Portrett av Jake Grech
Spillerprofil · komplett datakort

Jake Grech

Også registrert som Jake Grech I

MidtbaneTilgjengelig
Født18. november 1997 · 28 årNasjonalitetMaltaHøyde183 cmVektIkke oppgitt
21Kamper
1 849Minutter
5Mål
0Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,500,210,24MINUTTER1632018-191542019-201802020-215382021-224322022-233822023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    163 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    154 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,50 målpoeng / 90
    538 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,21 målpoeng / 90
    432 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,24 målpoeng / 90
    382 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-192 kamper · 163 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 154 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 538 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2022-235 kamper · 432 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2023-244 kamper · 382 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Floriana logoConference LeagueKlubb · Floriana · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFloriana
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFloriana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFloriana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFloriana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFloriana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFloriana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Floriana · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBalzan FC
    382 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBalzan FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBalzan FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBalzan FC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBalzan FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBalzan FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Balzan FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
382
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHibernians
    342 min · 79,2 %
  • UEFA Champions LeagueHibernians
    90 min · 20,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hibernians · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
342
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Hibernians · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHibernians
    360 min · 66,9 %
  • UEFA Champions LeagueHibernians
    178 min · 33,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHibernians
–
UEFA Champions LeagueHibernians
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hibernians · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Hibernians · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
178
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHibernians
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Hibernians · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHibernians
    154 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHibernians
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Hibernians · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
154
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBirkirkara
    163 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Birkirkara · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
163
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Hibernians → Balzan FCsøn 11. juni 2023Ikke oppgitt
  2. →Birkirkara → Hiberniansons 30. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

0 registrert

Ingen klubb-kamper i kampdatabasen ennå.

DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.