Portrett av Xaver Schlager
Spillerprofil · komplett datakort

Xaver Schlager

MidtbaneTilgjengelig
Født28. september 1997 · 29 årNasjonalitetØsterrikeHøyde174 cmVekt76 kg
39Kamper
2 671Minutter
1Mål
3Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,250,38
Pasningspresisjon
0100
88,5 %91,5 %
Taklinger / 90
02,8
22,26

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Cyprus7.0Bosnia-6.9Jordan6.2Argenti6.7Algerie6.0Spania7.2Israel7.2Kosovo6.0Rep. Of7.2Kosovo
  1. Algerie6.7 vurdering
    28. juni 2026 · 45 min
  2. Spania6.0 vurdering
    2. juli 2026 · 45 min
  3. Israel7.2 vurdering
    24. sep. 2026 · 90 min
  4. Kosovo7.2 vurdering
    27. sep. 2026 · 90 min
  5. Rep. Of Ireland6.0 vurdering
    1. okt. 2026 · 90 min
  6. Kosovo7.2 vurdering
    4. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,140,440,000,380,00MINUTTER611202064320234102024132024-2523920263602026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    611 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,14 målpoeng / 90
    643 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 20240,44 målpoeng / 90
    410 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    13 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,38 målpoeng / 90
    239 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20207 kamper · 611 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 155 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20238 kamper · 643 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 20247 kamper · 410 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,44/90
  • 2024-251 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20264 kamper · 239 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,38/90
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: ØsterrikeNations LeagueLandslag · Østerrike · 2026-276.92
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.54166666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueØsterrike
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueØsterrike
88,5 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
2

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
288
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,5 %
Taklinger
8
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet.

Registrert spilletid

  • VerdensmesterskapetØsterrike
    239 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VerdensmesterskapetØsterrike
0,38

Nøkkelpasninger / 90

VerdensmesterskapetØsterrike
0,38

Pasningspresisjon

VerdensmesterskapetØsterrike
91,5 %

Taklinger / 90

VerdensmesterskapetØsterrike
2,26

Vunne dueller

VerdensmesterskapetØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
239
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
142
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,5 %
Taklinger
6
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueØsterrike
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueØsterrike
100 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
12

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 7 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    269 min · 65,6 %
  • PrivatlandskamperØsterrike
    141 min · 34,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0
PrivatlandskamperØsterrike
1,28

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0,33
PrivatlandskamperØsterrike
0,64

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
86 %
PrivatlandskamperØsterrike
89,2 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
3,68
PrivatlandskamperØsterrike
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
71,9 %
PrivatlandskamperØsterrike
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Midfielder · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
5
Fra start
4
Minutter
269
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
172
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
11
Dueller
32
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
141
Kaptein
Nei
Vurdering
7,39

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,2 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationØsterrike
    501 min · 77,9 %
  • PrivatlandskamperØsterrike
    142 min · 22,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
0,18
PrivatlandskamperØsterrike
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
2,16
PrivatlandskamperØsterrike
3,17

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationØsterrike
–
PrivatlandskamperØsterrike
82,1 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
3,23
PrivatlandskamperØsterrike
1,9

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationØsterrike
50 %
PrivatlandskamperØsterrike
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
501
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
276
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Brudd
6
Dueller
76
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
142
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueØsterrike
    155 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
0,58

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueØsterrike
80,6 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
6,97

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Skudd
1
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,6 %
Taklinger
12
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipØsterrike
    369 min · 60,4 %
  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    242 min · 39,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipØsterrike
–
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
–
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0,37

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
–
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
1,71
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
2,23

Vunne dueller

Euro ChampionshipØsterrike
57,1 %
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
42,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
369
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
92
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
21
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
242
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
26
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →VfL Wolfsburg → RB Leipzigfre 1. juli 2022€ 10.8M
  2. →Red Bull Salzburg → VfL Wolfsburgman 1. juli 2019€ 15M
Kamplogg

Siste kamper – landslag

24 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
4. oktober · Østerrike–KosovoNations League · 2026-27907.2
1. oktober · Østerrike–Rep. Of IrelandNations League · 2026-27906.0
27. september · Østerrike–KosovoNations League · 2026-27907.2
24. september · Østerrike–IsraelNations League · 2026-27907.2
2. juli · Østerrike–SpaniaVerdensmesterskapet · 2026456.0
28. juni · Østerrike–AlgerieVerdensmesterskapet · 2026456.7
22. juni · Østerrike–ArgentinaVerdensmesterskapet · 2026906.2
17. juni · Østerrike–JordanVerdensmesterskapet · 2026596.91
18. november · Østerrike–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024687.0
15. november · Østerrike–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024617.0
9. september · Østerrike–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024627.2
6. september · Østerrike–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024707.3
10. juni · Østerrike–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
7. juni · Østerrike–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 202486.7
23. mars · Østerrike–SerbiaNations League · 2024-25––
20. mars · Østerrike–SerbiaNations League · 2024-25136.3
26. mars · Østerrike–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024967.911
23. mars · Østerrike–SlovakiaPrivatlandskamper · 2024456.3
21. november · Østerrike–TysklandPrivatlandskamper · 2023977.0
16. november · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023767.61
16. oktober · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023906.9
13. oktober · Østerrike–BelgiaEM-kvalifisering · 2023907.0
12. september · Østerrike–SverigeEM-kvalifisering · 2023877.3
7. september · Østerrike–MoldovaPrivatlandskamper · 2023457.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 30 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Xaver Schlager: statistikk, kamper og karriere | Coro