Portrett av Gautier Larsonneur
Spillerprofil · komplett datakort

Gautier Larsonneur

Også registrert som G. Larsonneur

KeeperTilgjengelig
Født23. februar 1997 · 29 årNasjonalitetFrankrikeHøyde181 cmVekt70 kg
141Kamper
9 064Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Redninger / 90
04,9
2,684,01
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,8
1,342,28
Pasningspresisjon
0100
78 %–
Kampvurdering
510
7,277,03

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Lens6.2Stade B6.3Lyon6.7Strasbo6.3Monaco6.9Reims7.2Toulous8.0Rodez6.3Nice7.5Nice
  1. Monaco6.3 vurdering
    3. mai 2025 · 90 min
  2. Reims6.9 vurdering
    10. mai 2025 · 90 min
  3. Toulouse7.2 vurdering
    17. mai 2025 · 90 min
  4. Rodez8.0 vurdering
    15. mai 2026 · 89 min
  5. Nice6.3 vurdering
    26. mai 2026 · 90 min
  6. Nice7.5 vurdering
    29. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER2 3982019-203 1502020-212102023-243 0332024-252692025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    2 398 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    3 150 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    3 033 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    269 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-2027 kamper · 2 398 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2135 kamper · 3 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2534 kamper · 3 033 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-263 kamper · 269 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Saint Etienne logoLigue 1Klubb · Saint Etienne · 2025-267.27
Kamper
3
Minutter
269
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    269 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
2,68

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Saint Etienne
1,34

Pasningspresisjon

Ligue 1Saint Etienne
78 %

Kampvurdering

Ligue 1Saint Etienne
7,27

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Goalkeeper · nr. 30

Spilletid

Draktnummer
30
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
269
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
64
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Redninger
8
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 34 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    3 033 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
4,01

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Saint Etienne
2,28

Pasningspresisjon

Ligue 1Saint Etienne
–

Kampvurdering

Ligue 1Saint Etienne
7,03

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
34
Fra start
34
Minutter
3 033
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
1 061
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
28
Vunne dueller
22
Redninger
135
Baklengsmål
77

Disiplin

Frispark vunnet
13
Gule kort
5
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Saint Etienne
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Saint Etienne
82,5 %

Kampvurdering

Ligue 1Saint Etienne
6,94

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Ja
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
40

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,5 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Kampvurdering

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
37
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 35 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    3 150 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
3,2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Stade Brestois 29
1,77

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Kampvurdering

Ligue 1Stade Brestois 29
6,73

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
35
Fra start
35
Minutter
3 150
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Pasninger
1 076
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
15
Vunne dueller
14
Redninger
112
Baklengsmål
62

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 27 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    2 398 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
0,08

