Portrett av Ryan Mmaee A'Nwambeben Kabir
Spillerprofil · komplett datakort

Ryan Mmaee A'Nwambeben Kabir

Også registrert som R. Mmaee

AngrepTilgjengelig
Født1. november 1997 · 29 årNasjonalitetMarokkoHøyde185 cmVekt85 kg
33Kamper
2 064Minutter
6Mål
3Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,490,31
Skudd / 90
01,8
1,460,92
Skudd på mål
0100
33,3 %66,7 %
Vellykkede driblinger
0100
–40 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Bayer L6.3FSV Mai6.3Drita6.3Lausann6.5Raków C6.9HNK Rij6.9HNK Rij6.4Guadala7.8Necaxa6.4Atletic
  1. Raków Częstochowa6.5 vurdering
    18. des. 2025 · 20 min
  2. HNK Rijeka6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  3. HNK Rijeka6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  4. Guadalajara Chivas6.4 vurdering
    11. okt. 2026 · 87 min
  5. Necaxa7.8 vurdering
    17. okt. 2026 · 70 min
  6. Atletico San Luis6.4 vurdering
    31. okt. 2026 · 28 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,720,000,310,49MINUTTER8752021-227112022-232932025-261852026
  1. 2021-220,72 målpoeng / 90
    875 min · 5 mål · 2 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    711 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,31 målpoeng / 90
    293 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 20260,49 målpoeng / 90
    185 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2214 kamper · 875 min · 5 mål · 2 målgivende · 0,72/90
  • 2022-2310 kamper · 711 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-266 kamper · 293 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,31/90
  • 20263 kamper · 185 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,49/90
Landslagskarriere

Marokko

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Atlas logoLiga MXKlubb · Atlas · 20266.93
Kamper
3
Minutter
185
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
72.72727272727273
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga MX.

Registrert spilletid

  • Liga MXAtlas
    185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Liga MXAtlas
0,49

Skudd / 90

Liga MXAtlas
1,46

Skudd på mål

Liga MXAtlas
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Liga MXAtlas
0,49

Vellykkede driblinger

Liga MXAtlas
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga MX
  • Klubb · Atlas · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
185
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    293 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,31

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,92

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,84

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Attacker · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
6
Fra start
3
Minutter
293
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
2
Dueller
36
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    682 min · 95,9 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    29 min · 4,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,92
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
14,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,4
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
21,4 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
682
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
128
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
99
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
29
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 14 kamper · 5 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    467 min · 53,4 %
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    408 min · 46,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,96
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,44

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,58
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,76

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
33,3 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
37,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,19
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,66

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
75 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
47,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
467
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
35
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
408
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
63
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueStandard Liege
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueStandard Liege
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Standard Liege · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

14 registrert
  1. →Omonia Nicosia → Atlasons 8. juli 2026Permanent overgang
  2. →Omonia Nicosia → Atlastir 7. juli 2026Permanent overgang
  3. →Stoke → Omonia Nicosiaons 27. august 2025Fri overgang
  4. →Stoke → Omonia Nicosiatir 26. august 2025Fri overgang
  5. →Stoke → Omonia Nicosiaman 18. august 2025Fri overgang
  6. →Rapid Vienna → Stokeman 3. februar 2025Tilbake fra lån
  7. →Stoke → Rapid Viennator 5. september 2024Lån
  8. →Ferencvarosi TC → Stokefre 28. juli 20234M
  9. →AEL → Ferencvarosi TCtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  10. →Standard Liege → AELfre 6. september 2019Fri overgang
  11. →Aarhus → Standard Liegeman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  12. →Standard Liege → Aarhuslør 1. september 2018Lån
  13. →SK Beveren → Standard Liegesøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  14. →Standard Liege → SK Beverenons 30. august 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

25 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Atlas–Atletico San LuisLiga MX · 2026286.4
Klubb17. oktober · Atlas–NecaxaLiga MX · 2026707.81
Klubb11. oktober · Atlas–Guadalajara ChivasLiga MX · 2026876.4
Klubb26. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26906.91
Klubb19. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26906.9
Klubb18. desember · Omonia Nicosia–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26206.5
Klubb6. november · Omonia Nicosia–LausanneConference League · 2025-2686.3
Klubb23. oktober · Omonia Nicosia–DritaConference League · 2025-26246.3
Klubb2. oktober · Omonia Nicosia–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26616.3
Klubb16. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23896.9
Klubb9. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.2
Klubb3. november · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23906.3
Klubb27. oktober · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23906.3
Klubb13. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23896.9
Klubb6. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23336.6
Klubb15. september · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23646.2
Klubb8. september · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23––
Klubb9. desember · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22456.9
Klubb25. november · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22716.7
Klubb4. november · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22236.71
Klubb19. oktober · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22906.2
Klubb30. september · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22906.9
Klubb16. september · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22907.61
Klubb24. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22907.31
Klubb18. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22216.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.