Portrett av Lucas Perrin
Spillerprofil · komplett datakort

Lucas Perrin

Også registrert som L. Perrin

ForsvarTilgjengelig
Født19. november 1998 · 27 årNasjonalitetFrankrikeHøyde187 cmVekt77 kg
137Kamper
7 828Minutter
2Mål
3Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,2
1–
Brudd / 90
01,6
–1,3
Blokkeringer / 90
03,2
–2,61
Vunne dueller
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Rennes7.2Toulous7.2Reims7.2Lille6.3Nice6.9Le Havr7.0Lyon7.3Jagiell6.6Jagiell6.1Dunkerq
  1. Nice6.3 vurdering
    28. apr. 2024 · 90 min
  2. Le Havre6.9 vurdering
    4. mai 2024 · 90 min
  3. Lyon7.0 vurdering
    19. mai 2024 · 23 min
  4. Jagiellonia7.3 vurdering
    6. mars 2025 · 45 min
  5. Jagiellonia6.6 vurdering
    13. mars 2025 · 23 min
  6. Dunkerque6.1 vurdering
    16. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,290,070,050,030,000,00MINUTTER3602019-203062020-212 5072021-221 7592022-232 7232023-24692024-25902026
  1. 2020-210,29 målpoeng / 90
    306 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,07 målpoeng / 90
    2 507 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,05 målpoeng / 90
    1 759 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,03 målpoeng / 90
    2 723 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    69 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-217 kamper · 306 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,29/90
  • 2021-2231 kamper · 2 507 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 2022-2326 kamper · 1 759 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,05/90
  • 2023-2431 kamper · 2 723 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,03/90
  • 2024-252 kamper · 69 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Nantes logoLigue 2Klubb · Nantes · 20266.08
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.67924528301887
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 2.

Registrert spilletid

  • Ligue 2Nantes
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 2Nantes
1

Brudd / 90

Ligue 2Nantes
–

Blokkeringer / 90

Ligue 2Nantes
–

Vunne dueller

Ligue 2Nantes
–

Pasningspresisjon

Ligue 2Nantes
88,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 2
  • Klubb · Nantes · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,08

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
    69 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • La LigaCercle Brugge
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Strasbourg
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
–
La LigaCercle Brugge
–
Ligue 1Strasbourg
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
1,3
La LigaCercle Brugge
–
Ligue 1Strasbourg
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
2,61
La LigaCercle Brugge
–
Ligue 1Strasbourg
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
50 %
La LigaCercle Brugge
–
Ligue 1Strasbourg
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge
–
La LigaCercle Brugge
–
Ligue 1Strasbourg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Cercle Brugge · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
69
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
35
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Cercle Brugge · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 31 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    2 723 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,59

Brudd / 90

Ligue 1Strasbourg
0,93

Blokkeringer / 90

Ligue 1Strasbourg
1,06

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
57,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
51 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender

Spilletid

Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 723
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
1 819
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
48
Blokkeringer
32
Brudd
28
Dueller
221
Vunne dueller
128
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
34
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 26 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    1 759 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,25

Brudd / 90

Ligue 1Strasbourg
1,84

Blokkeringer / 90

Ligue 1Strasbourg
0,26

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
59 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
18
Minutter
1 759
Innbytter
8
Byttet ut
2
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
794
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
44
Blokkeringer
5
Brudd
36
Dueller
178
Vunne dueller
105
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
23
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 31 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    2 507 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,54

Brudd / 90

Ligue 1Strasbourg
1,51

Blokkeringer / 90

Ligue 1Strasbourg
0,39

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
58,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Defender

Spilletid

Kamper
31
Fra start
29
Minutter
2 507
Innbytter
2
Byttet ut
7
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
1 429
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
43
Blokkeringer
11
Brudd
42
Dueller
226
Vunne dueller
133
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
46
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Marseille
    306 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueMarseille
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Marseille
2,06
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Brudd / 90

Ligue 1Marseille
2,35
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Marseille
1,18
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Vunne dueller

Ligue 1Marseille
58,3 %
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Marseille
–
UEFA Champions LeagueMarseille
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Marseille · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
306
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
160
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
36
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Marseille · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Marseille
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Marseille
1,25

Brudd / 90

Ligue 1Marseille
2,5

Blokkeringer / 90

Ligue 1Marseille
0,5

Vunne dueller

Ligue 1Marseille
50 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Marseille
57 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Marseille · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
253
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
62
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Marseille
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Marseille
–

Brudd / 90

Ligue 1Marseille
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Marseille
–

