Portrett av Renze Jagger Fij
Spillerprofil · komplett datakort

Renze Jagger Fij

KeeperTilgjengelig
Født26. september 1992 · 34 årNasjonalitetNederlandHøyde188 cmVektIkke oppgitt
151Kamper
13 620Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER99020182 79020192 88020201 98020212 28020222 7002023
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    990 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20190,00 målpoeng / 90
    2 790 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    2 880 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20210,00 målpoeng / 90
    1 980 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20220,00 målpoeng / 90
    2 280 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20230,00 målpoeng / 90
    2 700 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201811 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201931 kamper · 2 790 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202032 kamper · 2 880 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202122 kamper · 1 980 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202225 kamper · 2 280 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202330 kamper · 2 700 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Sogndal logo1. DivisionKlubb · Sogndal · 2024–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionSogndal
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

1. DivisionSogndal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–

Kampvurdering

1. DivisionSogndal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20232 turneringer · 30 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    2 700 min · 100 %
  • NM CupenSogndal
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Kampvurdering

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
30
Fra start
30
Minutter
2 700
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 25 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    2 070 min · 90,8 %
  • NM CupenSogndal
    210 min · 9,2 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Kampvurdering

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
23
Fra start
23
Minutter
2 070
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 980 min · 100 %
  • NM CupenSogndal
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Kampvurdering

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 980
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 32 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    2 790 min · 96,9 %
  • EliteserienSogndal
    90 min · 3,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
52,4 %

Kampvurdering

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
6,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
31
Fra start
31
Minutter
2 790
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sogndal · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
21

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52,4 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 31 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionNest-Sotra
    2 700 min · 96,8 %
  • NM CupenNest-Sotra
    90 min · 3,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

1. DivisionNest-Sotra
–
NM CupenNest-Sotra
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionNest-Sotra
–
NM CupenNest-Sotra
–

Pasningspresisjon

1. DivisionNest-Sotra
–
NM CupenNest-Sotra
–

Kampvurdering

1. DivisionNest-Sotra
–
NM CupenNest-Sotra
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Nest-Sotra · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
30
Fra start
30
Minutter
2 700
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Nest-Sotra · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionFlorø
    990 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

1. DivisionFlorø
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

1. DivisionFlorø
–

Pasningspresisjon

1. DivisionFlorø
–

Kampvurdering

1. DivisionFlorø
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Florø · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHeracles
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueHeracles
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueHeracles
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHeracles
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueHeracles
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heracles · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Nest-Sotra → Sogndaltor 9. januar 2020Fri overgang
  2. →Florø → Nest-Sotralør 30. mars 2019–
  3. →Heracles → Florøfre 27. juli 2018Fri overgang
  4. →Dordrecht → Heraclessøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Heracles → Dordrechtfre 9. juni 2017Lån
  6. →Groningen → Heraclessøn 1. juli 2012Ikke oppgitt
  7. →Twente → Groningentor 1. juli 2010Ikke oppgitt
  8. →Twente → GO Ahead Eaglesfre 3. juli 2009Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

1 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. desember · Sogndal–MjøndalenEliteserien · 2020906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.