Portrett av Rodrigo Zalazar Martínez
Spillerprofil · komplett datakort

Rodrigo Zalazar

Fullt navn: Rodrigo Zalazar Martínez

MidtbaneTilgjengelig
Født12. august 1999 · 27 årNasjonalitetUruguayHøyde178 cmVekt72 kg
62Kamper
3 298Minutter
6Mål
9Målgivende
0,41Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,1
1,71,45
Pasningspresisjon
0100
79,8 %83 %
Taklinger / 90
01,5
1,241,06
Vellykkede driblinger
0100
–47,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68109.2Estrela5.6Guimara6.3Alverca6.7Rio Ave6.2Naciona7.3Galatas6.5Famalic6.9Arouca7.2SC Brag7.1Shakhta
  1. Nacional6.2 vurdering
    6. sep. 2026 · 67 min
  2. Galatasaray7.3 vurdering
    9. sep. 2026 · 66 min
  3. Famalicao6.5 vurdering
    13. sep. 2026 · 26 min
  4. Arouca6.9 vurdering
    20. sep. 2026 · 66 min
  5. SC Braga7.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 26 min
  6. Shakhtar Donetsk7.1 vurdering
    3. nov. 2026 · 20 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,480,000,000,400,62MINUTTER1 3252022-236012023-241072024-256812025-265822026-27
  1. 2022-230,48 målpoeng / 90
    1 325 min · 1 mål · 6 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    601 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    107 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,40 målpoeng / 90
    681 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 2026-270,62 målpoeng / 90
    582 min · 3 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2322 kamper · 1 325 min · 1 mål · 6 målgivende · 0,48/90
  • 2023-2411 kamper · 601 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-253 kamper · 107 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2613 kamper · 681 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,40/90
  • 2026-2710 kamper · 582 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,62/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Sporting CP logoPrimeira LigaKlubb · Sporting CP · 2026-276.92
Kamper
8
Minutter
496
Mål
2
Målgivende
1
Pasning %
85.04672897196262
Sporting CP logoChampions LeagueKlubb · Sporting CP · 2026-277.27
Kamper
2
Minutter
86
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
58.62068965517241
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 10 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaSporting CP
    496 min · 85,2 %
  • Champions LeagueSporting CP
    86 min · 14,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primeira LigaSporting CP
0,54
Champions LeagueSporting CP
1,05

Nøkkelpasninger / 90

Primeira LigaSporting CP
1,63
Champions LeagueSporting CP
2,09

Pasningspresisjon

Primeira LigaSporting CP
85 %
Champions LeagueSporting CP
58,6 %

Taklinger / 90

Primeira LigaSporting CP
1,27
Champions LeagueSporting CP
1,05

Vunne dueller

Primeira LigaSporting CP
–
Champions LeagueSporting CP
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Sporting CP · M

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
496
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
214
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
7
Vunne dueller
21

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sporting CP · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 13 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    681 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,4

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,45

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
83 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,06

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
46,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
13
Fra start
12
Minutter
681
Innbytter
1
Byttet ut
9
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
9
Pasninger
344
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
34
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
8
Brudd
5
Dueller
120
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    107 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,68

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
4,21

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
38,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
107
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
26
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSC Braga
    479 min · 79,7 %
  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    122 min · 20,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
1,69
UEFA Europa LeagueSC Braga
1,48

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
3,57
UEFA Europa LeagueSC Braga
2,95

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSC Braga
58,7 %
UEFA Europa LeagueSC Braga
47,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
5
Minutter
479
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
257
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
63
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
122
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 22 kamper · 1 mål · 6 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    1 325 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,48

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
2,45

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,09

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
43,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
15
Minutter
1 325
Innbytter
7
Byttet ut
13
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
1
Målgivende
6
Skudd
30
Skudd på mål
14
Pasninger
307
Nøkkelpasninger
36
Driblinger
70
Vellykkede driblinger
35
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
254
Vunne dueller
111
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
36
Frispark begått
22
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaEintracht Frankfurt
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt
–

