Portrett av Giorgi Tsitaishvili
Spillerprofil · komplett datakort

Giorgi Tsitaishvili

AngrepTilgjengelig
Født18. november 2000 · 25 årNasjonalitetGeorgiaHøyde171 cmVekt63 kg
61Kamper
3 242Minutter
3Mål
3Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,18
Skudd / 90
03,5
2,860,81
Skudd på mål
0100
20 %36,4 %
Vellykkede driblinger
0100
–49,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Le Havr7.2Monaco6.5Lorient6.5Racing 6.0Real Ma6.1Espanyo6.2Osasuna6.8Getafe6.4Elche6.7Celta V
  1. Real Madrid6.0 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. Espanyol6.1 vurdering
    15. sep. 2026 · 76 min
  3. Osasuna6.2 vurdering
    19. sep. 2026 · 19 min
  4. Getafe6.8 vurdering
    19. okt. 2026 · 25 min
  5. Elche6.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 44 min
  6. Celta Vigo6.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,003,460,000,000,180,00MINUTTER302018-19262019-202662022-231482023-242 4572025-263152026-27
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    30 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-203,46 målpoeng / 90
    26 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    266 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    148 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,18 målpoeng / 90
    2 457 min · 3 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    315 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-191 kamper · 30 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-201 kamper · 26 min · 0 mål · 1 målgivende · 3,46/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2310 kamper · 266 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 148 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2633 kamper · 2 457 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,18/90
  • 2026-277 kamper · 315 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rayo Vallecano logoLa LigaKlubb · Rayo Vallecano · 2026-276.28
Kamper
7
Minutter
315
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85.29411764705883
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    315 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaRayo Vallecano
0

Skudd / 90

La LigaRayo Vallecano
2,86

Skudd på mål

La LigaRayo Vallecano
20 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaRayo Vallecano
1,43

Vellykkede driblinger

La LigaRayo Vallecano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
2
Minutter
315
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 33 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    2 457 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,18

Skudd / 90

Ligue 1Metz
0,81

Skudd på mål

Ligue 1Metz
36,4 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
1,65

Vellykkede driblinger

Ligue 1Metz
49,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Defender · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
33
Fra start
28
Minutter
2 457
Innbytter
5
Byttet ut
12
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
22
Skudd på mål
8
Pasninger
737
Nøkkelpasninger
45
Driblinger
85
Vellykkede driblinger
42
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
19
Blokkeringer
3
Brudd
13
Dueller
207
Vunne dueller
104
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
36
Frispark begått
23
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Batumi · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    248 min · 93,2 %
  • UEFA Champions LeagueLech Poznan
    18 min · 6,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0,73
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
50 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
1
Minutter
248
Innbytter
8
Byttet ut
1
På benken
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
18
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    26 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
3,46

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
6,92

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
26
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    30 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
6
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
75 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
30
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
11
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
7
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Dynamo Kyiv → Metzfre 11. juli 2025Lån
  2. →Dynamo Kyiv → Metztor 10. juli 2025Lån
  3. →Granada CF → Dynamo Kyivtir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Dynamo Kyiv → Granada CFfre 26. juli 2024Lån
  5. →Dinamo Batumi → Dynamo Kyivman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  6. →Dynamo Kyiv → Dinamo Batumilør 1. juli 2023Lån
  7. →Dynamo Kyiv → Lech Poznanfre 1. juli 2022Lån
  8. →Dynamo Kyiv → Wisla Krakowons 6. april 2022Lån
  9. →Dynamo Kyiv → Chornomoretsons 21. juli 2021Lån
  10. →Dynamo Kyiv → Vorskla Poltavafre 1. januar 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

59 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Rayo Vallecano–Celta VigoLa Liga · 2026-27456.7
24. oktober · Rayo Vallecano–ElcheLa Liga · 2026-27446.4
19. oktober · Rayo Vallecano–GetafeLa Liga · 2026-27256.8
10. oktober · Rayo Vallecano–Athletic ClubLa Liga · 2026-270–
19. september · Rayo Vallecano–OsasunaLa Liga · 2026-27196.2
15. september · Rayo Vallecano–EspanyolLa Liga · 2026-27766.1
12. september · Rayo Vallecano–Real MadridLa Liga · 2026-27906.0
5. september · Rayo Vallecano–Racing SantanderLa Liga · 2026-27166.5
31. august · Rayo Vallecano–BarcelonaLa Liga · 2026-27––
20. august · Rayo Vallecano–AlavesLa Liga · 2026-27––
10. mai · Metz–LorientLigue 1 · 2025-26906.5
2. mai · Metz–MonacoLigue 1 · 2025-26907.2
26. april · Metz–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.2
19. april · Metz–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.5
10. april · Metz–MarseilleLigue 1 · 2025-26907.31
5. april · Metz–NantesLigue 1 · 2025-26906.9
22. mars · Metz–RennesLigue 1 · 2025-26856.7
15. mars · Metz–ToulouseLigue 1 · 2025-26908.21
8. mars · Metz–LensLigue 1 · 2025-26186.9
1. mars · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.5
21. februar · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26886.2
15. februar · Metz–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.9
6. februar · Metz–LilleLigue 1 · 2025-26897.3
1. februar · Metz–AngersLigue 1 · 2025-26906.9
25. januar · Metz–LyonLigue 1 · 2025-26906.2
18. januar · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.2
4. januar · Metz–LorientLigue 1 · 2025-26846.2
13. desember · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26858.01
7. desember · Metz–AuxerreLigue 1 · 2025-26686.5
28. november · Metz–RennesLigue 1 · 2025-26906.6
23. november · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26687.31
9. november · Metz–NiceLigue 1 · 2025-26906.7
2. november · Metz–NantesLigue 1 · 2025-26797.2
29. oktober · Metz–LensLigue 1 · 2025-26817.2
26. oktober · Metz–LilleLigue 1 · 2025-26906.0
19. oktober · Metz–ToulouseLigue 1 · 2025-26196.3
4. oktober · Metz–MarseilleLigue 1 · 2025-26116.7
28. september · Metz–Le HavreLigue 1 · 2025-26456.6
21. september · Metz–MonacoLigue 1 · 2025-261–
14. september · Metz–AngersLigue 1 · 2025-26726.5
31. august · Metz–Paris FCLigue 1 · 2025-26626.31
23. august · Metz–LyonLigue 1 · 2025-26626.2
17. august · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.7
20. april · Lech Poznan–FiorentinaConference League · 2022-23––
13. april · Lech Poznan–FiorentinaConference League · 2022-23––
9. mars · Lech Poznan–Djurgardens IFConference League · 2022-23––
23. februar · Lech Poznan–Bodø/GlimtConference League · 2022-23––
16. februar · Lech Poznan–Bodø/GlimtConference League · 2022-23––
3. november · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23––
27. oktober · Lech Poznan–Austria ViennaConference League · 2022-23166.5
13. oktober · Lech Poznan–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23577.0
6. oktober · Lech Poznan–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23296.3
15. september · Lech Poznan–Austria ViennaConference League · 2022-23––
8. september · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23126.3
24. november · Dynamo Kyiv–BarcelonaChampions League · 2020-21––
28. oktober · Dynamo Kyiv–Ferencvarosi TCChampions League · 2020-21––
20. oktober · Dynamo Kyiv–JuventusChampions League · 2020-21––
12. desember · Dynamo Kyiv–FC LuganoEuropa League · 2019-20267.01
13. desember · Dynamo Kyiv–FK JablonecEuropa League · 2018-19307.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.