Portrett av Orkun Kökçü
Spillerprofil · komplett datakort

Orkun Kökçü

MidtbaneTilgjengelig
Født29. desember 2000 · 25 årNasjonalitetTyrkiaHøyde175 cmVekt70 kg
62Kamper
4 718Minutter
11Mål
4Målgivende
0,29Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,6
22,14
Pasningspresisjon
0100
85,7 %87,8 %
Taklinger / 90
01,3
01,07

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Monaco8.0Monaco7.2Barcelo6.3Barcelo7.9St Patr7.6St Patr7.2Lausann7.3Lausann7.9Kocaeli6.81899 Ho
  1. St Patrick's Athl.7.9 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  2. St Patrick's Athl.7.6 vurdering
    14. aug. 2025 · 64 min
  3. Lausanne7.2 vurdering
    21. aug. 2025 · 84 min
  4. Lausanne7.3 vurdering
    28. aug. 2025 · 96 min
  5. Kocaelispor7.9 vurdering
    11. okt. 2026 · 84 min
  6. 1899 Hoffenheim6.8 vurdering
    15. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,460,180,170,520,360,001,070,00MINUTTER3942019-205102020-211 0362021-228692022-239962024-253342025-26842026452026-27
  1. 2021-220,17 målpoeng / 90
    1 036 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,52 målpoeng / 90
    869 min · 3 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,36 målpoeng / 90
    996 min · 4 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    334 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20261,07 målpoeng / 90
    84 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-205 kamper · 394 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,46/90
  • 2020-216 kamper · 510 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2021-2212 kamper · 1 036 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2022-2310 kamper · 869 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,52/90
  • 2023-248 kamper · 378 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-2512 kamper · 996 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2025-263 kamper · 334 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 84 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,07/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Beşiktaş logoEuropa LeagueKlubb · Beşiktaş · 2026-276.81
Kamper
1
Minutter
45
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85.71428571428571
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueBeşiktaş
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueBeşiktaş
0

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueBeşiktaş
2

Pasningspresisjon

Europa LeagueBeşiktaş
85,7 %

Taklinger / 90

Europa LeagueBeşiktaş
0

Vunne dueller

Europa LeagueBeşiktaş
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Beşiktaş · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigBeşiktaş
    84 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigBeşiktaş
1,07

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigBeşiktaş
2,14

Pasningspresisjon

Süper LigBeşiktaş
87,8 %

Taklinger / 90

Süper LigBeşiktaş
1,07

Vunne dueller

Süper LigBeşiktaş
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Beşiktaş · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
84
Kaptein
Ja
Vurdering
7,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
    334 min · –
  • UEFA Europa LeagueBeşiktaş
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
0
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
2,16
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
87 %
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
1,89
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
54,5 %
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Beşiktaş · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
334
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
305
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Beşiktaş · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    996 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,36

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,45

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,36

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
53,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
996
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
9
Pasninger
495
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
84
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    193 min · 51,1 %
  • UEFA Europa LeagueBenfica
    185 min · 48,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–
UEFA Europa LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,47
UEFA Europa LeagueBenfica
4,38

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–
UEFA Europa LeagueBenfica
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,93
UEFA Europa LeagueBenfica
0,97

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
33,3 %
UEFA Europa LeagueBenfica
63,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
193
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Skudd
1
Pasninger
104
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Dueller
21
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
185
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Skudd
2
Pasninger
126
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
22
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
1
Gule kort
2
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    869 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,52

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,97

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
47 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,66

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
45,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
869
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
585
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
16
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
86
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
13
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 12 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
    1 036 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
1,74

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
44 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
1,74

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
44,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 036
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
2
Skudd
17
Skudd på mål
7
Pasninger
636
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
20
Blokkeringer
3
Brudd
8
Dueller
118
Vunne dueller
53
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
22
Gule kort
2
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    510 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,41

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,24

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
44,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
510
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
1
Skudd
8
Skudd på mål
1
Pasninger
301
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
7
Dueller
54
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 5 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    394 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
2,51

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
83 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,83

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
394
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
169
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
8
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
10
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Benfica → Beşiktaşsøn 13. juli 2025Lån
  2. →Benfica → Beşiktaştor 10. juli 2025Lån
  3. →Feyenoord → Benficalør 1. juli 2023€ 25M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

51 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
15. oktober · Beşiktaş–1899 HoffenheimEuropa League · 2026-27456.8
11. oktober · Beşiktaş–KocaelisporSüper Lig · 2026847.91
28. august · Beşiktaş–LausanneConference League · 2025-26967.3
21. august · Beşiktaş–LausanneConference League · 2025-26847.2
14. august · Beşiktaş–St Patrick's Athl.Conference League · 2025-26647.6
7. august · Beşiktaş–St Patrick's Athl.Conference League · 2025-26907.9
11. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25706.3
5. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25847.2
18. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25888.01
12. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25907.2
29. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2024-25898.01
21. januar · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25806.3
11. desember · Benfica–BolognaChampions League · 2024-25806.9
27. november · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25907.3
6. november · Benfica–Bayern MünchenChampions League · 2024-25796.9
23. oktober · Benfica–FeyenoordChampions League · 2024-25726.6
2. oktober · Benfica–Atletico MadridChampions League · 2024-25867.91
19. september · Benfica–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25887.91
18. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-24596.9
11. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-24––
14. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24266.7
7. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24––
22. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24106.7
15. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24908.2
12. desember · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24686.9
29. november · Benfica–InterChampions League · 2023-24116.7
24. oktober · Benfica–Real SociedadChampions League · 2023-24456.3
3. oktober · Benfica–InterChampions League · 2023-24696.3
20. september · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24726.9
20. april · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2022-231206.3
13. april · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2022-23906.7
16. mars · Feyenoord–Shakhtar DonetskEuropa League · 2022-23689.321
9. mars · Feyenoord–Shakhtar DonetskEuropa League · 2022-23907.3
3. november · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23907.2
27. oktober · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23907.0
13. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23907.3
6. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23667.21
15. september · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23757.21
8. september · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23906.3
25. mai · Feyenoord–AS RomaConference League · 2021-22887.3
5. mai · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22907.2
28. april · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22827.2
14. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22906.2
7. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22897.71
17. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22907.5
10. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22907.9
25. november · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22907.2
4. november · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22907.3
21. oktober · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22836.9
30. september · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22647.21
14. september · Feyenoord–Maccabi HaifaConference League · 2021-22906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 22 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.