Portrett av Luis Javier Suárez Charris
Spillerprofil · komplett datakort

Luis Javier Suárez

Fullt navn: Luis Javier Suárez Charris

AngrepTilgjengelig
Født2. desember 1997 · 28 årNasjonalitetColombiaHøyde185 cmVekt74 kg
154Kamper
9 565Minutter
44Mål
13Målgivende
0,54Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01,5
1,220,66
Skudd / 90
04,2
3,452,17
Skudd på mål
0100
50 %65,2 %
Vellykkede driblinger
0100
–32 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Rio Ave7.6Naciona7.1Galatas7.1Famalic7.8Arouca8.2SC Brag8.2Lens8.2Lask Li7.8Academi6.8Casa Pi
  1. Arouca7.8 vurdering
    20. sep. 2026 · 86 min
  2. SC Braga8.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 31 min
  3. Lens8.2 vurdering
    13. okt. 2026 · 85 min
  4. Lask Linz8.2 vurdering
    21. okt. 2026 · 90 min
  5. Academico Viseu7.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Casa Pia6.8 vurdering
    1. nov. 2026 · 86 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,360,380,570,590,661,22MINUTTER2 0202020-212 8572021-221 9012022-239172023-249562025-268882026-27
  1. 2020-210,36 målpoeng / 90
    2 020 min · 7 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,38 målpoeng / 90
    2 857 min · 8 mål · 4 målgivende
  3. 2022-230,57 målpoeng / 90
    1 901 min · 7 mål · 5 målgivende
  4. 2023-240,59 målpoeng / 90
    917 min · 6 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,66 målpoeng / 90
    956 min · 5 mål · 2 målgivende
  6. 2026-271,22 målpoeng / 90
    888 min · 11 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-2135 kamper · 2 020 min · 7 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 2021-2237 kamper · 2 857 min · 8 mål · 4 målgivende · 0,38/90
  • 2022-2332 kamper · 1 901 min · 7 mål · 5 målgivende · 0,57/90
  • 2023-2415 kamper · 917 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,59/90
  • 2025-2612 kamper · 956 min · 5 mål · 2 målgivende · 0,66/90
  • 2026-2713 kamper · 888 min · 11 mål · 1 målgivende · 1,22/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Sporting CP logoPrimeira LigaKlubb · Sporting CP · 2026-277.37
Kamper
10
Minutter
639
Mål
7
Målgivende
1
Pasning %
79.08496732026144
Sporting CP logoChampions LeagueKlubb · Sporting CP · 2026-277.88
Kamper
3
Minutter
249
Mål
4
Målgivende
0
Pasning %
75.51020408163265
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 13 kamper · 11 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaSporting CP
    639 min · 72 %
  • Champions LeagueSporting CP
    249 min · 28 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primeira LigaSporting CP
1,13
Champions LeagueSporting CP
1,45

Skudd / 90

Primeira LigaSporting CP
3,24
Champions LeagueSporting CP
3,98

Skudd på mål

Primeira LigaSporting CP
43,5 %
Champions LeagueSporting CP
63,6 %

Nøkkelpasninger / 90

Primeira LigaSporting CP
0,56
Champions LeagueSporting CP
1,08

Vellykkede driblinger

Primeira LigaSporting CP
–
Champions LeagueSporting CP
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
7
Minutter
639
Kaptein
Nei
Vurdering
7,37

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
23
Skudd på mål
10
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
249
Kaptein
Nei
Vurdering
7,88

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 5 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    956 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,66

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
2,17

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSporting CP
65,2 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,22

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSporting CP
32 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Attacker · nr. 97

Spilletid

Draktnummer
97
Kamper
12
Fra start
10
Minutter
956
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
5
Målgivende
2
Skudd
23
Skudd på mål
15
Pasninger
202
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
8
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
7
Blokkeringer
1
Dueller
128
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
15
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 15 kamper · 6 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAlmeria
    917 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaAlmeria
0,59

Skudd / 90

La LigaAlmeria
3,24

Skudd på mål

La LigaAlmeria
42,4 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAlmeria
0,69

Vellykkede driblinger

La LigaAlmeria
57,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Almeria · Attacker

Spilletid

Kamper
15
Fra start
10
Minutter
917
Innbytter
5
Byttet ut
7
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
6
Målgivende
0
Skudd
33
Skudd på mål
14
Pasninger
194
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Dueller
121
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
18
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 32 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaAlmeria
    1 497 min · 78,7 %
  • Ligue 1Marseille
    291 min · 15,3 %
  • UEFA Champions LeagueMarseille
    113 min · 5,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaAlmeria
0,48
Ligue 1Marseille
1,24
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Skudd / 90

