Portrett av Mirlind Kryeziu
Spillerprofil · komplett datakort

Mirlind Kryeziu

ForsvarTilgjengelig
Født26. januar 1997 · 29 årNasjonalitetKosovoHøyde196 cmVekt96 kg
16Kamper
1 373Minutter
2Mål
1Målgivende
0,2Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
01,6
1,280,66
Brudd / 90
02
1,60,66
Blokkeringer / 90
01,4
0,641,1
Vunne dueller
0100
58,6 %65,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Napoli7.3Qarabag7.3Qarabag6.9Arsenal7.3Bodø/Gl5.3PSV Ein8.3Shelbou7.5Shelbou7.2Guimara6.5Guimara
  1. Bodø/Glimt7.3 vurdering
    15. sep. 2022 · 90 min
  2. PSV Eindhoven5.3 vurdering
    6. okt. 2022 · 71 min
  3. Shelbourne8.3 vurdering
    25. juli 2024 · 90 min
  4. Shelbourne7.5 vurdering
    1. aug. 2024 · 90 min
  5. Guimaraes7.2 vurdering
    8. aug. 2024 · 90 min
  6. Guimaraes6.5 vurdering
    15. aug. 2024 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,220,32MINUTTER2702018-198212022-232822024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,22 målpoeng / 90
    821 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,32 målpoeng / 90
    282 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-193 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-239 kamper · 821 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2024-254 kamper · 282 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,32/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Zurich logoConference LeagueKlubb · FC Zurich · 2024-257.28
Kamper
4
Minutter
282
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
57
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
    282 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
1,28

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
1,6

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
0,64

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
58,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
57 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Zurich · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
282
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
265
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
29
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Zurich
    611 min · 74,4 %
  • UEFA Champions LeagueFC Zurich
    210 min · 25,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
0,29
UEFA Champions LeagueFC Zurich
1,71

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
0,29
UEFA Champions LeagueFC Zurich
1,71

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
0,88
UEFA Champions LeagueFC Zurich
1,71

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Zurich
50 %
UEFA Champions LeagueFC Zurich
75 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Zurich
44 %
UEFA Champions LeagueFC Zurich
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Zurich · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
611
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
157
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
2
Blokkeringer
6
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Zurich · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
78
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
4
Brudd
4
Dueller
20
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Zurich
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,33

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
2,67

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Zurich
57,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Zurich
82 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Zurich · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
108
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
8
Dueller
19
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →FC Winterthur → Kryeziu Mirlindman 29. juni 2026Fri overgang
  2. →FC Zurich → FC Winterthursøn 1. februar 2026Fri overgang
  3. →SC Kriens → FC Zurichtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  4. →FC Zurich → SC Kriensman 15. februar 2021Lån
  5. →Biel-Bienne → FC Zurichfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

13 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
15. august · FC Zurich–GuimaraesConference League · 2024-25126.5
8. august · FC Zurich–GuimaraesConference League · 2024-25907.2
1. august · FC Zurich–ShelbourneConference League · 2024-25907.5
25. juli · FC Zurich–ShelbourneConference League · 2024-25908.31
13. oktober · FC Zurich–PSV EindhovenEuropa League · 2022-23––
6. oktober · FC Zurich–PSV EindhovenEuropa League · 2022-23715.3
15. september · FC Zurich–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23907.3
8. september · FC Zurich–ArsenalEuropa League · 2022-23906.91
27. juli · FC Zurich–QarabagChampions League · 2022-231207.3
19. juli · FC Zurich–QarabagChampions League · 2022-23907.31
21. februar · FC Zurich–NapoliEuropa League · 2018-19906.7
13. desember · FC Zurich–LudogoretsEuropa League · 2018-19906.7
29. november · FC Zurich–AEK LarnacaEuropa League · 2018-19906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mirlind Kryeziu: statistikk, kamper og karriere | Coro