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Stade Brestois 29
0,04

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Kampvurdering

Ligue 1Stade Brestois 29
6,90

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
27
Fra start
27
Minutter
2 398
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Stade Brestois 29 → Saint Etiennefre 6. januar 2023€ 1.6M
  2. →Stade Brestois 29 → Valenciennestir 12. juli 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. mai · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb26. mai · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb15. mai · Saint Etienne–RodezLigue 1 · 2025-26898.0
Klubb17. mai · Saint Etienne–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb10. mai · Saint Etienne–ReimsLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb3. mai · Saint Etienne–MonacoLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb26. april · Saint Etienne–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb20. april · Saint Etienne–LyonLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb13. april · Saint Etienne–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.2
Klubb6. april · Saint Etienne–LensLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb29. mars · Saint Etienne–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb16. mars · Saint Etienne–MontpellierLigue 1 · 2024-25607.0
Klubb9. mars · Saint Etienne–Le HavreLigue 1 · 2024-25907.9
Klubb1. mars · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2024-25907.7
Klubb22. februar · Saint Etienne–AngersLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb15. februar · Saint Etienne–MarseilleLigue 1 · 2024-25908.0
Klubb8. februar · Saint Etienne–RennesLigue 1 · 2024-25907.7
Klubb1. februar · Saint Etienne–LilleLigue 1 · 2024-25907.9
Klubb24. januar · Saint Etienne–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb19. januar · Saint Etienne–NantesLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb12. januar · Saint Etienne–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25908.2
Klubb4. januar · Saint Etienne–ReimsLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb13. desember · Saint Etienne–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb8. desember · Saint Etienne–MarseilleLigue 1 · 2024-25908.6
Klubb30. november · Saint Etienne–RennesLigue 1 · 2024-25906.5
Klubb23. november · Saint Etienne–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb10. november · Saint Etienne–LyonLigue 1 · 2024-25907.6
Klubb2. november · Saint Etienne–StrasbourgLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb26. oktober · Saint Etienne–AngersLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb19. oktober · Saint Etienne–LensLigue 1 · 2024-25906.5
Klubb5. oktober · Saint Etienne–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb29. september · Saint Etienne–NantesLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb20. september · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2024-25905.9
Klubb13. september · Saint Etienne–LilleLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb31. august · Saint Etienne–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.9
Klubb24. august · Saint Etienne–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb17. august · Saint Etienne–MonacoLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb2. juni · Saint Etienne–MetzLigue 1 · 2023-241207.2
Klubb30. mai · Saint Etienne–MetzLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb14. mai · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2021-22––
Klubb7. mai · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2021-22––
Klubb1. mai · Stade Brestois 29–Clermont FootLigue 1 · 2021-22––
Klubb24. april · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. april · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2021-22––
Klubb16. april · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22––
Klubb10. april · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2021-22––
Klubb3. april · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. mars · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. mars · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb5. mars · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2021-22––
Klubb27. februar · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. februar · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. februar · Stade Brestois 29–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22––
Klubb6. februar · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb22. januar · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb15. januar · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22––
Klubb9. januar · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2021-22––
Klubb22. desember · Stade Brestois 29–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22––
Klubb11. desember · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
Klubb4. desember · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb1. desember · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22––
Klubb28. november · Stade Brestois 29–BordeauxLigue 1 · 2021-22––
Klubb21. november · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2021-22––
Klubb7. november · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2021-22––
Klubb31. oktober · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2021-22––
Klubb23. oktober · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb17. oktober · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2021-22––
Klubb2. oktober · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2021-22––
Klubb26. september · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2021-22––
Klubb22. september · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2021-22––
Klubb19. september · Stade Brestois 29–Clermont FootLigue 1 · 2021-22––
Klubb12. september · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2021-22––
Klubb29. august · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. august · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22––
Klubb15. august · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb7. august · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2021-22––
Klubb23. mai · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21906.5
Klubb16. mai · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb9. mai · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2020-21906.2
Klubb2. mai · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2020-21905.2
Klubb24. april · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21906.7
Klubb18. april · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2020-21906.6
Klubb11. april · Stade Brestois 29–NimesLigue 1 · 2020-21906.6
Klubb4. april · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb21. mars · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2020-21908.3
Klubb13. mars · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2020-21906.2
Klubb3. mars · Stade Brestois 29–DijonLigue 1 · 2020-21906.3
Klubb28. februar · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2020-21908.2
Klubb19. februar · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2020-21––
Klubb14. februar · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2020-21––
Klubb7. februar · Stade Brestois 29–BordeauxLigue 1 · 2020-21––
Klubb3. februar · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2020-2190–
Klubb31. januar · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2020-21905.6
Klubb24. januar · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2020-21906.3
Klubb17. januar · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2020-21906.5
Klubb9. januar · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21908.3
Klubb6. januar · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2020-21908.3
Klubb23. desember · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2020-21906.3
Klubb20. desember · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2020-21906.2
Klubb16. desember · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2020-21977.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gautier Larsonneur: statistikk, kamper og karriere | Coro