Pasningspresisjon

BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt
–

Taklinger / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt
–

Vunne dueller

BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →FC Schalke 04 → SC Bragafre 14. juli 2023€ 5M
  2. →Eintracht Frankfurt → FC Schalke 04fre 1. juli 2022€ 1.5M
  3. →Eintracht Frankfurt → FC Schalke 04ons 4. august 2021Lån
  4. →FC St. Pauli → Eintracht Frankfurttor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Eintracht Frankfurt → FC St. Paulitor 6. august 2020Lån
  6. →Korona Kielce → Eintracht Frankfurtfre 1. mai 2020Ikke oppgitt
  7. →Eintracht Frankfurt → Korona Kielcefre 5. juli 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

59 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Sporting CP–Shakhtar DonetskChampions League · 2026-27207.1
11. oktober · Sporting CP–SC BragaPrimeira Liga · 2026-27267.21
20. september · Sporting CP–AroucaPrimeira Liga · 2026-27666.9
13. september · Sporting CP–FamalicaoPrimeira Liga · 2026-27266.5
9. september · Sporting CP–GalatasarayChampions League · 2026-27667.31
6. september · Sporting CP–NacionalPrimeira Liga · 2026-27676.2
30. august · Sporting CP–Rio AvePrimeira Liga · 2026-27816.7
23. august · Sporting CP–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27426.3
14. august · Sporting CP–GuimaraesPrimeira Liga · 2026-27945.6
8. august · Sporting CP–EstrelaPrimeira Liga · 2026-27949.211
7. mai · SC Braga–SC FreiburgEuropa League · 2025-26656.6
30. april · SC Braga–SC FreiburgEuropa League · 2025-26725.9
16. april · SC Braga–Real BetisEuropa League · 2025-26––
18. mars · SC Braga–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26908.21
12. mars · SC Braga–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26906.9
29. januar · SC Braga–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26626.7
27. november · SC Braga–RangersEuropa League · 2025-26615.6
6. november · SC Braga–GenkEuropa League · 2025-26849.52
23. oktober · SC Braga–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26667.0
2. oktober · SC Braga–CelticEuropa League · 2025-26206.3
24. september · SC Braga–FeyenoordEuropa League · 2025-26717.0
23. januar · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25126.2
12. desember · SC Braga–AS RomaEuropa League · 2024-25346.6
23. oktober · SC Braga–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25617.2
22. februar · SC Braga–QarabagEuropa League · 2023-24546.5
15. februar · SC Braga–QarabagEuropa League · 2023-24676.9
12. desember · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24687.3
29. november · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24817.2
8. november · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24626.9
24. oktober · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24907.6
3. oktober · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24736.6
20. september · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24236.91
29. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24256.7
23. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24––
27. mai · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2022-23567.21
20. mai · FC Schalke 04–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2022-23777.21
13. mai · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2022-23––
5. mai · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2022-23796.21
29. april · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2022-23908.51
23. april · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2022-23116.6
14. april · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2022-23––
9. april · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2022-23796.6
1. april · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2022-23826.9
18. mars · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2022-23557.3
11. mars · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2022-23685.5
4. mars · FC Schalke 04–VfL BochumBundesliga · 2022-23897.21
25. februar · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2022-23727.71
19. februar · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2022-23796.9
10. februar · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2022-23907.6
4. februar · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23––
29. januar · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2022-23227.3
2. oktober · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2022-23456.9
17. september · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2022-2396.6
10. september · FC Schalke 04–VfL BochumBundesliga · 2022-23336.3
3. september · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2022-23256.2
27. august · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2022-23716.5
20. august · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2022-23716.7
13. august · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23667.31
7. august · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2022-23586.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Rodrigo Zalazar: statistikk, kamper og karriere | Coro