Portrett av Erik Jirka
Spillerprofil · komplett datakort

Erik Jirka

MidtbaneTilgjengelig
Født19. september 1997 · 29 årNasjonalitetSlovakiaHøyde183 cmVekt75 kg
44Kamper
2 374Minutter
3Mål
1Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,8
01,43
Pasningspresisjon
0100
76,5 %–
Taklinger / 90
01,8
01,43
Vellykkede driblinger
0100
–60 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Inter6.9Barcelo6.9Dinamo 6.3Dinamo 6.5Eintrac7.2Ludogor6.2PAOK6.6Real So7.3Dynamo 6.3Pogon S
  1. Eintracht Frankfurt6.5 vurdering
    26. sep. 2024 · 8 min
  2. Ludogorets7.2 vurdering
    3. okt. 2024 · 64 min
  3. PAOK6.2 vurdering
    24. okt. 2024 · 29 min
  4. Real Sociedad6.6 vurdering
    7. nov. 2024 · 74 min
  5. Dynamo Kyiv7.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 76 min
  6. Pogon Szczecin6.3 vurdering
    17. okt. 2026 · 17 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,690,070,000,000,320,360,00MINUTTER1312016-171 2322018-191632019-202982022-232822023-242512024-25172026
  1. 2018-190,07 målpoeng / 90
    1 232 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    163 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    298 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,32 målpoeng / 90
    282 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,36 målpoeng / 90
    251 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    17 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 131 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,69/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1914 kamper · 1 232 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2019-202 kamper · 163 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-238 kamper · 298 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 282 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2024-256 kamper · 251 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 20261 kamper · 17 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
GKS Katowice logoEkstraklasaKlubb · GKS Katowice · 20266.33
Kamper
1
Minutter
17
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76.47058823529412
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ekstraklasa.

Registrert spilletid

  • EkstraklasaGKS Katowice
    17 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EkstraklasaGKS Katowice
0

Nøkkelpasninger / 90

EkstraklasaGKS Katowice
0

Pasningspresisjon

EkstraklasaGKS Katowice
76,5 %

Taklinger / 90

EkstraklasaGKS Katowice
0

Vunne dueller

EkstraklasaGKS Katowice
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ekstraklasa
  • Klubb · GKS Katowice · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePlzen
    251 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
1,43

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePlzen
1,43

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePlzen
35,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
251
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
37
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    282 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,64

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,64

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
31,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
282
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
3
Dueller
16
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    298 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
1,51

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
1,21

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
43,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
2
Minutter
298
Innbytter
6
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
32
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRadnicki NIS
    163 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRadnicki NIS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRadnicki NIS
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRadnicki NIS
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRadnicki NIS
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRadnicki NIS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Radnicki NIS · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
163
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
    662 min · 53,7 %
  • UEFA Champions LeagueSpartak Trnava
    570 min · 46,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–
UEFA Champions LeagueSpartak Trnava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
0,41
UEFA Champions LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
68 %
UEFA Champions LeagueSpartak Trnava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
1,09
UEFA Champions LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
40,7 %
UEFA Champions LeagueSpartak Trnava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Trnava · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
662
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
8
Blokkeringer
0
Brudd
5
Dueller
54
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Spartak Trnava · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
    131 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Trnava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
131
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Piast Gliwice → GKS Katowicesøn 25. januar 2026Permanent overgang
  2. →Piast Gliwice → GKS Katowicelør 24. januar 2026Permanent overgang
  3. →Plzen → Piast Gliwiceons 1. januar 2025Fri overgang
  4. →Oviedo → Plzentor 11. august 2022Fri overgang
  5. →FK Crvena Zvezda → Oviedosøn 18. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →FK Crvena Zvezda → Mirandestir 11. august 2020Lån
  7. →FK Crvena Zvezda → Gornik Zabrzefre 10. januar 2020Lån
  8. →Radnicki NIS → FK Crvena Zvezdaons 1. januar 2020Ikke oppgitt
  9. →FK Crvena Zvezda → Radnicki NIStor 4. juli 2019Lån
  10. →Spartak Trnava → FK Crvena Zvezdaman 14. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · GKS Katowice–Widzew ŁódźEkstraklasa · 20260–
17. oktober · GKS Katowice–Pogon SzczecinEkstraklasa · 2026176.3
10. oktober · GKS Katowice–Raków CzęstochowaEkstraklasa · 20260–
12. desember · Plzen–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25––
28. november · Plzen–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25767.31
7. november · Plzen–Real SociedadEuropa League · 2024-25746.6
24. oktober · Plzen–PAOKEuropa League · 2024-25296.2
3. oktober · Plzen–LudogoretsEuropa League · 2024-25647.2
26. september · Plzen–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-2586.5
14. desember · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24––
9. november · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24896.3
26. oktober · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24866.9
5. oktober · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24––
21. september · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24––
1. november · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23906.9
26. oktober · Plzen–InterChampions League · 2022-23456.5
12. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23646.9
4. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23326.3
13. september · Plzen–InterChampions League · 2022-23196.3
7. september · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23116.6
23. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23166.9
17. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23196.6
13. desember · Spartak Trnava–FenerbahçeEuropa League · 2018-19906.4
29. november · Spartak Trnava–AnderlechtEuropa League · 2018-19906.9
8. november · Spartak Trnava–Dinamo ZagrebEuropa League · 2018-19906.7
25. oktober · Spartak Trnava–Dinamo ZagrebEuropa League · 2018-19706.5
4. oktober · Spartak Trnava–FenerbahçeEuropa League · 2018-19826.9
20. september · Spartak Trnava–AnderlechtEuropa League · 2018-19646.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.