Portrett av João Filipe Iria Santos Moutinho
Spillerprofil · komplett datakort

João Moutinho

Fullt navn: João Filipe Iria Santos Moutinho

MidtbaneTilgjengelig
Født8. september 1986 · 40 årNasjonalitetPortugalHøyde170 cmVekt61 kg
33Kamper
1 768Minutter
1Mål
2Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020Forrige sesong 2018-19Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,4
1,130
Pasningspresisjon
0100
44 %3 333,3 %
Taklinger / 90
01,9
1,56–
Vellykkede driblinger
0100
100 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Rep. Of6.3Serbia7.0Tyrkia7.3FYR Mac
  1. Rep. Of Ireland7.2 vurdering
    11. nov. 2021 · 33 min
  2. Serbia6.3 vurdering
    14. nov. 2021 · 64 min
  3. Tyrkia7.0 vurdering
    24. mars 2022 · 88 min
  4. FYR Macedonia7.3 vurdering
    29. mars 2022 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,260,00MINUTTER318201670220186362020
  1. 20160,00 målpoeng / 90
    318 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,26 målpoeng / 90
    702 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    636 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20166 kamper · 318 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201811 kamper · 702 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2018-191 kamper · 1 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202012 kamper · 636 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: PortugalVM-kvalifisering EuropaLandslag · Portugal · 20207.10
Kamper
8
Minutter
481
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
44
Flagg: PortugalEuro ChampionshipLandslag · Portugal · 20206.90
Kamper
4
Minutter
155
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20202 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropePortugal
    481 min · 75,6 %
  • Euro ChampionshipPortugal
    155 min · 24,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropePortugal
–
Euro ChampionshipPortugal
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropePortugal
1,31
Euro ChampionshipPortugal
0,58

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropePortugal
44 %
Euro ChampionshipPortugal
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropePortugal
1,87
Euro ChampionshipPortugal
0,58

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropePortugal
48,8 %
Euro ChampionshipPortugal
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Portugal · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
481
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
382
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
12
Dueller
43
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Portugal · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeaguePortugal
    1 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeaguePortugal
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeaguePortugal
0

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeaguePortugal
3 333,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeaguePortugal
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeaguePortugal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Portugal · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Kaptein
Nei

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
3 333,3 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropePortugal
    517 min · 73,6 %
  • World CupPortugal
    185 min · 26,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropePortugal
–
World CupPortugal
0,49

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropePortugal
1,39
World CupPortugal
1,95

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropePortugal
92 %
World CupPortugal
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropePortugal
–
World CupPortugal
4,38

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropePortugal
70 %
World CupPortugal
47,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Portugal · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,75

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
338
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
21

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup
  • Landslag · Portugal · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
185
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
1
Dueller
34
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipPortugal
    318 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipPortugal
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipPortugal
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipPortugal
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipPortugal
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipPortugal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Portugal · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
318
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Wolves → SC Bragafre 25. august 2023Fri overgang
  2. →Monaco → Wolvestir 24. juli 2018€ 5.6M
  3. →FC Porto → Monacoman 1. juli 2013€ 25M
  4. →Sporting CP → FC Portotor 1. juli 2010€ 11M
Kamplogg

Siste kamper – landslag

4 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. mars · Portugal–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020897.3
24. mars · Portugal–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020887.0
14. november · Portugal–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020646.3
11. november · Portugal–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2020337.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.