Portrett av Jesús Rubio Gómez
Spillerprofil · komplett datakort

Jesús Rubio

Fullt navn: Jesús Rubio Gómez

ForsvarTilgjengelig
Født9. september 1994 · 32 årNasjonalitetAndorraHøyde168 cmVektIkke oppgitt
33Kamper
2 032Minutter
0Mål
1Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,1
–1,72
Vunne dueller
0100
–41,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Romania7.0Kosovo6.2Sveits5.9Kosovo5.9Romania6.2Spania6.2Malta6.5Malta6.0Albania6.5England
  1. Romania5.9 vurdering
    15. okt. 2023 · 65 min
  2. Spania6.2 vurdering
    5. juni 2024 · 80 min
  3. Malta6.2 vurdering
    10. sep. 2024 · 64 min
  4. Malta6.5 vurdering
    19. nov. 2024 · 13 min
  5. Albania6.0 vurdering
    24. mars 2025 · 62 min
  6. England6.5 vurdering
    7. juni 2025 · 15 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,150,000,000,000,00MINUTTER5862018854202035820231572024772024-25
  1. 20180,15 målpoeng / 90
    586 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    854 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    358 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    157 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    77 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20187 kamper · 586 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,15/90
  • 202011 kamper · 854 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20235 kamper · 358 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 157 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 77 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: AndorraNations LeagueLandslag · Andorra · 2024-256.25
Kamper
2
Minutter
77
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
60.60606060606061
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueAndorra
    77 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueAndorra
60,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Andorra · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
77
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
33

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperAndorra
    80 min · 51 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    77 min · 49 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

PrivatlandskamperAndorra
1,13
World Cup - Qualification EuropeAndorra
2,34

Brudd / 90

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
25 %

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperAndorra
50 %
World Cup - Qualification EuropeAndorra
85 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Andorra · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
80
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Defender · nr. 18

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
0
Fra start
0
Minutter
77
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
14
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
2
Dueller
12
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationAndorra
    358 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
1,51

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
1,26

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
0,25

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationAndorra
50 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationAndorra
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Andorra · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
358
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Mål
0
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
26
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipAndorra
    589 min · 69 %
  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    265 min · 31 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipAndorra
1,38
World Cup - Qualification EuropeAndorra
2,04

Brudd / 90

Euro ChampionshipAndorra
0,61
World Cup - Qualification EuropeAndorra
1,36

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipAndorra
0,15
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipAndorra
40 %
World Cup - Qualification EuropeAndorra
41,4 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Andorra · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
589
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,19

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
20
Vunne dueller
8

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
9
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
265
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
4
Dueller
29
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    586 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
0,77

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeAndorra
56 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeAndorra
55 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
586
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Brudd
5
Dueller
25
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →UE Santa Coloma → FC Santa Colomatir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Inter Club d'Escaldes → UE Santa Colomaman 29. juli 2024Fri overgang
  3. →Atlètic Club d'Escaldes → Inter Club d'Escaldesfre 2. juli 2021Fri overgang
  4. →FC Santa Coloma → Atlètic Club d'Escaldeslør 7. november 2020Fri overgang
  5. →UE Santa Coloma → FC Santa Colomalør 1. juni 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

33 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. juni · Andorra–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
7. juni · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024156.5
24. mars · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2024626.0
21. mars · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2024––
19. november · Andorra–MaltaNations League · 2024-25136.5
16. november · Andorra–MoldovaNations League · 2024-25––
10. september · Andorra–MaltaNations League · 2024-25646.2
11. juni · Andorra–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
5. juni · Andorra–SpaniaPrivatlandskamper · 2024806.2
21. mars · Andorra–Sør-AfrikaPrivatlandskamper · 2024––
15. oktober · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 2023655.9
12. oktober · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023905.9
16. juni · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023236.2
28. mars · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023907.0
25. mars · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 2023906.5
12. oktober · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020––
9. oktober · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020905.0
5. september · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020905.7
2. september · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020––
31. mars · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020296.3
28. mars · Andorra–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020––
25. mars · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020566.7
14. november · Andorra–AlbaniaEuropamesterskapet · 2020716.1
11. oktober · Andorra–MoldovaEuropamesterskapet · 2020907.2
10. september · Andorra–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020905.9
11. juni · Andorra–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020905.4
8. juni · Andorra–MoldovaEuropamesterskapet · 2020716.3
25. mars · Andorra–AlbaniaEuropamesterskapet · 2020906.2
22. mars · Andorra–IslandEuropamesterskapet · 2020875.9
10. oktober · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2018905.9
7. oktober · Andorra–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
3. september · Andorra–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2018906.4
9. juni · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2018907.21
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.