La LigaAlmeria
1,8
Ligue 1Marseille
4,33
UEFA Champions LeagueMarseille
2,39

Skudd på mål

La LigaAlmeria
43,3 %
Ligue 1Marseille
50 %
UEFA Champions LeagueMarseille
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAlmeria
0,78
Ligue 1Marseille
0,93
UEFA Champions LeagueMarseille
2,39

Vellykkede driblinger

La LigaAlmeria
48,7 %
Ligue 1Marseille
100 %
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Almeria · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
18
Minutter
1 497
Innbytter
3
Byttet ut
9
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
4
Målgivende
4
Skudd
30
Skudd på mål
13
Pasninger
369
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
39
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
249
Vunne dueller
94
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
36
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Marseille · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
2
Minutter
291
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
7
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
46
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Marseille · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
18
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 37 kamper · 8 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGranada CF
    2 857 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGranada CF
0,38

Skudd / 90

La LigaGranada CF
1,89

Skudd på mål

La LigaGranada CF
41,7 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGranada CF
0,98

Vellykkede driblinger

La LigaGranada CF
55,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Granada CF · Attacker

Spilletid

Kamper
37
Fra start
34
Minutter
2 857
Innbytter
3
Byttet ut
15
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
8
Målgivende
4
Skudd
60
Skudd på mål
25
Pasninger
617
Nøkkelpasninger
31
Driblinger
79
Vellykkede driblinger
44
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
413
Vunne dueller
161
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
36
Frispark begått
40
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 35 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaGranada CF
    1 668 min · 82,6 %
  • UEFA Europa LeagueGranada CF
    352 min · 17,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaGranada CF
0,32
UEFA Europa LeagueGranada CF
–

Skudd / 90

La LigaGranada CF
2
UEFA Europa LeagueGranada CF
2,05

Skudd på mål

La LigaGranada CF
45,9 %
UEFA Europa LeagueGranada CF
50 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGranada CF
0,81
UEFA Europa LeagueGranada CF
1,02

Vellykkede driblinger

La LigaGranada CF
65,1 %
UEFA Europa LeagueGranada CF
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Granada CF · Attacker

Spilletid

Kamper
27
Fra start
18
Minutter
1 668
Innbytter
9
Byttet ut
11
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
5
Målgivende
1
Skudd
37
Skudd på mål
17
Pasninger
276
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
43
Vellykkede driblinger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
257
Vunne dueller
104
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
32
Frispark begått
28
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Granada CF · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
352
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
32
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Almeria → Sporting CPman 28. juli 2025Permanent overgang
  2. →Marseille → Almerialør 1. juli 2023€ 8M
  3. →Marseille → Almeriaman 5. desember 2022Lån
  4. →Granada CF → Marseilletir 19. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Watford → Granada CFfre 2. oktober 2020Ikke oppgitt
  6. →Zaragoza → Watfordfre 7. august 2020Ikke oppgitt
  7. →Watford → Gimnasticman 9. juli 2018Lån
  8. →Valladolid → Watfordsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  9. →Watford → Valladolidtir 11. juli 2017Lån
  10. →Granada CF → Watfordlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  11. →Leones FC → Granada CFtir 1. mars 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

