Portrett av Daniel Mândroiu
Spillerprofil · komplett datakort

Daniel Mândroiu

MidtbaneTilgjengelig
Født20. oktober 1998 · 28 årNasjonalitetIrlandHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
20Kamper
799Minutter
1Mål
0Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,820,89
Pasningspresisjon
0100
96 %–
Taklinger / 90
01
0,820,59
Vellykkede driblinger
0100
75 %20 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Apoel N6.6Larne6.2Borac B6.6Chelsea6.9Molde7.9Sparta 7.0Celje6.3AEK Ath
  1. Borac Banja Luka6.2 vurdering
    12. des. 2024 · 14 min
  2. Chelsea6.6 vurdering
    19. des. 2024 · 22 min
  3. Molde6.9 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  4. Sparta Praha7.9 vurdering
    2. okt. 2025 · 30 min
  5. Celje7.0 vurdering
    23. okt. 2025 · 58 min
  6. AEK Athens FC6.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 22 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,82MINUTTER112020-213732021-223052024-251102025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    373 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    305 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,82 målpoeng / 90
    110 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 373 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-257 kamper · 305 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 110 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,82/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Shamrock Rovers logoConference LeagueKlubb · Shamrock Rovers · 2025-267.07
Kamper
6
Minutter
110
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
96
Flagg: Rep. Of IrelandVM-kvalifisering EuropaLandslag · Rep. Of Ireland · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    110 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,82

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,82

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
96 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,82

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
57,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder · nr. 14

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
6
Fra start
4
Minutter
110
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96 %
Taklinger
1
Dueller
14
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    263 min · 86,2 %
  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    42 min · 13,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
1,03
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,68
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
36,7 %
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
263
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
42
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    261 min · 70 %
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    112 min · 30 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
261
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
112
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBohemians
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBohemians
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBohemians
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBohemians
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBohemians
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBohemians
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bohemians · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
11
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Lincoln → Shamrock Roversman 19. august 2024Fri overgang
  2. →Shamrock Rovers → Lincolntor 7. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Bohemians → Shamrock Roversons 16. desember 2020Fri overgang
  4. →Bohemians → Bohemianstir 1. januar 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

8 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb6. november · Shamrock Rovers–AEK Athens FCConference League · 2025-26226.3
Klubb23. oktober · Shamrock Rovers–CeljeConference League · 2025-26587.0
Klubb2. oktober · Shamrock Rovers–Sparta PrahaConference League · 2025-26307.91
Klubb13. februar · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2024-25906.9
Klubb19. desember · Shamrock Rovers–ChelseaConference League · 2024-25226.6
Klubb12. desember · Shamrock Rovers–Borac Banja LukaConference League · 2024-25146.2
Klubb24. oktober · Shamrock Rovers–LarneConference League · 2024-25606.6
Klubb3. oktober · Shamrock Rovers–Apoel NicosiaConference League · 2024-25776.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.