Portrett av Stefano Bensi
Spillerprofil · komplett datakort

Stefano Bensi

AngrepTilgjengelig
Født11. august 1988 · 38 årNasjonalitetLuxembourgHøyde177 cmVektIkke oppgitt
29Kamper
1 657Minutter
5Mål
0Målgivende
0,27Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Lite datagrunnlagForrige sesong 2021-22
Målpoeng / 90
01
00,41

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Nederla6.2Nederla6.7Litauen7.0Ukraina6.4Litauen6.5Ukraina
  1. Nederland6.5 vurdering
    13. nov. 2016 · 82 min
  2. Nederland6.2 vurdering
    9. juni 2017 · 90 min
  3. Litauen6.7 vurdering
    22. mars 2019 · 31 min
  4. Ukraina7.0 vurdering
    25. mars 2019 · 16 min
  5. Litauen6.4 vurdering
    7. juni 2019 · 23 min
  6. Ukraina6.5 vurdering
    10. juni 2019 · 38 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,470,000,580,000,510,410,00MINUTTER1802016-171902017-1826220181552018-1911020201772020-214352021-221482022-23
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    262 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,58 målpoeng / 90
    155 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    110 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,51 målpoeng / 90
    177 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,41 målpoeng / 90
    435 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2022-230,00 målpoeng / 90
    148 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-186 kamper · 190 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,47/90
  • 20183 kamper · 262 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-193 kamper · 155 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,58/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20205 kamper · 110 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 177 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,51/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 435 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,41/90
  • 2022-232 kamper · 148 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Fola Esch logoConference LeagueKlubb · Fola Esch · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
148
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: LuxembourgEuro ChampionshipLandslag · Luxembourg · 20206.63
Kamper
5
Minutter
110
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
59
Flagg: LuxembourgVM-kvalifisering EuropaLandslag · Luxembourg · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
    270 min · 62,1 %
  • UEFA Champions LeagueFola Esch
    165 min · 37,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–
UEFA Champions LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–
UEFA Champions LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–
UEFA Champions LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–
UEFA Champions LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFola Esch
–
UEFA Champions LeagueFola Esch
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFola Esch
    90 min · 50,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    87 min · 49,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFola Esch
–
UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
87
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipLuxembourg
    110 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
–
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
2,45
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Skudd på mål

Euro ChampionshipLuxembourg
33,3 %
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
3,27
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipLuxembourg
50 %
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Luxembourg · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
110
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
15
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    155 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
155
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    262 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
262
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    190 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
190
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

7 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag11. oktober · Luxembourg–PortugalEuropamesterskapet · 20202–
Landslag10. juni · Luxembourg–UkrainaEuropamesterskapet · 2020386.5
Landslag7. juni · Luxembourg–LitauenEuropamesterskapet · 2020236.4
Landslag25. mars · Luxembourg–UkrainaEuropamesterskapet · 2020167.0
Landslag22. mars · Luxembourg–LitauenEuropamesterskapet · 2020316.7
Landslag9. juni · Luxembourg–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2018906.2
Landslag13. november · Luxembourg–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2018826.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.