Portrett av Jan Kliment
Spillerprofil · komplett datakort

Jan Kliment

Også registrert som J. Kliment

AngrepTilgjengelig
Født1. september 1993 · 33 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde185 cmVekt73 kg
34Kamper
1 207Minutter
5Mål
3Målgivende
0,6Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01,1
00,88
Skudd / 90
02,2
1,11,76
Skudd på mål
0100
–50 %
Vellykkede driblinger
0100
37,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Ukraina6.3Albania7.3Georgia7.2Gibralt6.9Lech Po6.2Lausann6.2Lausann6.2FSV Mai5.9FSV Mai6.3Rep. Of
  1. Lech Poznan6.9 vurdering
    18. des. 2025 · 37 min
  2. Lausanne6.2 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  3. Lausanne6.2 vurdering
    26. feb. 2026 · 63 min
  4. FSV Mainz 056.2 vurdering
    12. mars 2026 · 75 min
  5. FSV Mainz 055.9 vurdering
    19. mars 2026 · 62 min
  6. Rep. Of Ireland6.3 vurdering
    26. mars 2026 · 17 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,171,430,272,000,880,00MINUTTER672017-187720182522022-233372023-244520241022024-253272025-26
  1. 20181,17 målpoeng / 90
    77 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2022-231,43 målpoeng / 90
    252 min · 4 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,27 målpoeng / 90
    337 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 20242,00 målpoeng / 90
    45 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,88 målpoeng / 90
    102 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    327 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 67 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20184 kamper · 77 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,17/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 252 min · 4 mål · 0 målgivende · 1,43/90
  • 2023-2412 kamper · 337 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,27/90
  • 20242 kamper · 45 min · 1 mål · 0 målgivende · 2,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 102 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,88/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-265 kamper · 327 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Sigma Olomouc logoConference LeagueKlubb · Sigma Olomouc · 2025-266.28
Kamper
5
Minutter
327
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
72
Flagg: TsjekkiaNations LeagueLandslag · Tsjekkia · 2024-256.86
Kamper
3
Minutter
102
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
60
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc
    327 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc
1,1

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc
1,1

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sigma Olomouc · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
5
Fra start
4
Minutter
327
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
65
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueTsjekkia
    102 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueTsjekkia
1,76

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueTsjekkia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueTsjekkia
0,88

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Tsjekkia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
102
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
2

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
4

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Attacker · nr. 9

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
45
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 12 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    337 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,27

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
1,07

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
25 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
1,07

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
2
Minutter
337
Innbytter
10
Byttet ut
2
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
59
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
9
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    252 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0,71

Skudd på mål

UEFA Champions LeaguePlzen
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeaguePlzen
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
252
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
4
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
26
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
23
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    77 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
1,17

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
3,51

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
2,34

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
77
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Brudd
0
Dueller
8
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBrondby
    67 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBrondby
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBrondby
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBrondby
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBrondby
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBrondby
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Brondby · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
67
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Plzen → Sigma Olomoucfre 21. juni 2024Fri overgang
  2. →Wisla Krakow → Plzenfre 1. juli 2022Fri overgang
  3. →Slovácko → Wisla Krakowtor 1. juli 2021Fri overgang
  4. →VfB Stuttgart → Slováckoman 6. januar 2020Ikke oppgitt
  5. →Brondby → VfB Stuttgartsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  6. →VfB Stuttgart → Brondbytir 30. august 2016Lån
  7. →Vysočina Jihlava → VfB Stuttgartons 1. juli 2015€ 1M
  8. →Ukjent → Vysočina Jihlavatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  9. →Vysočina Jihlava → Ukjentlør 1. februar 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

31 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag31. mars · Tsjekkia–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag26. mars · Tsjekkia–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024176.3
Klubb19. mars · Sigma Olomouc–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26625.9
Klubb12. mars · Sigma Olomouc–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26756.2
Klubb26. februar · Sigma Olomouc–LausanneConference League · 2025-26636.2
Klubb19. februar · Sigma Olomouc–LausanneConference League · 2025-26906.2
Klubb18. desember · Sigma Olomouc–Lech PoznanConference League · 2025-26376.9
Landslag25. mars · Tsjekkia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024287.21
Landslag22. mars · Tsjekkia–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag19. november · Tsjekkia–GeorgiaNations League · 2024-25577.31
Landslag16. november · Tsjekkia–AlbaniaNations League · 2024-25256.3
Landslag14. oktober · Tsjekkia–UkrainaNations League · 2024-25206.3
Landslag11. oktober · Tsjekkia–AlbaniaNations League · 2024-25––
Klubb18. april · Plzen–FiorentinaConference League · 2023-24646.3
Klubb11. april · Plzen–FiorentinaConference League · 2023-241–
Klubb14. mars · Plzen–Servette FCConference League · 2023-24––
Klubb7. mars · Plzen–Servette FCConference League · 2023-24166.5
Klubb14. desember · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24247.51
Klubb30. november · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24616.6
Klubb9. november · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24156.3
Klubb26. oktober · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24––
Klubb5. oktober · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24––
Klubb21. september · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24216.6
Klubb12. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23457.21
Klubb4. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23––
Klubb23. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23297.21
Klubb17. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23196.2
Landslag8. oktober · Tsjekkia–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2018276.91
Landslag5. oktober · Tsjekkia–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 20181–
Landslag4. september · Tsjekkia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2018356.6
Landslag1. september · Tsjekkia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2018146.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.