Portrett av Eyal Golasa
Spillerprofil · komplett datakort

Eyal Golasa

MidtbaneTilgjengelig
Født7. oktober 1991 · 35 årNasjonalitetIsraelHøyde177 cmVekt70 kg
50Kamper
2 770Minutter
1Mål
1Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Nøkkelpasninger / 90
01,8
1,480,28
Taklinger / 90
02,8
1,482,26
Vellykkede driblinger
0100
100 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7HJK Hel6.9Lask Li6.3PSV Ein6.2PSV Ein7.6Nice5.9Nice6.9Zorya L6.5Zorya L6.9Gent6.3Olympia
  1. Nice7.6 vurdering
    18. aug. 2022 · 90 min
  2. Nice5.9 vurdering
    25. aug. 2022 · 64 min
  3. Zorya Luhansk6.9 vurdering
    9. nov. 2023 · 17 min
  4. Zorya Luhansk6.5 vurdering
    25. nov. 2023 · 13 min
  5. Gent6.9 vurdering
    14. des. 2023 · 8 min
  6. Olympiakos Piraeus6.3 vurdering
    7. mars 2024 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,340,000,000,000,000,000,470,000,00MINUTTER2622016-176102017-1821520182602018-1912320207282020-211932021-223182022-23612023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    260 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    123 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    728 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,47 målpoeng / 90
    193 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    318 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    61 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 262 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2017-188 kamper · 610 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20183 kamper · 215 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-195 kamper · 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20202 kamper · 123 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2111 kamper · 728 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-225 kamper · 193 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,47/90
  • 2022-235 kamper · 318 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 61 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Maccabi Tel Aviv logoConference LeagueKlubb · Maccabi Tel Aviv · 2023-246.58
Kamper
7
Minutter
61
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: IsraelEuro ChampionshipLandslag · Israel · 20207.30
Kamper
1
Minutter
101
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: IsraelVM-kvalifisering EuropaLandslag · Israel · 20206.90
Kamper
1
Minutter
22
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    61 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,48

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,48

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Fra start
0
Minutter
61
Innbytter
7
Byttet ut
0
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    318 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,28

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
2,26

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
53,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
318
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
28
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    193 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,47

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,87

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
2,8

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
52,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
193
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
88
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
42
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    483 min · 66,3 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    245 min · 33,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,49
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,37

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
3,54
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
1,84

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
58,6 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
63,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
483
Innbytter
3
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
187
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Brudd
6
Dueller
70
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
245
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
19
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipIsrael
    101 min · 82,1 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeIsrael
    22 min · 17,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipIsrael
–
World Cup - Qualification EuropeIsrael
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipIsrael
–
World Cup - Qualification EuropeIsrael
4,09

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipIsrael
–
World Cup - Qualification EuropeIsrael
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipIsrael
2,67
World Cup - Qualification EuropeIsrael
8,18

Vunne dueller

Euro ChampionshipIsrael
66,7 %
World Cup - Qualification EuropeIsrael
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Israel · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
45
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Israel · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
22
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
260
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeIsrael
    215 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeIsrael
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeIsrael
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeIsrael
93 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeIsrael
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeIsrael
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Israel · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
215
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    610 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,44

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
83 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
72,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
610
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Brudd
3
Dueller
18
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    262 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,03

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
91 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
64 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
262
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,57

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
158
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Brudd
5
Dueller
50
Vunne dueller
32

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Maccabi Tel Aviv → Maccabi Petah Tikvaons 21. august 2024Ikke oppgitt
  2. →PAOK → Maccabi Tel Avivtor 7. juli 2016Ikke oppgitt
  3. →Maccabi Haifa → PAOKtir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

34 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24––
Klubb7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-2486.3
Klubb14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-2486.9
Klubb30. november · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24––
Klubb25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24136.5
Klubb9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24176.9
Klubb5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24––
Klubb21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24––
Klubb25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23645.9
Klubb18. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23907.6
Klubb24. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22146.2
Klubb17. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22166.3
Klubb9. desember · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22––
Klubb25. november · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22846.9
Klubb4. november · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22246.7
Klubb21. oktober · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22647.61
Landslag25. mars · Israel–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020226.9
Klubb25. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21776.3
Klubb18. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21277.2
Klubb10. desember · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21746.9
Klubb3. desember · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21847.2
Klubb26. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21897.7
Klubb5. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21296.3
Klubb29. oktober · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21256.9
Klubb22. oktober · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21777.2
Landslag8. oktober · Israel–SkottlandEuropamesterskapet · 20201017.2
Klubb30. september · Maccabi Tel Aviv–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21906.9
Klubb22. september · Maccabi Tel Aviv–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21907.5
Klubb7. desember · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2017-18907.5
Klubb23. november · Maccabi Tel Aviv–Slavia PrahaEuropa League · 2017-18306.8
Landslag11. juni · Israel–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2018536.7
Klubb8. desember · Maccabi Tel Aviv–DundalkEuropa League · 2016-17827.5
Klubb24. november · Maccabi Tel Aviv–ZenitEuropa League · 2016-17907.6
Klubb20. oktober · Maccabi Tel Aviv–AZ AlkmaarEuropa League · 2016-17907.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Eyal Golasa: statistikk, kamper og karriere | Coro