Portrett av Felix Khonde Mambimbi
Spillerprofil · komplett datakort

Felix Mambimbi

Fullt navn: Felix Khonde Mambimbi

AngrepTilgjengelig
Født18. januar 2001 · 25 årNasjonalitetSveitsHøyde171 cmVekt68 kg
67Kamper
1 354Minutter
6Mål
1Målgivende
0,47Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01,1
0,160,9
Skudd / 90
03,6
0,813
Skudd på mål
0100
40 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
36,4 %70 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Toulous6.7Nantes6.6Paris S6.7Lille6.2Angers6.9Rennes6.3Monaco6.6Lens6.5Paris F6.2Lorient
  1. Angers6.2 vurdering
    4. jan. 2026 · 66 min
  2. Rennes6.9 vurdering
    18. jan. 2026 · 79 min
  3. Monaco6.3 vurdering
    24. jan. 2026 · 65 min
  4. Lens6.6 vurdering
    30. jan. 2026 · 9 min
  5. Paris FC6.5 vurdering
    22. mars 2026 · 42 min
  6. Lorient6.2 vurdering
    17. mai 2026 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,640,690,000,900,16MINUTTER202019-202812020-211312021-22642022-233002024-255582025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    20 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,64 målpoeng / 90
    281 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,69 målpoeng / 90
    131 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    64 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,90 målpoeng / 90
    300 min · 2 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,16 målpoeng / 90
    558 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 20 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2111 kamper · 281 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,64/90
  • 2021-228 kamper · 131 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,69/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-233 kamper · 64 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-259 kamper · 300 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,90/90
  • 2025-2617 kamper · 558 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,16/90
Landslagskarriere

Sveits

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Le Havre logoLigue 1Klubb · Le Havre · 2025-266.45
Kamper
17
Minutter
558
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
72
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 17 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Havre
    558 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Le Havre
0,16

Skudd / 90

Ligue 1Le Havre
0,81

Skudd på mål

Ligue 1Le Havre
40 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Le Havre
1,13

Vellykkede driblinger

Ligue 1Le Havre
36,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Havre · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
17
Fra start
7
Minutter
558
Innbytter
10
Byttet ut
7
På benken
23
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
12
Brudd
3
Dueller
74
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
16
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
0,9

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
3

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
1,2

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC ST. Gallen · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
5
Minutter
300
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
46
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    64 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
1,41

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
1,41

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
64
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
10
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    131 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,69

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,69

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
16,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Fra start
1
Minutter
131
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    273 min · 97,2 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    8 min · 2,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,31
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
42,9 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,33
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
62,5 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
2
Minutter
273
Innbytter
8
Byttet ut
2
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Dueller
49
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    20 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
4,5
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →St.Gallen → Le Havrefre 11. juli 2025Fri overgang
  2. →FC ST. Gallen → Le Havrefre 11. juli 2025Fri overgang
  3. →FC ST. Gallen → Le Havretor 10. juli 2025Fri overgang
  4. →BSC Young Boys → FC ST. Gallenlør 2. september 2023Ikke oppgitt
  5. →Cambuur → BSC Young Boystor 22. juni 2023Ikke oppgitt
  6. →BSC Young Boys → Cambuurons 31. august 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

67 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. mai · Le Havre–LorientLigue 1 · 2025-26106.2
Klubb10. mai · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb3. mai · Le Havre–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb26. april · Le Havre–MetzLigue 1 · 2025-26––
Klubb22. mars · Le Havre–Paris FCLigue 1 · 2025-26426.5
Klubb15. mars · Le Havre–LyonLigue 1 · 2025-26––
Klubb8. mars · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb28. februar · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
Klubb22. februar · Le Havre–NantesLigue 1 · 2025-26––
Klubb8. februar · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26––
Klubb30. januar · Le Havre–LensLigue 1 · 2025-2696.6
Klubb24. januar · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2025-26656.3
Klubb18. januar · Le Havre–RennesLigue 1 · 2025-26796.91
Klubb4. januar · Le Havre–AngersLigue 1 · 2025-26666.2
Klubb14. desember · Le Havre–LyonLigue 1 · 2025-26––
Klubb7. desember · Le Havre–Paris FCLigue 1 · 2025-26––
Klubb30. november · Le Havre–LilleLigue 1 · 2025-26106.7
Klubb22. november · Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26106.6
Klubb8. november · Le Havre–NantesLigue 1 · 2025-26636.7
Klubb2. november · Le Havre–ToulouseLigue 1 · 2025-26666.3
Klubb29. oktober · Le Havre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb26. oktober · Le Havre–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb18. oktober · Le Havre–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb5. oktober · Le Havre–RennesLigue 1 · 2025-26636.3
Klubb28. september · Le Havre–MetzLigue 1 · 2025-26106.3
Klubb21. september · Le Havre–LorientLigue 1 · 2025-26126.3
Klubb14. september · Le Havre–StrasbourgLigue 1 · 2025-261–
Klubb31. august · Le Havre–NiceLigue 1 · 2025-26236.6
Klubb24. august · Le Havre–LensLigue 1 · 2025-26176.2
Klubb16. august · Le Havre–MonacoLigue 1 · 2025-26126.5
Klubb19. desember · FC ST. Gallen–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25456.5
Klubb12. desember · FC ST. Gallen–GuimaraesConference League · 2024-25126.5
Klubb28. november · FC ST. Gallen–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25196.9
Klubb24. oktober · FC ST. Gallen–FiorentinaConference League · 2024-25646.91
Klubb3. oktober · FC ST. Gallen–Cercle BruggeConference League · 2024-25297.01
Klubb29. august · FC ST. Gallen–TrabzonsporConference League · 2024-25––
Klubb7. august · FC ST. Gallen–Slask WroclawConference League · 2024-25166.2
Klubb1. august · FC ST. Gallen–FK Tobol KostanayConference League · 2024-25906.9
Klubb25. juli · FC ST. Gallen–FK Tobol KostanayConference League · 2024-25257.91
Klubb11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23276.5
Klubb4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23267.3
Klubb28. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23116.3
Klubb21. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23––
Klubb23. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22236.3
Klubb2. november · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22156.0
Klubb20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-221–
Klubb29. september · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22216.5
Klubb14. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22––
Klubb24. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-2297.31
Klubb18. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-2296.5
Klubb10. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-2286.5
Klubb3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22––
Klubb28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22––
Klubb21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22556.5
Klubb18. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21256.3
Klubb11. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21196.5
Klubb25. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21126.3
Klubb18. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21166.6
Klubb10. desember · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21586.7
Klubb3. desember · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21146.9
Klubb26. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21166.6
Klubb5. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21708.22
Klubb29. oktober · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21––
Klubb22. oktober · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21256.7
Klubb16. september · BSC Young Boys–FC MidtjyllandChampions League · 2020-2186.3
Klubb12. desember · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20177.0
Klubb7. november · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-2086.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.