Portrett av Nikolas Panagiotou
Spillerprofil · komplett datakort

Nikolas Panagiotou

ForsvarTilgjengelig
Født12. mai 2000 · 26 årNasjonalitetKyprosHøyde183 cmVektIkke oppgitt
39Kamper
2 202Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,6
1,041,29
Brudd / 90
01,1
0,780,86
Blokkeringer / 90
01,1
0,780,86
Vunne dueller
0100
47,4 %54,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Fehérvá7.3Vikingu6.3Gent7.0Legia W6.6Pafos7.2Pafos6.9Wolfsbe7.6Wolfsbe7.0Drita7.2Lausann
  1. Pafos6.6 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  2. Pafos7.2 vurdering
    20. feb. 2025 · 90 min
  3. Wolfsberger AC6.9 vurdering
    21. aug. 2025 · 90 min
  4. Wolfsberger AC7.6 vurdering
    28. aug. 2025 · 120 min
  5. Drita7.0 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  6. Lausanne7.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,190,000,00MINUTTER7492021-224782022-236302024-253452025-26
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    749 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,19 målpoeng / 90
    478 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    345 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-229 kamper · 749 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-237 kamper · 478 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2510 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-265 kamper · 345 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Omonia Nicosia logoConference LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2025-267.18
Kamper
5
Minutter
345
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    345 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,04

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,78

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,78

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
47,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
90 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender · nr. 30

Spilletid

Draktnummer
30
Kamper
5
Fra start
4
Minutter
345
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
203
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
19
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,29

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,86

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,86

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
54,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
49 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
630
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
392
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
9
Blokkeringer
6
Brudd
6
Dueller
33
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    478 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
1,88

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
0,75

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
0,19

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
478
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
127
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
44
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    375 min · 50,1 %
  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    374 min · 49,9 %
  • UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,96
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,48
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,72
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
55,2 %
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
375
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
175
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
29
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
374
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Anorthosis → Omonia Nicosiaman 15. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

39 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26––
19. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26––
18. desember · Omonia Nicosia–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26––
11. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2025-26––
27. november · Omonia Nicosia–Dynamo KyivConference League · 2025-26––
6. november · Omonia Nicosia–LausanneConference League · 2025-26457.2
23. oktober · Omonia Nicosia–DritaConference League · 2025-26907.0
2. oktober · Omonia Nicosia–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26––
28. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-261207.6
21. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-26906.9
20. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25907.2
13. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25906.6
19. desember · Omonia Nicosia–Borac Banja LukaConference League · 2024-25––
12. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2024-25––
28. november · Omonia Nicosia–Legia WarszawaConference League · 2024-25907.0
7. november · Omonia Nicosia–GentConference League · 2024-25906.3
24. oktober · Omonia Nicosia–Heart Of MidlothianConference League · 2024-25––
3. oktober · Omonia Nicosia–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25907.3
14. august · Omonia Nicosia–Fehérvár FCConference League · 2024-25907.2
8. august · Omonia Nicosia–Fehérvár FCConference League · 2024-25907.2
10. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24––
3. november · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-23––
27. oktober · Omonia Nicosia–Real SociedadEuropa League · 2022-23106.7
13. oktober · Omonia Nicosia–Manchester UnitedEuropa League · 2022-23906.7
6. oktober · Omonia Nicosia–Manchester UnitedEuropa League · 2022-23187.21
15. september · Omonia Nicosia–Real SociedadEuropa League · 2022-23906.7
8. september · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-23906.7
9. desember · Omonia Nicosia–Kairat AlmatyConference League · 2021-22907.2
25. november · Omonia Nicosia–QarabagConference League · 2021-22906.7
4. november · Omonia Nicosia–FC Basel 1893Conference League · 2021-22156.7
21. oktober · Omonia Nicosia–FC Basel 1893Conference League · 2021-22906.9
30. september · Omonia Nicosia–QarabagConference League · 2021-22––
16. september · Omonia Nicosia–Kairat AlmatyConference League · 2021-22906.9
10. desember · Omonia Nicosia–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21––
3. desember · Omonia Nicosia–PAOKEuropa League · 2020-21––
26. november · Omonia Nicosia–Granada CFEuropa League · 2020-21––
5. november · Omonia Nicosia–Granada CFEuropa League · 2020-21––
29. oktober · Omonia Nicosia–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21––
22. oktober · Omonia Nicosia–PAOKEuropa League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Nikolas Panagiotou: statistikk, kamper og karriere | Coro