Portrett av Solomon Kvirkvelia
Spillerprofil · komplett datakort

Solomon Kvirkvelia

ForsvarTilgjengelig
Født6. februar 1992 · 34 årNasjonalitetGeorgiaHøyde196 cmVekt92 kg
20Kamper
1 814Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01
0,23–
Brudd / 90
02
1,62–
Blokkeringer / 90
01,7
1,39–
Vunne dueller
0100
45,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.8FC Købe7.1Zlin6.6Galatas6.7FC Scha5.9FC Port7.5Galatas6.9FC Scha6.7Atletic6.9Rapid V7.3Rapid V
  1. FC Porto5.9 vurdering
    24. okt. 2018 · 76 min
  2. Galatasaray7.5 vurdering
    28. nov. 2018 · 90 min
  3. FC Schalke 046.9 vurdering
    11. des. 2018 · 90 min
  4. Atletico Madrid6.7 vurdering
    11. des. 2019 · 90 min
  5. Rapid Vienna6.9 vurdering
    4. aug. 2022 · 90 min
  6. Rapid Vienna7.3 vurdering
    11. aug. 2022 · 118 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER9002017-184362018-19902019-203882022-23
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    436 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    388 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-1810 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-195 kamper · 436 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-201 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 388 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Neftchi Baku logoConference LeagueKlubb · Neftchi Baku · 2022-237.05
Kamper
4
Minutter
388
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueNeftchi Baku
    388 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNeftchi Baku
0,23

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNeftchi Baku
1,62

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueNeftchi Baku
1,39

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueNeftchi Baku
45,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueNeftchi Baku
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Neftchi Baku · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
388
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Pasninger
71
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
6
Brudd
7
Dueller
11
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueLokomotiv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lokomotiv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueLokomotiv
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
2

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
1

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLokomotiv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLokomotiv
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lokomotiv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Blokkeringer
1
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueLokomotiv
    436 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
1,86

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
1,86

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLokomotiv
0,83

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLokomotiv
56,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLokomotiv
69 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lokomotiv · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
436
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
9
Blokkeringer
4
Brudd
9
Dueller
37
Vunne dueller
21

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2017-181 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLokomotiv
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLokomotiv
59,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLokomotiv
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lokomotiv · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
265
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Brudd
20
Dueller
57
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

12 registrert
  1. →Torpedo Kutaisi → Toktogulman 12. januar 2026Fri overgang
  2. →Torpedo Kutaisi → Kvirkvelia Solomonman 12. januar 2026Fri overgang
  3. →Dinamo Tbilisi → Torpedo Kutaisitor 6. februar 2025Fri overgang
  4. →Al Akhdoud → Dinamo Tbilisiman 2. september 2024Fri overgang
  5. →Neftchi Baku → Al Akhdoudsøn 16. juli 2023Fri overgang
  6. →Gagra → Neftchi Bakusøn 3. juli 2022Fri overgang
  7. →Metalist 1925 Kharkiv → Gagraons 6. april 2022Fri overgang
  8. →Lokomotiv → Metalist 1925 Kharkivtor 14. oktober 2021Fri overgang
  9. →Lokomotiv → Rotor Volgogradtor 20. august 2020Lån
  10. →Rubin → Lokomotivfre 30. juni 2017€ 2.5M
  11. →Rubin → Lokomotivtor 23. februar 2017Lån
  12. →Rubin → FK Neftekhimikfre 6. juli 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

14 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
11. august · Neftchi Baku–Rapid ViennaConference League · 2022-231187.3
4. august · Neftchi Baku–Rapid ViennaConference League · 2022-23906.9
11. desember · Lokomotiv–Atletico MadridChampions League · 2019-20906.7
11. desember · Lokomotiv–FC Schalke 04Champions League · 2018-19906.9
28. november · Lokomotiv–GalatasarayChampions League · 2018-19907.5
24. oktober · Lokomotiv–FC PortoChampions League · 2018-19765.9
3. oktober · Lokomotiv–FC Schalke 04Champions League · 2018-19906.7
18. september · Lokomotiv–GalatasarayChampions League · 2018-19906.6
7. desember · Lokomotiv–ZlinEuropa League · 2017-18907.1
23. november · Lokomotiv–FC KøbenhavnEuropa League · 2017-18906.8
2. november · Lokomotiv–Sheriff TiraspolEuropa League · 2017-18906.9
19. oktober · Lokomotiv–Sheriff TiraspolEuropa League · 2017-18906.4
28. september · Lokomotiv–ZlinEuropa League · 2017-18907.8
14. september · Lokomotiv–FC KøbenhavnEuropa League · 2017-18907.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Solomon Kvirkvelia: statistikk, kamper og karriere | Coro