Portrett av Anders Laustrup Dreyer
Spillerprofil · komplett datakort

Anders Dreyer

Fullt navn: Anders Laustrup Dreyer

AngrepTilgjengelig
Født2. mai 1998 · 28 årNasjonalitetDanmarkHøyde174 cmVekt69 kg
40Kamper
3 222Minutter
9Mål
7Målgivende
0,45Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,750,55
Skudd / 90
04,3
3,521,64
Skudd på mål
0100
35,7 %55,6 %
Vellykkede driblinger
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3AZ Alkm7.2Real So8.2Ludogor7.7Rīgas F6.7FC Port6.6Slavia 7.7New Yor7.2Houston6.2Seattle7.9St. Lou
  1. FC Porto6.7 vurdering
    28. nov. 2024 · 17 min
  2. Slavia Praha6.6 vurdering
    12. des. 2024 · 45 min
  3. New York Red Bulls7.7 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  4. Houston Dynamo7.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  5. Seattle Sounders6.2 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. St. Louis City7.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 88 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,470,000,390,550,75MINUTTER7692020-212152021-221 3852022-234952024-253582026
  1. 2020-210,47 målpoeng / 90
    769 min · 3 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    215 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,39 målpoeng / 90
    1 385 min · 3 mål · 3 målgivende
  4. 2024-250,55 målpoeng / 90
    495 min · 1 mål · 2 målgivende
  5. 20260,75 målpoeng / 90
    358 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-2110 kamper · 769 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,47/90
  • 2021-223 kamper · 215 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2316 kamper · 1 385 min · 3 mål · 3 målgivende · 0,39/90
  • 2024-257 kamper · 495 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,55/90
  • 20264 kamper · 358 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,75/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
San Diego logoMajor League SoccerKlubb · San Diego · 20267.24
Kamper
4
Minutter
358
Mål
2
Målgivende
1
Pasning %
80.81395348837209
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 4 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerSan Diego
    358 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerSan Diego
0,75

Skudd / 90

Major League SoccerSan Diego
3,52

Skudd på mål

Major League SoccerSan Diego
35,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerSan Diego
2,51

Vellykkede driblinger

Major League SoccerSan Diego
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · San Diego · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
358
Kaptein
Nei
Vurdering
7,24

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
5
Pasninger
172
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,8 %
Taklinger
0
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAnderlecht
    495 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
0,55

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
1,64

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueAnderlecht
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
1,09

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueAnderlecht
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
495
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,34

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 16 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
    595 min · 43 %
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    464 min · 33,5 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    326 min · 23,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
0,3
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,58
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,28

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
1,51
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,55
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,55

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
40 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
37,5 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
1,82
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,94
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
3,04

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
50 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
33,3 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
595
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
176
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
3
Brudd
1
Dueller
40
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
464
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
4
Dueller
15
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
326
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
17
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    215 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,42
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,26
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
75 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
215
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 10 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    769 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,47

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
2,22

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
47,4 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,64

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
64,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
769
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
19
Skudd på mål
9
Pasninger
189
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
4
Dueller
56
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Anderlecht → San Diegofre 31. januar 2025Permanent overgang
  2. →FC Midtjylland → Anderlechtsøn 15. januar 2023€ 4.2M
  3. →Rubin → FC Midtjyllandons 6. juli 2022€ 5M
  4. →Rubin → FC Midtjyllandons 16. mars 2022Lån
  5. →FC Midtjylland → Rubinlør 28. august 2021€ 7M
  6. →Brighton → FC Midtjyllandman 6. januar 2020€ 1M
  7. →Brighton → Heerenveenfre 23. august 2019Lån
  8. →Brighton → ST Mirrenlør 26. januar 2019Lån
  9. →Esbjerg → Brightontir 7. august 2018€ 2.2M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

38 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · San Diego–St. Louis CityMajor League Soccer · 2026887.91
25. oktober · San Diego–Seattle SoundersMajor League Soccer · 2026906.2
15. oktober · San Diego–Houston DynamoMajor League Soccer · 2026907.21
10. oktober · San Diego–New York Red BullsMajor League Soccer · 2026907.71
12. desember · Anderlecht–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25456.6
28. november · Anderlecht–FC PortoEuropa League · 2024-25176.7
7. november · Anderlecht–Rīgas FSEuropa League · 2024-25897.71
24. oktober · Anderlecht–LudogoretsEuropa League · 2024-25908.21
3. oktober · Anderlecht–Real SociedadEuropa League · 2024-25747.21
20. april · Anderlecht–AZ AlkmaarConference League · 2022-231206.3
13. april · Anderlecht–AZ AlkmaarConference League · 2022-23907.31
16. mars · Anderlecht–VillarrealConference League · 2022-23906.9
9. mars · Anderlecht–VillarrealConference League · 2022-23877.01
23. februar · Anderlecht–LudogoretsConference League · 2022-231207.2
16. februar · Anderlecht–LudogoretsConference League · 2022-23887.2
3. november · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2022-23898.22
27. oktober · FC Midtjylland–LazioEuropa League · 2022-23906.9
13. oktober · FC Midtjylland–FeyenoordEuropa League · 2022-23887.2
6. oktober · FC Midtjylland–FeyenoordEuropa League · 2022-23456.9
15. september · FC Midtjylland–LazioEuropa League · 2022-23627.51
8. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2022-23906.9
9. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23707.0
2. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23456.2
26. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-231206.9
19. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-23908.71
10. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22907.3
3. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22696.2
20. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22565.6
9. desember · FC Midtjylland–LiverpoolChampions League · 2020-21767.2
1. desember · FC Midtjylland–AtalantaChampions League · 2020-21826.9
25. november · FC Midtjylland–AjaxChampions League · 2020-21826.6
3. november · FC Midtjylland–AjaxChampions League · 2020-21757.01
27. oktober · FC Midtjylland–LiverpoolChampions League · 2020-21905.9
21. oktober · FC Midtjylland–AtalantaChampions League · 2020-21906.6
30. september · FC Midtjylland–Slavia PrahaChampions League · 2020-21328.311
22. september · FC Midtjylland–Slavia PrahaChampions League · 2020-21676.5
16. september · FC Midtjylland–BSC Young BoysChampions League · 2020-21858.31
26. august · FC Midtjylland–LudogoretsChampions League · 2020-21907.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.