Portrett av Matthieu Udol
Spillerprofil · komplett datakort

Matthieu Udol

MidtbaneTilgjengelig
Født20. mars 1996 · 30 årNasjonalitetFrankrikeHøyde178 cmVekt79 kg
142Kamper
11 454Minutter
9Mål
15Målgivende
0,19Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,1
1,131,68
Pasningspresisjon
0100
77,5 %83 %
Taklinger / 90
02,9
2,351,53
Vellykkede driblinger
0100
–36,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Strasbo6.7Lorient6.6Slavia 6.0Le Mans7.3Monaco6.9Lyon6.1Sportin6.6Club Br5.9Paris F6.0Lille
  1. Monaco7.3 vurdering
    18. sep. 2026 · 90 min
  2. Lyon6.9 vurdering
    9. okt. 2026 · 84 min
  3. Sporting CP6.1 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  4. Club Brugge KV6.6 vurdering
    21. okt. 2026 · 90 min
  5. Paris FC5.9 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Lille6.0 vurdering
    30. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,080,160,090,230,860,240,20MINUTTER2702016-173522017-181 1012019-201 7222020-211 0062021-222 7002023-242102024-253 0032025-268802026-27
  1. 2020-210,16 målpoeng / 90
    1 722 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 2021-220,09 målpoeng / 90
    1 006 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,23 målpoeng / 90
    2 700 min · 3 mål · 4 målgivende
  4. 2024-250,86 målpoeng / 90
    210 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,24 målpoeng / 90
    3 003 min · 1 mål · 7 målgivende
  6. 2026-270,20 målpoeng / 90
    880 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-186 kamper · 352 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2013 kamper · 1 101 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,08/90
  • 2020-2125 kamper · 1 722 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,16/90
  • 2021-2212 kamper · 1 006 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2023-2430 kamper · 2 700 min · 3 mål · 4 målgivende · 0,23/90
  • 2024-252 kamper · 210 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,86/90
  • 2025-2634 kamper · 3 003 min · 1 mål · 7 målgivende · 0,24/90
  • 2026-2711 kamper · 880 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,20/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Lens logoLigue 1Klubb · Lens · 2026-276.48
Kamper
8
Minutter
610
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
75.75757575757575
Lens logoChampions LeagueKlubb · Lens · 2026-276.47
Kamper
3
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82.01438848920863
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 11 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lens
    610 min · 69,3 %
  • Champions LeagueLens
    270 min · 30,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0,3
Champions LeagueLens
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
1,18
Champions LeagueLens
1

Pasningspresisjon

Ligue 1Lens
75,8 %
Champions LeagueLens
82 %

Taklinger / 90

Ligue 1Lens
2,07
Champions LeagueLens
3

Vunne dueller

Ligue 1Lens
–
Champions LeagueLens
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
610
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
264
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,8 %
Taklinger
14
Vunne dueller
39

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lens · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
9
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 34 kamper · 1 mål · 7 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lens
    3 003 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0,24

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
1,68

Pasningspresisjon

Ligue 1Lens
83 %

Taklinger / 90

Ligue 1Lens
1,53

Vunne dueller

Ligue 1Lens
47,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Defender · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
34
Fra start
33
Minutter
3 003
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
1
Målgivende
7
Skudd
38
Skudd på mål
17
Pasninger
1 300
Nøkkelpasninger
56
Driblinger
41
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
51
Blokkeringer
8
Brudd
51
Dueller
269
Vunne dueller
128
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
30
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,86

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
75 %

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
0,86

Vunne dueller

Ligue 1Metz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Ja
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
100
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
2
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 30 kamper · 3 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    2 700 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,23

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
1,1

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,07

Vunne dueller

Ligue 1Metz
50,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
30
Fra start
30
Minutter
2 700
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
3
Målgivende
4
Skudd
20
Skudd på mål
9
Pasninger
1 059
Nøkkelpasninger
33
Driblinger
40
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
62
Blokkeringer
17
Brudd
56
Dueller
264
Vunne dueller
134
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
35
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    1 006 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
0,54

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,06

Vunne dueller

Ligue 1Metz
70,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
1 006
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
433
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
23
Blokkeringer
7
Brudd
31
Dueller
87
Vunne dueller
61
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 25 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    1 722 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,16

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
1,2

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
1,78

Vunne dueller

Ligue 1Metz
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
19
Minutter
1 722
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
726
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
34
Blokkeringer
5
Brudd
39
Dueller
168
Vunne dueller
84
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
15
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2019-201 turnering · 13 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    1 101 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,08

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
0,57

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,37

Vunne dueller

Ligue 1Metz
58,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
1 101
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
448
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
29
Blokkeringer
4
Brudd
23
Dueller
125
Vunne dueller
73
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
14
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    352 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
3,58

Vunne dueller

Ligue 1Metz
44,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
352
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
127
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
47
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
0,33

