Portrett av Ahoueke Steeve Kévin Denkey
Spillerprofil · komplett datakort

Kévin Denkey

Fullt navn: Ahoueke Steeve Kévin Denkey

AngrepTilgjengelig
Født30. november 2000 · 25 årNasjonalitetTogoHøyde181 cmVekt81 kg
42Kamper
2 218Minutter
12Mål
6Målgivende
0,73Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01,5
0,61,25
Skudd / 90
03,7
3,011,25
Skudd på mål
0100
33,3 %88,9 %
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Monaco10.0FC ST. 6.3Vikingu5.7Lask Li8.2Olimpij9.0Atlanta7.8New Eng6.3Columbu6.5DC Unit6.1Philade
  1. Olimpija Ljubljana8.2 vurdering
    12. des. 2024 · 22 min
  2. Atlanta United FC9.0 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  3. New England Revolution7.8 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  4. Columbus Crew6.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. DC United6.5 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Philadelphia Union6.1 vurdering
    31. okt. 2026 · 88 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,610,341,250,60MINUTTER5952019-205252020-216502024-254482026
  1. 2019-200,61 målpoeng / 90
    595 min · 3 mål · 1 målgivende
  2. 2020-210,34 målpoeng / 90
    525 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2024-251,25 målpoeng / 90
    650 min · 5 mål · 4 målgivende
  4. 20260,60 målpoeng / 90
    448 min · 3 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-2017 kamper · 595 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,61/90
  • 2020-2110 kamper · 525 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,34/90
  • 2024-2510 kamper · 650 min · 5 mål · 4 målgivende · 1,25/90
  • 20265 kamper · 448 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,60/90
Landslagskarriere

Togo

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Cincinnati logoMajor League SoccerKlubb · FC Cincinnati · 20267.15
Kamper
5
Minutter
448
Mål
3
Målgivende
0
Pasning %
76.28865979381443
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 5 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerFC Cincinnati
    448 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
0,6

Skudd / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
3,01

Skudd på mål

Major League SoccerFC Cincinnati
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
1

Vellykkede driblinger

Major League SoccerFC Cincinnati
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · FC Cincinnati · F

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
448
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
15
Skudd på mål
5
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 10 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
    364 min · 56 %
  • UEFA Europa LeagueCercle Brugge
    286 min · 44 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
2,23
UEFA Europa LeagueCercle Brugge
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
2,23
UEFA Europa LeagueCercle Brugge
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
88,9 %
UEFA Europa LeagueCercle Brugge
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
1,24
UEFA Europa LeagueCercle Brugge
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
33,3 %
UEFA Europa LeagueCercle Brugge
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Cercle Brugge · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
364
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Mål
5
Målgivende
4
Skudd
9
Skudd på mål
8
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
43
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Cercle Brugge · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
286
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 10 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nimes
    525 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nimes
0,34

Skudd / 90

Ligue 1Nimes
2,4

Skudd på mål

Ligue 1Nimes
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nimes
0,86

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nimes
55,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nimes · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
525
Innbytter
4
Byttet ut
5
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
76
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
20
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 17 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nimes
    595 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nimes
0,61

Skudd / 90

Ligue 1Nimes
2,27

Skudd på mål

Ligue 1Nimes
46,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nimes
0,76

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nimes
77,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nimes · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
6
Minutter
595
Innbytter
11
Byttet ut
4
På benken
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
15
Skudd på mål
7
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
112
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
24
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Cercle Brugge → FC Cincinnatifre 31. januar 2025Permanent overgang
  2. →Nimes → Cercle Bruggesøn 10. januar 2021Ikke oppgitt
  3. →Beziers → Nimesman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  4. →Nimes → Beziersons 2. januar 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

40 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · FC Cincinnati–Philadelphia UnionMajor League Soccer · 2026886.1
Klubb24. oktober · FC Cincinnati–DC UnitedMajor League Soccer · 2026906.5
Klubb18. oktober · FC Cincinnati–Columbus CrewMajor League Soccer · 2026906.3
Klubb14. oktober · FC Cincinnati–New England RevolutionMajor League Soccer · 2026907.81
Klubb10. oktober · FC Cincinnati–Atlanta United FCMajor League Soccer · 2026909.02
Klubb12. desember · Cercle Brugge–Olimpija LjubljanaConference League · 2024-25228.211
Klubb7. november · Cercle Brugge–Lask LinzConference League · 2024-25445.7
Klubb24. oktober · Cercle Brugge–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25906.31
Klubb3. oktober · Cercle Brugge–FC ST. GallenConference League · 2024-257410.032
Klubb23. desember · Nimes–DijonLigue 1 · 2020-21––
Klubb20. desember · Nimes–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21––
Klubb29. november · Nimes–MonacoLigue 1 · 2020-21456.3
Klubb22. november · Nimes–ReimsLigue 1 · 2020-21256.6
Klubb8. november · Nimes–AngersLigue 1 · 2020-21456.3
Klubb1. november · Nimes–MetzLigue 1 · 2020-21236.7
Klubb25. oktober · Nimes–BordeauxLigue 1 · 2020-21657.0
Klubb16. oktober · Nimes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21––
Klubb4. oktober · Nimes–MontpellierLigue 1 · 2020-21636.9
Klubb27. september · Nimes–LensLigue 1 · 2020-21246.3
Klubb18. september · Nimes–LyonLigue 1 · 2020-21––
Klubb13. september · Nimes–RennesLigue 1 · 2020-21566.0
Klubb30. august · Nimes–NantesLigue 1 · 2020-21907.0
Klubb23. august · Nimes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21907.911
Klubb7. mars · Nimes–MetzLigue 1 · 2019-201–
Klubb1. februar · Nimes–MonacoLigue 1 · 2019-2086.5
Klubb25. januar · Nimes–Saint EtienneLigue 1 · 2019-20787.11
Klubb15. januar · Nimes–RennesLigue 1 · 2019-20196.4
Klubb11. januar · Nimes–ReimsLigue 1 · 2019-20116.4
Klubb21. desember · Nimes–MarseilleLigue 1 · 2019-2086.7
Klubb14. desember · Nimes–NantesLigue 1 · 2019-20876.6
Klubb30. november · Nimes–MetzLigue 1 · 2019-20116.7
Klubb23. november · Nimes–AngersLigue 1 · 2019-20726.6
Klubb9. november · Nimes–StrasbourgLigue 1 · 2019-20266.7
Klubb26. oktober · Nimes–ReimsLigue 1 · 2019-20676.5
Klubb19. oktober · Nimes–AmiensLigue 1 · 2019-20906.9
Klubb6. oktober · Nimes–LilleLigue 1 · 2019-20907.31
Klubb29. september · Nimes–Saint EtienneLigue 1 · 2019-20186.5
Klubb25. september · Nimes–MontpellierLigue 1 · 2019-20126.5
Klubb31. august · Nimes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2019-2037.61
Klubb25. august · Nimes–MonacoLigue 1 · 2019-2097.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kévin Denkey: statistikk, kamper og karriere | Coro