Portrett av Luis Görlich
Spillerprofil · komplett datakort

Luis Görlich

Også registrert som Gorlich Luis

ForsvarTilgjengelig
Født1. april 2000 · 26 årNasjonalitetTysklandHøyde181 cmVekt76 kg
37Kamper
2 349Minutter
3Mål
0Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025
Taklinger / 90
02
01,6
Brudd / 90
01
–0,71
Blokkeringer / 90
01
–0,53
Vunne dueller
0100
–50,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Bodø/Gl6.7Haugesu6.5Brann6.3Rosenbo7.2Molde6.9Strømsg6.6Fredrik6.2Sandefj6.2Dordrec
  1. Rosenborg6.3 vurdering
    4. mai 2025 · 45 min
  2. Molde7.2 vurdering
    11. mai 2025 · 45 min
  3. Strømsgodset6.9 vurdering
    16. mai 2025 · 85 min
  4. Fredrikstad6.6 vurdering
    24. mai 2025 · 90 min
  5. Sandefjord6.2 vurdering
    1. juni 2025 · 69 min
  6. Dordrecht6.2 vurdering
    24. okt. 2026 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,150,000,00MINUTTER1 83220245072025102026
  1. 20240,15 målpoeng / 90
    1 832 min · 3 mål · 0 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    507 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    10 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202428 kamper · 1 832 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 20258 kamper · 507 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 10 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Tyskland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
VVV Venlo logoEerste DivisieKlubb · VVV Venlo · 20266.18
Kamper
1
Minutter
10
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85.71428571428571
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eerste Divisie.

Registrert spilletid

  • Eerste DivisieVVV Venlo
    10 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Eerste DivisieVVV Venlo
0

Brudd / 90

Eerste DivisieVVV Venlo
–

Blokkeringer / 90

Eerste DivisieVVV Venlo
–

Vunne dueller

Eerste DivisieVVV Venlo
–

Pasningspresisjon

Eerste DivisieVVV Venlo
85,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eerste Divisie
  • Klubb · VVV Venlo · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20252 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienBryne
    507 min · 100 %
  • NM CupenBryne
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

EliteserienBryne
1,6
NM CupenBryne
–

Brudd / 90

EliteserienBryne
0,71
NM CupenBryne
–

Blokkeringer / 90

EliteserienBryne
0,53
NM CupenBryne
–

Vunne dueller

EliteserienBryne
50,8 %
NM CupenBryne
–

Pasningspresisjon

EliteserienBryne
–
NM CupenBryne
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Bryne · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
8
Fra start
6
Minutter
507
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
59
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
9
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Bryne · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 28 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionBryne
    1 742 min · 95,1 %
  • NM CupenBryne
    90 min · 4,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionBryne
–
NM CupenBryne
–

Brudd / 90

1. DivisionBryne
–
NM CupenBryne
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionBryne
–
NM CupenBryne
–

Vunne dueller

1. DivisionBryne
–
NM CupenBryne
–

Pasningspresisjon

1. DivisionBryne
–
NM CupenBryne
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Bryne · Defender

Spilletid

Kamper
27
Fra start
21
Minutter
1 742
Innbytter
6
Byttet ut
14
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Bryne · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →SSV Ulm 1846 → VVV Venlotir 30. juni 2026Permanent overgang
  2. →SSV Ulm 1846 → VVV Venloman 29. juni 2026Permanent overgang
  3. →Bryne → SSV Ulm 1846tir 1. juli 2025Fri overgang
  4. →Bryne → SSV Ulm 1846søn 29. juni 2025Fri overgang
  5. →PEC Zwolle → Brynetir 20. februar 2024Fri overgang
  6. →Hoffenheim II → Eintracht Braunschweigtor 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

10 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · VVV Venlo–DordrechtEerste Divisie · 2026106.2
Klubb1. juni · Bryne–SandefjordEliteserien · 2025696.2
Klubb24. mai · Bryne–FredrikstadEliteserien · 2025906.6
Klubb16. mai · Bryne–StrømsgodsetEliteserien · 2025856.9
Klubb11. mai · Bryne–MoldeEliteserien · 2025457.2
Klubb4. mai · Bryne–RosenborgEliteserien · 2025456.3
Klubb27. april · Bryne–BrannEliteserien · 2025906.5
Klubb21. april · Bryne–HaugesundEliteserien · 2025756.7
Klubb6. april · Bryne–Kristiansund BKEliteserien · 2025––
Klubb30. mars · Bryne–Bodø/GlimtEliteserien · 202586.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.