Portrett av Alfredo José Morelos Aviléz
Spillerprofil · komplett datakort

Alfredo Morelos

Fullt navn: Alfredo José Morelos Aviléz

AngrepTilgjengelig
Født21. juni 1996 · 30 årNasjonalitetColombiaHøyde177 cmVekt79 kg
70Kamper
5 187Minutter
33Mål
6Målgivende
0,68Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Målpoeng / 90
01
–0
Skudd / 90
01,7
–1,34
Skudd på mål
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Borussi5.9Borussi7.9FK Crve6.9FK Crve6.5Napoli6.3Liverpo6.3Liverpo6.6Napoli6.3Ajax6.5Interna
  1. Napoli6.5 vurdering
    14. sep. 2022 · 72 min
  2. Liverpool6.3 vurdering
    4. okt. 2022 · 73 min
  3. Liverpool6.3 vurdering
    12. okt. 2022 · 14 min
  4. Napoli6.6 vurdering
    26. okt. 2022 · 68 min
  5. Ajax6.3 vurdering
    1. nov. 2022 · 30 min
  6. Internacional de Bogota6.5 vurdering
    17. okt. 2026 · 43 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,700,000,331,020,970,570,00MINUTTER5172016-17592017-181 1052018-191 3232019-209282020-219442021-222682022-23
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    59 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,33 målpoeng / 90
    1 105 min · 4 mål · 0 målgivende
  3. 2019-201,02 målpoeng / 90
    1 323 min · 14 mål · 1 målgivende
  4. 2020-210,97 målpoeng / 90
    928 min · 5 mål · 5 målgivende
  5. 2021-220,57 målpoeng / 90
    944 min · 6 mål · 0 målgivende
  6. 2022-230,00 målpoeng / 90
    268 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 517 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,70/90
  • 2017-182 kamper · 59 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1913 kamper · 1 105 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 2019-2017 kamper · 1 323 min · 14 mål · 1 målgivende · 1,02/90
  • 2020-2113 kamper · 928 min · 5 mål · 5 målgivende · 0,97/90
  • 2021-2212 kamper · 944 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,57/90
  • 2022-236 kamper · 268 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 43 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Colombia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Atletico Nacional logoPrimera AKlubb · Atletico Nacional · 20266.50
Kamper
1
Minutter
43
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera A.

Registrert spilletid

  • Primera AAtletico Nacional
    43 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera AAtletico Nacional
–

Skudd / 90

Primera AAtletico Nacional
–

Skudd på mål

Primera AAtletico Nacional
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera AAtletico Nacional
–

Vellykkede driblinger

Primera AAtletico Nacional
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera A
  • Klubb · Atletico Nacional · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
43
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
20

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRangers
    268 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRangers
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,34

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueRangers
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,34

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
268
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
61
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
44
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 12 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    854 min · 90,5 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    90 min · 9,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
2,53
UEFA Champions LeagueRangers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
75 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,63
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
52,6 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
854
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
5
Skudd
24
Skudd på mål
18
Pasninger
249
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Dueller
91
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 13 kamper · 5 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    928 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,97

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,36

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
78,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,45

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
31,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
10
Minutter
928
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
5
Målgivende
5
Skudd
14
Skudd på mål
11
Pasninger
253
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Dueller
108
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
23
Frispark begått
17
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 17 kamper · 14 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    1 323 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,02

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,84

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
74,1 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,54

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
45,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
15
Minutter
1 323
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
14
Målgivende
1
Skudd
27
Skudd på mål
20
Pasninger
148
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
12
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 13 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    1 105 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,06

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
30,8 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,49

