Portrett av Jan Repas
Spillerprofil · komplett datakort

Jan Repas

Også registrert som J. Repas

MidtbaneTilgjengelig
Født19. mars 1997 · 29 årNasjonalitetSloveniaHøyde171 cmVekt68 kg
43Kamper
3 125Minutter
3Mål
0Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,17
Taklinger / 90
01
–0,34
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Marseil6.9Lyon6.1Toulous6.6Guingam6.4Marseil6.7Angers6.6Amiens6.1Metz6.5Fenerba6.3Fenerba
  1. Marseille6.4 vurdering
    19. jan. 2018 · 6 min
  2. Angers6.7 vurdering
    17. mars 2018 · 60 min
  3. Amiens6.6 vurdering
    7. apr. 2018 · 19 min
  4. Metz6.1 vurdering
    21. apr. 2018 · 45 min
  5. Fenerbahçe6.5 vurdering
    10. aug. 2023 · 69 min
  6. Fenerbahçe6.3 vurdering
    17. aug. 2023 · 83 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,120,000,000,17MINUTTER902016-171 5312017-183482021-226302022-235262023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,12 målpoeng / 90
    1 531 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    348 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,17 målpoeng / 90
    526 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-1822 kamper · 1 531 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 348 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-237 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 526 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Maribor logoConference LeagueKlubb · Maribor · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Maribor logoEuropa LeagueKlubb · Maribor · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMaribor
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    526 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
0,17

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
0,34

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
526
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
15
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaribor
    360 min · 57,1 %
  • UEFA Europa LeagueMaribor
    180 min · 28,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    90 min · 14,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    348 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
348
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaribor
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Caen
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Caen
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Caen
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Caen
–

Taklinger / 90

Ligue 1Caen
–

Vunne dueller

Ligue 1Caen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Caen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 22 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Caen
    906 min · 59,2 %
  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    625 min · 40,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Caen
–
UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Caen
0,99
UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Caen
–
UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

Ligue 1Caen
1,39
UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

Ligue 1Caen
34,5 %
UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Caen · Midfielder

Spilletid

Kamper
15
Fra start
12
Minutter
906
Innbytter
3
Byttet ut
8
På benken
18
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Skudd
15
Skudd på mål
4
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Brudd
7
Dueller
145
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
19
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
625
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
90
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Caen → Mariborlør 1. august 2020Fri overgang
  2. →NK Domzale → Caenfre 25. august 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
17. august · Maribor–FenerbahçeConference League · 2023-24836.3
10. august · Maribor–FenerbahçeConference League · 2023-24696.5
21. april · Caen–MetzLigue 1 · 2017-18456.1
7. april · Caen–AmiensLigue 1 · 2017-18196.6
17. mars · Caen–AngersLigue 1 · 2017-18606.7
19. januar · Caen–MarseilleLigue 1 · 2017-1866.4
16. desember · Caen–GuingampLigue 1 · 2017-18676.6
9. desember · Caen–ToulouseLigue 1 · 2017-18906.1
3. desember · Caen–LyonLigue 1 · 2017-18326.9
5. november · Caen–MarseilleLigue 1 · 2017-18656.5
28. oktober · Caen–Estac TroyesLigue 1 · 2017-18906.1
21. oktober · Caen–MonacoLigue 1 · 2017-18905.9
14. oktober · Caen–AngersLigue 1 · 2017-18566.8
30. september · Caen–RennesLigue 1 · 2017-18646.5
23. september · Caen–AmiensLigue 1 · 2017-18906.6
16. september · Caen–NantesLigue 1 · 2017-18696.1
9. september · Caen–DijonLigue 1 · 2017-18625.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jan Repas: statistikk, kamper og karriere | Coro