Portrett av Mitja Lotrič
Spillerprofil · komplett datakort

Mitja Lotrič

Også registrert som M. Lotrič

AngrepTilgjengelig
Født3. september 1994 · 32 årNasjonalitetSloveniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
12Kamper
735Minutter
2Mål
0Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Forrige sesong 2020-21
Målpoeng / 90
01
0,20,31
Skudd / 90
01
0,61–
Skudd på mål
0100
33,3 %–
Vellykkede driblinger
0100
100 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Vitesse6.5Tottenh7.3Rennes6.2Rennes6.7Tottenh
  1. Vitesse6.9 vurdering
    16. sep. 2021 · 45 min
  2. Tottenham6.5 vurdering
    30. sep. 2021 · 15 min
  3. Rennes7.3 vurdering
    21. okt. 2021 · 80 min
  4. Rennes6.2 vurdering
    4. nov. 2021 · 68 min
  5. Tottenham6.7 vurdering
    25. nov. 2021 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,310,20MINUTTER2942020-214412021-22
  1. 2020-210,31 målpoeng / 90
    294 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,20 målpoeng / 90
    441 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 294 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 2021-229 kamper · 441 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Mura logoConference LeagueKlubb · Mura · 2021-226.68
Kamper
5
Minutter
222
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Mura logoEuropa LeagueKlubb · Mura · 2021-22–
Kamper
4
Minutter
219
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Mura logoChampions LeagueKlubb · Mura · 2021-22–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: SloveniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Slovenia · 2018–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-223 turneringer · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMura
    222 min · 50,3 %
  • UEFA Europa LeagueMura
    219 min · 49,7 %
  • UEFA Champions LeagueMura
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
1,22
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMura
33,3 %
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
1,22
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMura
100 %
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Mura · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
222
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
219
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Mura · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCelje
    174 min · 59,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueCelje
    120 min · 40,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celje · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
174
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celje · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Würzburger Kickers → Bnei Sakhninfre 1. juli 2022Fri overgang
  2. →Mura → Würzburger Kickersfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Würzburger Kickers → Muratir 27. juli 2021Lån
  4. →Celje → Würzburger Kickerssøn 4. oktober 2020Ikke oppgitt
  5. →Pafos → Celjetir 16. januar 2018Fri overgang
  6. →Rudar → Pafoslør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  7. →Koper → Rudarman 1. februar 2016Fri overgang
  8. →Ukjent → Kopersøn 1. juli 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb9. desember · Mura–VitesseConference League · 2021-22––
Klubb25. november · Mura–TottenhamConference League · 2021-22126.7
Klubb4. november · Mura–RennesConference League · 2021-22686.2
Klubb21. oktober · Mura–RennesConference League · 2021-22807.31
Klubb30. september · Mura–TottenhamConference League · 2021-22156.5
Klubb16. september · Mura–VitesseConference League · 2021-22456.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mitja Lotrič: statistikk, kamper og karriere | Coro