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
36,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 105
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
4
Skudd
13
Skudd på mål
4
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
7
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
92
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
19
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    59 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
59
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 6 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHJK Helsinki
    517 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHJK Helsinki
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueHJK Helsinki
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueHJK Helsinki
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHJK Helsinki
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueHJK Helsinki
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HJK Helsinki · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
517
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Santos → Atletico Nacionalfre 23. januar 2026Fri overgang
  2. →Santos → Atletico Nacionaltor 22. januar 2026Fri overgang
  3. →Atletico Nacional → Santostir 30. desember 2025Tilbake fra lån
  4. →Santos → Atletico Nacionaltor 18. juli 2024Lån
  5. →Rangers → Santosman 4. september 2023Fri overgang
  6. →HJK Helsinki → Rangersman 19. juni 2017€ 1.2M
  7. →Independiente Medellin → HJK Helsinkisøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  8. →Independiente Medellin → HJK Helsinkifre 5. februar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

41 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. oktober · Atletico Nacional–Internacional de BogotaPrimera A · 2026436.5
Klubb1. november · Rangers–AjaxChampions League · 2022-23306.3
Klubb26. oktober · Rangers–NapoliChampions League · 2022-23686.6
Klubb12. oktober · Rangers–LiverpoolChampions League · 2022-23146.3
Klubb4. oktober · Rangers–LiverpoolChampions League · 2022-23736.3
Klubb14. september · Rangers–NapoliChampions League · 2022-23726.5
Klubb7. september · Rangers–AjaxChampions League · 2022-23––
Klubb16. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23––
Klubb17. mars · Rangers–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22806.9
Klubb10. mars · Rangers–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22907.91
Klubb24. februar · Rangers–Borussia DortmundEuropa League · 2021-22905.9
Klubb17. februar · Rangers–Borussia DortmundEuropa League · 2021-22897.91
Klubb25. november · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2021-22908.72
Klubb4. november · Rangers–BrondbyEuropa League · 2021-22566.6
Klubb21. oktober · Rangers–BrondbyEuropa League · 2021-22717.3
Klubb30. september · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2021-22246.7
Klubb16. september · Rangers–LyonEuropa League · 2021-22906.6
Klubb18. mars · Rangers–Slavia PrahaEuropa League · 2020-21837.0
Klubb11. mars · Rangers–Slavia PrahaEuropa League · 2020-21906.3
Klubb25. februar · Rangers–AntwerpEuropa League · 2020-21859.312
Klubb18. februar · Rangers–AntwerpEuropa League · 2020-21907.92
Klubb10. desember · Rangers–Lech PoznanEuropa League · 2020-21106.5
Klubb3. desember · Rangers–Standard LiegeEuropa League · 2020-21796.5
Klubb26. november · Rangers–BenficaEuropa League · 2020-21906.6
Klubb5. november · Rangers–BenficaEuropa League · 2020-21908.311
Klubb29. oktober · Rangers–Lech PoznanEuropa League · 2020-21277.31
Klubb22. oktober · Rangers–Standard LiegeEuropa League · 2020-21746.5
Klubb6. august · Rangers–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20776.7
Klubb12. mars · Rangers–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20906.3
Klubb20. februar · Rangers–SC BragaEuropa League · 2019-20906.7
Klubb12. desember · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20907.01
Klubb28. november · Rangers–FeyenoordEuropa League · 2019-20907.72
Klubb7. november · Rangers–FC PortoEuropa League · 2019-20858.011
Klubb24. oktober · Rangers–FC PortoEuropa League · 2019-20907.51
Klubb3. oktober · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20907.71
Klubb19. september · Rangers–FeyenoordEuropa League · 2019-20907.5
Klubb13. desember · Rangers–Rapid ViennaEuropa League · 2018-19906.7
Klubb29. november · Rangers–VillarrealEuropa League · 2018-19796.5
Klubb8. november · Rangers–Spartak MoscowEuropa League · 2018-19906.4
Klubb25. oktober · Rangers–Spartak MoscowEuropa League · 2018-19906.5
Klubb4. oktober · Rangers–Rapid ViennaEuropa League · 2018-19898.72
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alfredo Morelos: statistikk, kamper og karriere | Coro