Portrett av Eitan Tibi
Spillerprofil · komplett datakort

Eitan Tibi

ForsvarTilgjengelig
Født16. november 1987 · 38 årNasjonalitetIsraelHøyde185 cmVekt81 kg
67Kamper
5 905Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Sivassp6.7Shakhta7.2Shakhta6.9FC Luga6.6FC Luga7.5Austria6.3Villarr7.0Lech Po6.7Lech Po6.9Austria
  1. FC Lugano6.6 vurdering
    11. aug. 2022 · 90 min
  2. Austria Vienna7.5 vurdering
    8. sep. 2022 · 90 min
  3. Villarreal6.3 vurdering
    15. sep. 2022 · 90 min
  4. Lech Poznan7.0 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  5. Lech Poznan6.7 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  6. Austria Vienna6.9 vurdering
    3. nov. 2022 · 30 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER1 1742016-171 0052017-187202018-191 1702020-215402021-228632022-23902023-243432024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    1 170 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    863 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    343 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1713 kamper · 1 174 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1812 kamper · 1 005 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2113 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2310 kamper · 863 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 343 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Hapoel Beer Sheva logoConference LeagueKlubb · Hapoel Beer Sheva · 2024-25–
Kamper
4
Minutter
343
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
    863 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
0,94

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
0,52

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
0,31

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
55,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
863
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Pasninger
323
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
34
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    720 min · 61,5 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    450 min · 38,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,63
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,2

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,63
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,5
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,4

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
73,1 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
56 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
49 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
516
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
13
Blokkeringer
4
Brudd
13
Dueller
52
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Pasninger
113
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
8
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 005 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,45

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
1 005
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
214
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Brudd
5
Dueller
32
Vunne dueller
20

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 174 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
55,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
88 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 174
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
315
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Brudd
13
Dueller
29
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Hapoel Beer Sheva → Tibi Eitansøn 29. juni 2025Fri overgang
  2. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Beer Shevator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  3. →Ironi Kiryat Shmona → Maccabi Tel Avivfre 31. august 2012Ikke oppgitt
  4. →Charleroi → Ironi Kiryat Shmonatir 1. februar 2011Fri overgang
  5. →Hakoah Ramat Gan → Beitar Jerusalemlør 29. august 2009Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

26 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Hapoel Beer Sheva–Austria ViennaConference League · 2022-23306.9
13. oktober · Hapoel Beer Sheva–Lech PoznanConference League · 2022-23906.7
6. oktober · Hapoel Beer Sheva–Lech PoznanConference League · 2022-23907.0
15. september · Hapoel Beer Sheva–VillarrealConference League · 2022-23906.3
8. september · Hapoel Beer Sheva–Austria ViennaConference League · 2022-23907.5
11. august · Hapoel Beer Sheva–FC LuganoConference League · 2022-23906.6
4. august · Hapoel Beer Sheva–FC LuganoConference League · 2022-23836.9
25. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21907.2
18. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21906.7
10. desember · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21907.0
3. desember · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21907.3
26. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21906.6
5. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21906.2
29. oktober · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21907.5
22. oktober · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21907.3
30. september · Maccabi Tel Aviv–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21906.7
22. september · Maccabi Tel Aviv–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21907.3
7. desember · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2017-18908.0
23. november · Maccabi Tel Aviv–Slavia PrahaEuropa League · 2017-18907.6
2. november · Maccabi Tel Aviv–FC AstanaEuropa League · 2017-18907.2
19. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC AstanaEuropa League · 2017-18156.4
8. desember · Maccabi Tel Aviv–DundalkEuropa League · 2016-17906.7
24. november · Maccabi Tel Aviv–ZenitEuropa League · 2016-17907.1
3. november · Maccabi Tel Aviv–AZ AlkmaarEuropa League · 2016-17907.1
20. oktober · Maccabi Tel Aviv–AZ AlkmaarEuropa League · 2016-17906.7
29. september · Maccabi Tel Aviv–DundalkEuropa League · 2016-17907.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Eitan Tibi: statistikk, kamper og karriere | Coro