Portrett av Vlasiy Sinyavskiy
Spillerprofil · komplett datakort

Vlasiy Sinyavskiy

MidtbaneTilgjengelig
Født27. november 1996 · 29 årNasjonalitetEstlandHøyde180 cmVekt72 kg
48Kamper
2 746Minutter
5Mål
0Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Nøkkelpasninger / 90
01
0,180,27
Pasningspresisjon
0100
79 %80,5 %
Taklinger / 90
01,8
1,450,8
Vellykkede driblinger
0100
–39,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Azerbai6.7Slovaki6.5Israel6.6Moldova6.3Israel6.6Norge6.3Italy6.2Italy7.3Moldova6.2Norge
  1. Israel6.3 vurdering
    6. juni 2025 · 90 min
  2. Norge6.6 vurdering
    9. juni 2025 · 90 min
  3. Italy6.3 vurdering
    5. sep. 2025 · 67 min
  4. Italy6.2 vurdering
    11. okt. 2025 · 45 min
  5. Moldova7.3 vurdering
    14. okt. 2025 · 90 min
  6. Norge6.2 vurdering
    13. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,700,000,241,100,000,18MINUTTER442016-171282019-2032720203692020-211632022-2367320244972024-25
  1. 2019-200,70 målpoeng / 90
    128 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    327 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,24 målpoeng / 90
    369 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-231,10 målpoeng / 90
    163 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    673 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,18 målpoeng / 90
    497 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 128 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,70/90 · Lite datagrunnlag
  • 20208 kamper · 327 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-214 kamper · 369 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2022-237 kamper · 163 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,10/90 · Lite datagrunnlag
  • 202310 kamper · 545 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20249 kamper · 673 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 497 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: EstoniaNations LeagueLandslag · Estonia · 2024-256.50
Kamper
6
Minutter
497
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
79
Slovácko logoConference LeagueKlubb · Slovácko · 2022-236.27
Kamper
5
Minutter
130
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
–
Slovácko logoEuropa LeagueKlubb · Slovácko · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
33
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueEstonia
    497 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
0,18

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
0,18

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueEstonia
79 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
1,45

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueEstonia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
497
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
8
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    652 min · 96,9 %
  • PrivatlandskamperEstonia
    21 min · 3,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0
PrivatlandskamperEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,28
PrivatlandskamperEstonia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
81 %
PrivatlandskamperEstonia
76,9 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,83
PrivatlandskamperEstonia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeEstonia
38,3 %
PrivatlandskamperEstonia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Midfielder · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
652
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
193
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
60
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
21
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
13

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,9 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationEstonia
    495 min · 90,8 %
  • PrivatlandskamperEstonia
    50 min · 9,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
0,55
PrivatlandskamperEstonia
1,8

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
72 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
2,73
PrivatlandskamperEstonia
1,8

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationEstonia
49,2 %
PrivatlandskamperEstonia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Estonia · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
495
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
138
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
3
Brudd
10
Dueller
61
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
50
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 7 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
    130 min · 79,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlovácko
    33 min · 20,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
0,69
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
1,38
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
44,4 %
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovácko · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
130
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
2
Skudd
1
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovácko · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
33
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    285 min · 77,2 %
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    84 min · 22,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
285
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
84
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    233 min · 71,3 %
  • Euro ChampionshipEstonia
    94 min · 28,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–
Euro ChampionshipEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
1,16
Euro ChampionshipEstonia
0,96

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–
Euro ChampionshipEstonia
83 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
3,48
Euro ChampionshipEstonia
0,96

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeEstonia
54,8 %
Euro ChampionshipEstonia
38,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
233
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Estonia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
94
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
13
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    128 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
128
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKalju Nomme
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kalju Nomme · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKalju Nomme
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKalju Nomme
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kalju Nomme · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Bohemians 1905 → Baník Ostravaman 5. januar 2026Permanent overgang
  2. →Bohemians 1905 → Baník Ostravasøn 4. januar 2026Permanent overgang
  3. →Slovácko → Bohemians 1905tir 1. juli 2025Fri overgang
  4. →Slovácko → Bohemians 1905man 30. juni 2025Fri overgang
  5. →Karviná → Slováckofre 1. juli 2022Fri overgang
  6. →Kalju Nomme → Flora Tallinnman 2. juli 2018Fri overgang
  7. →Tulevik → Kalju Nommefre 1. desember 2017Ikke oppgitt
  8. →Kalju Nomme → Tuleviktir 11. juli 2017Lån
  9. →Trans Narva → Kalju Nommefre 1. januar 2016Ikke oppgitt
  10. →Puuma → Trans Narvaons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

38 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. november · Estonia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Landslag14. oktober · Estonia–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag11. oktober · Estonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024456.2
Landslag5. september · Estonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024676.3
Landslag9. juni · Estonia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
Landslag6. juni · Estonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Landslag25. mars · Estonia–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
Landslag22. mars · Estonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024906.5
Landslag19. november · Estonia–SlovakiaNations League · 2024-25716.7
Landslag16. november · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25906.3
Landslag14. oktober · Estonia–SverigeNations League · 2024-25906.3
Landslag11. oktober · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.21
Landslag8. september · Estonia–SverigeNations League · 2024-25725.9
Landslag5. september · Estonia–SlovakiaNations League · 2024-25846.5
Landslag26. mars · Estonia–FinlandPrivatlandskamper · 2024216.3
Landslag21. mars · Estonia–PolenEM-kvalifisering · 2023––
Landslag19. november · Estonia–SverigeEM-kvalifisering · 2023346.9
Landslag16. november · Estonia–ØsterrikeEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag17. oktober · Estonia–ThailandPrivatlandskamper · 2023506.9
Landslag13. oktober · Estonia–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023276.9
Landslag12. september · Estonia–BelgiaEM-kvalifisering · 2023296.5
Landslag9. september · Estonia–SverigeEM-kvalifisering · 2023456.7
Landslag20. juni · Estonia–BelgiaEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag17. juni · Estonia–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag27. mars · Estonia–ØsterrikeEM-kvalifisering · 2023906.9
Klubb28. oktober · Slovácko–1. FC KölnConference League · 2022-23––
Klubb13. oktober · Slovácko–NiceConference League · 2022-23456.3
Klubb6. oktober · Slovácko–NiceConference League · 2022-23––
Klubb15. september · Slovácko–1. FC KölnConference League · 2022-23186.5
Klubb8. september · Slovácko–FK PartizanConference League · 2022-23236.5
Landslag16. november · Estonia–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2020616.9
Landslag13. november · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020306.7
Landslag11. oktober · Estonia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020337.2
Landslag8. oktober · Estonia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020807.2
Landslag8. september · Estonia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020196.6
Landslag2. september · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020106.3
Landslag6. september · Estonia–BelarusEuropamesterskapet · 202086.3
Landslag8. juni · Estonia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 2020906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Vlasiy Sinyavskiy: statistikk, kamper og karriere | Coro