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
1

Vunne dueller

Ligue 1Metz
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
7
Dueller
24
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Metz → Lenstir 15. juli 2025Permanent overgang
  2. →Metz → Lensman 14. juli 2025Permanent overgang
  3. →Metz → Lenssøn 13. juli 2025Permanent overgang
  4. →Metz → Seraing Unitedtor 13. august 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. oktober · Lens–LilleLigue 1 · 2026-27906.0
Klubb24. oktober · Lens–Paris FCLigue 1 · 2026-27905.9
Klubb21. oktober · Lens–Club Brugge KVChampions League · 2026-27906.6
Klubb13. oktober · Lens–Sporting CPChampions League · 2026-27906.1
Klubb9. oktober · Lens–LyonLigue 1 · 2026-27846.91
Klubb18. september · Lens–MonacoLigue 1 · 2026-27907.31
Klubb13. september · Lens–Le MansLigue 1 · 2026-27906.0
Klubb10. september · Lens–Slavia PrahaChampions League · 2026-27906.6
Klubb5. september · Lens–LorientLigue 1 · 2026-27246.7
Klubb29. august · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2026-27906.5
Klubb22. august · Lens–AuxerreLigue 1 · 2026-27526.9
Klubb17. mai · Lens–LyonLigue 1 · 2025-26457.3
Klubb13. mai · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb8. mai · Lens–NantesLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb2. mai · Lens–NiceLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb24. april · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.0
Klubb17. april · Lens–ToulouseLigue 1 · 2025-26908.5
Klubb4. april · Lens–LilleLigue 1 · 2025-26905.6
Klubb20. mars · Lens–AngersLigue 1 · 2025-26908.51
Klubb14. mars · Lens–LorientLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb8. mars · Lens–MetzLigue 1 · 2025-26907.21
Klubb27. februar · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb21. februar · Lens–MonacoLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb14. februar · Lens–Paris FCLigue 1 · 2025-26897.6
Klubb7. februar · Lens–RennesLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb30. januar · Lens–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.61
Klubb24. januar · Lens–MarseilleLigue 1 · 2025-26905.9
Klubb17. januar · Lens–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb2. januar · Lens–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb14. desember · Lens–NiceLigue 1 · 2025-26908.32
Klubb6. desember · Lens–NantesLigue 1 · 2025-26907.21
Klubb30. november · Lens–AngersLigue 1 · 2025-26896.9
Klubb22. november · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.71
Klubb8. november · Lens–MonacoLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb2. november · Lens–LorientLigue 1 · 2025-26907.31
Klubb29. oktober · Lens–MetzLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb25. oktober · Lens–MarseilleLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb19. oktober · Lens–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb4. oktober · Lens–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb28. september · Lens–RennesLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb20. september · Lens–LilleLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb14. september · Lens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26806.3
Klubb29. august · Lens–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.6
Klubb24. august · Lens–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb16. august · Lens–LyonLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb29. mai · Metz–ReimsLigue 1 · 2024-251207.71
Klubb21. mai · Metz–ReimsLigue 1 · 2024-25907.01
Klubb2. juni · Metz–Saint EtienneLigue 1 · 2023-241207.51
Klubb30. mai · Metz–Saint EtienneLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb19. mai · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.9
Klubb28. april · Metz–LilleLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb21. april · Metz–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.6
Klubb12. april · Metz–LensLigue 1 · 2023-24906.7
Klubb7. april · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.3
Klubb30. mars · Metz–MonacoLigue 1 · 2023-24906.2
Klubb17. mars · Metz–ReimsLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb10. mars · Metz–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb3. mars · Metz–NantesLigue 1 · 2023-24908.01
Klubb23. februar · Metz–LyonLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb18. februar · Metz–MontpellierLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb9. februar · Metz–MarseilleLigue 1 · 2023-24907.21
Klubb4. februar · Metz–LorientLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb27. januar · Metz–NiceLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb14. januar · Metz–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb20. desember · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.91
Klubb17. desember · Metz–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb10. desember · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24907.0
Klubb3. desember · Metz–LilleLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb26. november · Metz–LorientLigue 1 · 2023-24907.51
Klubb12. november · Metz–NantesLigue 1 · 2023-24907.51
Klubb5. november · Metz–LyonLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb29. oktober · Metz–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb22. oktober · Metz–MonacoLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb7. oktober · Metz–NiceLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb1. oktober · Metz–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb24. september · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb16. september · Metz–LensLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb3. september · Metz–ReimsLigue 1 · 2023-24906.91
Klubb27. august · Metz–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb7. november · Metz–MarseilleLigue 1 · 2021-22166.6
Klubb24. oktober · Metz–LensLigue 1 · 2021-22906.2
Klubb17. oktober · Metz–RennesLigue 1 · 2021-22906.7
Klubb3. oktober · Metz–AngersLigue 1 · 2021-22907.0
Klubb26. september · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22906.6
Klubb22. september · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb17. september · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb12. september · Metz–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb29. august · Metz–Clermont FootLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb22. august · Metz–ReimsLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb15. august · Metz–NantesLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb8. august · Metz–LilleLigue 1 · 2021-22907.91
Klubb23. mai · Metz–MarseilleLigue 1 · 2020-211–
Klubb16. mai · Metz–LorientLigue 1 · 2020-21––
Klubb9. mai · Metz–NimesLigue 1 · 2020-21906.2
Klubb2. mai · Metz–DijonLigue 1 · 2020-21906.6
Klubb24. april · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-213–
Klubb18. april · Metz–ReimsLigue 1 · 2020-21296.6
Klubb9. april · Metz–LilleLigue 1 · 2020-21646.5
Klubb3. april · Metz–MonacoLigue 1 · 2020-21776.2
Klubb20. mars · Metz–RennesLigue 1 · 2020-21176.91
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Matthieu Udol: statistikk, kamper og karriere | Coro