Portrett av Gonçalo Bernardo Inácio
Spillerprofil · komplett datakort

Gonçalo Inácio

Fullt navn: Gonçalo Bernardo Inácio

ForsvarTilgjengelig
Født25. august 2001 · 25 årNasjonalitetPortugalHøyde186 cmVekt78 kg
62Kamper
4 892Minutter
7Mål
1Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,5
1,220,85
Brudd / 90
01,3
–1,04
Blokkeringer / 90
01,1
–0,85
Vunne dueller
0100
–57,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Naciona6.0Galatas6.3Famalic8.1Arouca6.7SC Brag7.5Lens6.7Lask Li7.2Academi7.2Casa Pi7.4Shakhta
  1. SC Braga6.7 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  2. Lens7.5 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  3. Lask Linz6.7 vurdering
    21. okt. 2026 · 90 min
  4. Academico Viseu7.2 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  5. Casa Pia7.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min
  6. Shakhtar Donetsk7.4 vurdering
    3. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,160,090,390,180,090,08MINUTTER5612021-221 0232022-236862023-244882024-259562025-261 1782026-27
  1. 2021-220,16 målpoeng / 90
    561 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,09 målpoeng / 90
    1 023 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,39 målpoeng / 90
    686 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,18 målpoeng / 90
    488 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,09 målpoeng / 90
    956 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,08 målpoeng / 90
    1 178 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-227 kamper · 561 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,16/90
  • 2022-2312 kamper · 1 023 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2023-249 kamper · 686 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,39/90
  • 2024-258 kamper · 488 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2025-2611 kamper · 956 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2026-2713 kamper · 1 178 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Sporting CP logoPrimeira LigaKlubb · Sporting CP · 2026-277.01
Kamper
9
Minutter
818
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
90.0804289544236
Sporting CP logoChampions LeagueKlubb · Sporting CP · 2026-276.87
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89.1566265060241
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 13 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaSporting CP
    818 min · 69,4 %
  • Champions LeagueSporting CP
    360 min · 30,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Primeira LigaSporting CP
0,99
Champions LeagueSporting CP
1,75

Brudd / 90

Primeira LigaSporting CP
–
Champions LeagueSporting CP
–

Blokkeringer / 90

Primeira LigaSporting CP
–
Champions LeagueSporting CP
–

Vunne dueller

Primeira LigaSporting CP
–
Champions LeagueSporting CP
–

Pasningspresisjon

Primeira LigaSporting CP
90,1 %
Champions LeagueSporting CP
89,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Sporting CP · D

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
818
Kaptein
Ja
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
746
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,1 %
Taklinger
9
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sporting CP · D

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
249
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,2 %
Taklinger
7
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 11 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    956 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,85

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,04

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,85

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
57,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Defender · nr. 25

Spilletid

Draktnummer
25
Kamper
11
Fra start
11
Minutter
956
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
795
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
9
Blokkeringer
9
Brudd
11
Dueller
56
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    488 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
2,03

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,37

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,74

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
52,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
488
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
478
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
11
Blokkeringer
4
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    686 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,44

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,18

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,79

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
54,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
66 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
686
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
3
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
666
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
11
Blokkeringer
6
Brudd
9
Dueller
73
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    540 min · 52,8 %
  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    483 min · 47,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,67
UEFA Europa LeagueSporting CP
1,68

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,83
UEFA Europa LeagueSporting CP
1,3

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,5
UEFA Europa LeagueSporting CP
0,56

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
54,8 %
UEFA Europa LeagueSporting CP
57,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
54 %
UEFA Europa LeagueSporting CP
54 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
376
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
31
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
483
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
378
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
49
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    561 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,8

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,44

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,96

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
38,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
561
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
265
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
6
Brudd
9
Dueller
31
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

62 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Sporting CP–Shakhtar DonetskChampions League · 2026-27907.4
1. november · Sporting CP–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27907.2
25. oktober · Sporting CP–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27907.2
21. oktober · Sporting CP–Lask LinzChampions League · 2026-27906.7
13. oktober · Sporting CP–LensChampions League · 2026-27907.5
11. oktober · Sporting CP–SC BragaPrimeira Liga · 2026-27906.7
20. september · Sporting CP–AroucaPrimeira Liga · 2026-27908.11
13. september · Sporting CP–FamalicaoPrimeira Liga · 2026-27906.3
9. september · Sporting CP–GalatasarayChampions League · 2026-27906.0
6. september · Sporting CP–NacionalPrimeira Liga · 2026-27906.9
30. august · Sporting CP–Rio AvePrimeira Liga · 2026-27907.5
23. august · Sporting CP–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27––
14. august · Sporting CP–GuimaraesPrimeira Liga · 2026-27946.7
8. august · Sporting CP–EstrelaPrimeira Liga · 2026-27946.6
15. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26907.2
7. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26906.9
17. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-261209.51
11. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26907.0
28. januar · Sporting CP–Athletic ClubChampions League · 2025-26266.7
20. januar · Sporting CP–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26907.0
9. desember · Sporting CP–Bayern MünchenChampions League · 2025-26––
26. november · Sporting CP–Club Brugge KVChampions League · 2025-26907.3
4. november · Sporting CP–JuventusChampions League · 2025-26906.9
22. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2025-26907.2
1. oktober · Sporting CP–NapoliChampions League · 2025-26907.0
18. september · Sporting CP–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26907.3
19. februar · Sporting CP–Borussia DortmundChampions League · 2024-25566.9
11. februar · Sporting CP–Borussia DortmundChampions League · 2024-25––
29. januar · Sporting CP–BolognaChampions League · 2024-25906.9
22. januar · Sporting CP–RB LeipzigChampions League · 2024-25616.6
26. november · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2024-25887.31
22. oktober · Sporting CP–Sturm GrazChampions League · 2024-25908.0
1. oktober · Sporting CP–PSV EindhovenChampions League · 2024-25906.6
17. september · Sporting CP–LilleChampions League · 2024-25137.0
14. mars · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24906.7
22. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24456.6
15. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24907.61
14. desember · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24458.92
30. november · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24907.2
9. november · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24567.2
26. oktober · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24907.3
5. oktober · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24907.7
21. september · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24906.9
20. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23816.3
13. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23906.6
16. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-231206.9
9. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-23907.21
23. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23907.9
16. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23126.6
1. november · Sporting CP–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23907.3
26. oktober · Sporting CP–TottenhamChampions League · 2022-23906.9
12. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2022-23906.7
4. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2022-23905.7
13. september · Sporting CP–TottenhamChampions League · 2022-23907.5
7. september · Sporting CP–Eintracht FrankfurtChampions League · 2022-23907.0
9. mars · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2021-22906.9
15. februar · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2021-22905.7
7. desember · Sporting CP–AjaxChampions League · 2021-22905.3
24. november · Sporting CP–Borussia DortmundChampions League · 2021-22907.9
3. november · Sporting CP–BeşiktaşChampions League · 2021-22907.2
19. oktober · Sporting CP–BeşiktaşChampions League · 2021-22907.31
15. september · Sporting CP–AjaxChampions League · 2021-22216.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gonçalo Inácio: statistikk, kamper og karriere | Coro