 2021-22726.9
Klubb15. august · Estac Troyes–Clermont FootLigue 1 · 2021-22456.5
Klubb7. august · Estac Troyes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22636.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dylan Chambost: statistikk, kamper og karriere | Coro