90 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Sporting CP–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27866.8
25. oktober · Sporting CP–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27907.81
21. oktober · Sporting CP–Lask LinzChampions League · 2026-27908.22
13. oktober · Sporting CP–LensChampions League · 2026-27858.21
11. oktober · Sporting CP–SC BragaPrimeira Liga · 2026-27318.21
20. september · Sporting CP–AroucaPrimeira Liga · 2026-27867.81
13. september · Sporting CP–FamalicaoPrimeira Liga · 2026-27907.11
9. september · Sporting CP–GalatasarayChampions League · 2026-27747.11
6. september · Sporting CP–NacionalPrimeira Liga · 2026-27677.611
30. august · Sporting CP–Rio AvePrimeira Liga · 2026-27868.22
23. august · Sporting CP–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27426.3
14. august · Sporting CP–GuimaraesPrimeira Liga · 2026-27286.3
8. august · Sporting CP–EstrelaPrimeira Liga · 2026-27336.2
15. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26906.9
7. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26907.0
17. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-261167.911
11. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.3
28. januar · Sporting CP–Athletic ClubChampions League · 2025-26907.3
20. januar · Sporting CP–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26907.72
9. desember · Sporting CP–Bayern MünchenChampions League · 2025-26907.0
26. november · Sporting CP–Club Brugge KVChampions League · 2025-26868.511
4. november · Sporting CP–JuventusChampions League · 2025-26186.6
22. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2025-26906.6
1. oktober · Sporting CP–NapoliChampions League · 2025-26456.91
18. september · Sporting CP–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26616.9
25. mai · Almeria–CadizLa Liga · 2023-24769.22
19. mai · Almeria–MallorcaLa Liga · 2023-24656.2
16. mai · Almeria–BarcelonaLa Liga · 2023-24316.3
12. mai · Almeria–Real BetisLa Liga · 2023-24116.7
5. mai · Almeria–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24156.5
21. januar · Almeria–Real MadridLa Liga · 2023-24206.5
14. januar · Almeria–GironaLa Liga · 2023-24146.5
1. oktober · Almeria–Granada CFLa Liga · 2023-248310.03
26. september · Almeria–SevillaLa Liga · 2023-24906.71
23. september · Almeria–ValenciaLa Liga · 2023-24757.2
17. september · Almeria–VillarrealLa Liga · 2023-24887.3
1. september · Almeria–Celta VigoLa Liga · 2023-24897.2
26. august · Almeria–CadizLa Liga · 2023-24886.6
19. august · Almeria–Real MadridLa Liga · 2023-24906.7
11. august · Almeria–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24906.9
23. mai · Almeria–Real SociedadLa Liga · 2022-23365.5
20. mai · Almeria–MallorcaLa Liga · 2022-23817.21
13. mai · Almeria–OsasunaLa Liga · 2022-23906.51
2. mai · Almeria–ElcheLa Liga · 2022-23906.9
29. april · Almeria–Real MadridLa Liga · 2022-23266.3
26. april · Almeria–GetafeLa Liga · 2022-23908.92
22. april · Almeria–Athletic ClubLa Liga · 2022-23746.5
16. april · Almeria–Atletico MadridLa Liga · 2022-23906.5
9. april · Almeria–ValenciaLa Liga · 2022-23896.3
2. april · Almeria–Celta VigoLa Liga · 2022-23896.51
18. mars · Almeria–CadizLa Liga · 2022-23906.7
12. mars · Almeria–SevillaLa Liga · 2022-23906.5
4. mars · Almeria–VillarrealLa Liga · 2022-23706.3
26. februar · Almeria–BarcelonaLa Liga · 2022-23767.21
17. februar · Almeria–GironaLa Liga · 2022-23906.9
11. februar · Almeria–Real BetisLa Liga · 2022-23907.21
6. februar · Almeria–Rayo VallecanoLa Liga · 2022-23696.9
27. januar · Almeria–EspanyolLa Liga · 2022-23727.31
23. januar · Almeria–ValenciaLa Liga · 2022-23146.7
15. januar · Almeria–Atletico MadridLa Liga · 2022-23246.9
8. januar · Almeria–Real SociedadLa Liga · 2022-23556.2
13. november · Marseille–MonacoLigue 1 · 2022-23––
6. november · Marseille–LyonLigue 1 · 2022-23––
1. november · Marseille–TottenhamChampions League · 2022-23126.6
29. oktober · Marseille–StrasbourgLigue 1 · 2022-23––
26. oktober · Marseille–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-234–
22. oktober · Marseille–LensLigue 1 · 2022-23––
16. oktober · Marseille–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
12. oktober · Marseille–Sporting CPChampions League · 2022-23––
8. oktober · Marseille–AjaccioLigue 1 · 2022-23346.7
4. oktober · Marseille–Sporting CPChampions League · 2022-23––
30. september · Marseille–AngersLigue 1 · 2022-23847.911
18. september · Marseille–RennesLigue 1 · 2022-23106.3
13. september · Marseille–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23316.2
10. september · Marseille–LilleLigue 1 · 2022-23––
7. september · Marseille–TottenhamChampions League · 2022-23716.9
3. september · Marseille–AuxerreLigue 1 · 2022-23817.5
31. august · Marseille–Clermont FootLigue 1 · 2022-23––
28. august · Marseille–NiceLigue 1 · 2022-23226.3
20. august · Marseille–NantesLigue 1 · 2022-23366.2
14. august · Marseille–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23––
7. august · Marseille–ReimsLigue 1 · 2022-23288.52
22. mai · Granada CF–EspanyolLa Liga · 2021-22617.0
15. mai · Granada CF–Real BetisLa Liga · 2021-22907.3
10. mai · Granada CF–Athletic ClubLa Liga · 2021-22126.5
7. mai · Granada CF–MallorcaLa Liga · 2021-22517.51
1. mai · Granada CF–Celta VigoLa Liga · 2021-22827.3
20. april · Granada CF–Atletico MadridLa Liga · 2021-22766.6
8. april · Granada CF–SevillaLa Liga · 2021-22906.61
3. april · Granada CF–Rayo VallecanoLa Liga · 2021-22786.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.