Vunne dueller

Ligue 1Marseille
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Marseille
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Marseille · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Hamburger SV → Sporting Gijonman 7. juli 2025Permanent overgang
  2. →Cercle Brugge → Hamburger SVtir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  3. →Cercle Brugge → Hamburger SVsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  4. →Hamburger SV → Cercle Bruggetor 30. januar 2025Lån
  5. →Strasbourg → Hamburger SVfre 30. august 2024Fri overgang
  6. →Marseille → Strasbourglør 11. juni 2022€ 1.5M
  7. →Marseille → Strasbourgons 14. juli 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb16. oktober · Nantes–DunkerqueLigue 2 · 2026906.1
Klubb13. mars · Cercle Brugge–JagielloniaConference League · 2024-25236.6
Klubb6. mars · Cercle Brugge–JagielloniaConference League · 2024-25457.3
Klubb19. mai · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2023-24237.0
Klubb12. mai · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2023-24––
Klubb4. mai · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb28. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb21. april · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb13. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb7. april · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb31. mars · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb16. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2023-24896.6
Klubb10. mars · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb3. mars · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb24. februar · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.5
Klubb18. februar · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb10. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb2. februar · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.2
Klubb28. januar · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb12. januar · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb20. desember · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb17. desember · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb10. desember · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb7. desember · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24907.7
Klubb1. desember · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb25. november · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb5. november · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb29. oktober · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb21. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb6. oktober · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb29. september · Strasbourg–LensLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb24. september · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb17. september · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb3. september · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb27. august · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.31
Klubb20. august · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2023-24––
Klubb13. august · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2023-24––
Klubb27. mai · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23906.5
Klubb21. mai · Strasbourg–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23766.91
Klubb13. mai · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2022-23907.0
Klubb7. mai · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb28. april · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2022-23906.5
Klubb23. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb16. april · Strasbourg–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.5
Klubb7. april · Strasbourg–LensLigue 1 · 2022-23116.5
Klubb2. april · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2022-23––
Klubb19. mars · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2022-23457.2
Klubb12. mars · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2022-23––
Klubb5. mars · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.9
Klubb26. februar · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2022-2396.6
Klubb18. februar · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2022-231–
Klubb12. februar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2022-23906.0
Klubb29. januar · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2022-23––
Klubb14. januar · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb11. januar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb2. januar · Strasbourg–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb28. desember · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23906.7
Klubb13. november · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2022-23––
Klubb5. november · Strasbourg–AjaccioLigue 1 · 2022-23186.9
Klubb29. oktober · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2022-23905.9
Klubb23. oktober · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2022-23646.7
Klubb14. oktober · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2022-23––
Klubb9. oktober · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2022-23906.0
Klubb1. oktober · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2022-23276.7
Klubb17. september · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb11. september · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2022-23––
Klubb21. august · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb14. august · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2022-23156.5
Klubb6. august · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2022-23667.2
Klubb21. mai · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2021-22906.2
Klubb29. april · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22697.31
Klubb24. april · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2021-22896.6
Klubb20. april · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2021-22907.6
Klubb17. april · Strasbourg–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22906.7
Klubb10. april · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2021-22906.7
Klubb20. mars · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2021-22907.3
Klubb13. mars · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2021-22907.0
Klubb6. mars · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb26. februar · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb20. februar · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22907.31
Klubb13. februar · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb6. februar · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2021-22906.6
Klubb23. januar · Strasbourg–BordeauxLigue 1 · 2021-22776.2
Klubb19. januar · Strasbourg–Clermont FootLigue 1 · 2021-22907.9
Klubb16. januar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2021-22697.3
Klubb9. januar · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2021-22907.5
Klubb12. desember · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2021-22796.6
Klubb5. desember · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2021-22907.5
Klubb1. desember · Strasbourg–BordeauxLigue 1 · 2021-22906.3
Klubb28. november · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2021-22906.6
Klubb21. november · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2021-22606.9
Klubb7. november · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb31. oktober · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2021-22907.7
Klubb24. oktober · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb17. oktober · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22906.5
Klubb2. oktober · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2021-22106.7
Klubb25. september · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb22. september · Strasbourg–LensLigue 1 · 2021-221–
Klubb17. september · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2021-22––
Klubb12. september · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2021-22776.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lucas Perrin: statistikk, kamper og karriere | Coro