Portrett av Josep Antoni Gómes Moreira
Spillerprofil · komplett datakort

Josep Antoni

Fullt navn: Josep Antoni Gómes Moreira

KeeperTilgjengelig
Født3. desember 1985 · 40 årNasjonalitetAndorraHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
40Kamper
3 582Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0
Pasningspresisjon
0100
75 %40,9 %
Kampvurdering
510
6,606,60

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3San Mar5.3England6.0England7.0Albania6.2AZ Alkm8.5AZ Alkm6.7Sør-Afr6.3Spania6.6Finland
  1. Albania7.0 vurdering
    15. nov. 2021 · 90 min
  2. AZ Alkmaar6.2 vurdering
    10. aug. 2023 · 90 min
  3. AZ Alkmaar8.5 vurdering
    17. aug. 2023 · 90 min
  4. Sør-Afrika6.7 vurdering
    21. mars 2024 · 91 min
  5. Spania6.3 vurdering
    5. juni 2024 · 29 min
  6. Finland6.6 vurdering
    17. nov. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER81020181 43720201802020-213902021-226002023-241202024452025
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    1 437 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    600 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    120 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20250,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20189 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202016 kamper · 1 437 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 600 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20242 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20251 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: AndorraPrivatlandskamperLandslag · Andorra · 20256.60
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
75
FC Santa Coloma logoConference LeagueKlubb · FC Santa Coloma · 2023-247.30
Kamper
6
Minutter
600
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperAndorra
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperAndorra
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperAndorra
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperAndorra
75 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperAndorra
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Andorra · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
12

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 2 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperAndorra
    120 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperAndorra
40,9 %
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Kampvurdering

PrivatlandskamperAndorra
6,60
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Andorra · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
120
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
22

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40,9 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Goalkeeper · nr. 1

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
    600 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
0,9

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
0,45

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
7,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Santa Coloma · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
600
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
61
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
6
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationAndorra
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationAndorra
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationAndorra
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationAndorra
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Andorra · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter Club d'Escaldes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Inter Club d'Escaldes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
    210 min · 53,8 %
  • UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
    180 min · 46,2 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Inter Club d'Escaldes · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter Club d'Escaldes · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueInter Club d'Escaldes
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa LeagueInter Club d'Escaldes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa LeagueInter Club d'Escaldes
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa LeagueInter Club d'Escaldes
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueInter Club d'Escaldes
–
UEFA Europa LeagueInter Club d'Escaldes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter Club d'Escaldes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Inter Club d'Escaldes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipAndorra
    897 min · 62,4 %
  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    540 min · 37,6 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
1,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
1,67

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
6,35

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Andorra · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
897
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
121
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
11
Baklengsmål
10

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Santa Coloma → La Massanasøn 29. juni 2025Fri overgang
  2. →Inter Club d'Escaldes → FC Santa Colomator 18. august 2022Fri overgang
  3. →Ukjent → Inter Club d'Escaldeslør 1. august 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

32 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag4. oktober · Andorra–MaltaNations League · 2026-270–
Landslag17. november · Andorra–FinlandPrivatlandskamper · 2025456.6
Landslag13. november · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. juni · Andorra–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag7. juni · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag24. mars · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag21. mars · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag16. november · Andorra–MoldovaNations League · 2024-25––
Landslag10. oktober · Andorra–MoldovaNations League · 2024-25––
Landslag10. september · Andorra–MaltaNations League · 2024-25––
Landslag11. juni · Andorra–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
Landslag5. juni · Andorra–SpaniaPrivatlandskamper · 2024296.3
Landslag21. mars · Andorra–Sør-AfrikaPrivatlandskamper · 2024916.7
Landslag21. november · Andorra–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
Landslag18. november · Andorra–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
Landslag15. oktober · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. oktober · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. september · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
Landslag9. september · Andorra–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
Klubb17. august · FC Santa Coloma–AZ AlkmaarConference League · 2023-24908.5
Klubb10. august · FC Santa Coloma–AZ AlkmaarConference League · 2023-24906.2
Landslag19. juni · Andorra–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
Landslag28. mars · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag25. mars · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag15. november · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag12. november · Andorra–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag12. oktober · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag9. oktober · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020906.0
Landslag8. september · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag5. september · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020905.3
Landslag2. september · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Josep Antoni: statistikk, kamper og karriere | Coro