Portrett av Reinhold Ranftl
Spillerprofil · komplett datakort

Reinhold Ranftl

MidtbaneTilgjengelig
Født24. januar 1992 · 34 årNasjonalitetØsterrikeHøyde180 cmVekt75 kg
42Kamper
3 671Minutter
3Mål
4Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,2
10,44
Pasningspresisjon
0100
74 %–
Taklinger / 90
04,8
42,18

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Lech Po6.2Hapoel 7.5Borac B6.3Borac B6.6Legia W6.6Legia W6.7Ilves6.6Ilves6.7Baník O7.6Baník O
  1. Legia Warszawa6.6 vurdering
    10. aug. 2023 · 90 min
  2. Legia Warszawa6.6 vurdering
    17. aug. 2023 · 90 min
  3. Ilves6.7 vurdering
    25. juli 2024 · 90 min
  4. Ilves6.6 vurdering
    31. juli 2024 · 116 min
  5. Baník Ostrava6.7 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  6. Baník Ostrava7.6 vurdering
    14. aug. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,360,130,000,300,000,00MINUTTER3542018-191 2512019-207042020-216762022-233002023-242062024-251802025-26
  1. 2019-200,36 målpoeng / 90
    1 251 min · 2 mål · 3 målgivende
  2. 2020-210,13 målpoeng / 90
    704 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    676 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,30 målpoeng / 90
    300 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    206 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 354 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2014 kamper · 1 251 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,36/90
  • 2020-218 kamper · 704 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2022-238 kamper · 676 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 300 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2024-252 kamper · 206 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Austria Vienna logoConference LeagueKlubb · Austria Vienna · 2025-267.15
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
74 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
4

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
70,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
108
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
17
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
    206 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
0,44

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
2,18

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
58,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
206
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
0,6

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
2,4

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
123
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
6
Dueller
32
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
    496 min · 73,4 %
  • UEFA Europa LeagueAustria Vienna
    180 min · 26,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
0,54
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
1,81
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
42,9 %
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
254
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
15
Dueller
49
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    704 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
0,13

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
1,41

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
1,28

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
53,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
704
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Pasninger
177
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
9
Dueller
54
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    891 min · 71,2 %
  • UEFA Champions LeagueLask Linz
    360 min · 28,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
0,4
UEFA Champions LeagueLask Linz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
1,92
UEFA Champions LeagueLask Linz
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
66 %
UEFA Champions LeagueLask Linz
51 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
1,62
UEFA Champions LeagueLask Linz
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
38,5 %
UEFA Champions LeagueLask Linz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
891
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
20
Skudd på mål
6
Pasninger
246
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
14
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
16
Blokkeringer
0
Brudd
15
Dueller
13
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lask Linz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
6

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    354 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
354
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →FC Schalke 04 → Austria Viennasøn 25. juni 2023Ikke oppgitt
  2. →FC Schalke 04 → Austria Viennafre 1. juli 2022Lån
  3. →Lask Linz → FC Schalke 04tor 1. juli 2021€ 650K
  4. →SC Wiener Neustadt → Lask Linzons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  5. →Sturm Graz → SC Wiener Neustadttir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

34 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. august · Austria Vienna–Baník OstravaConference League · 2025-26907.6
7. august · Austria Vienna–Baník OstravaConference League · 2025-26906.7
31. juli · Austria Vienna–IlvesConference League · 2024-251166.6
25. juli · Austria Vienna–IlvesConference League · 2024-25906.7
17. august · Austria Vienna–Legia WarszawaConference League · 2023-24906.61
10. august · Austria Vienna–Legia WarszawaConference League · 2023-24906.6
3. august · Austria Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2023-24306.3
27. juli · Austria Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2023-24907.5
3. november · Austria Vienna–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23456.2
27. oktober · Austria Vienna–Lech PoznanConference League · 2022-23906.9
13. oktober · Austria Vienna–VillarrealConference League · 2022-23906.9
6. oktober · Austria Vienna–VillarrealConference League · 2022-23905.9
15. september · Austria Vienna–Lech PoznanConference League · 2022-23906.9
8. september · Austria Vienna–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23906.3
10. desember · Lask Linz–LudogoretsEuropa League · 2020-21747.3
3. desember · Lask Linz–TottenhamEuropa League · 2020-21907.01
26. november · Lask Linz–AntwerpEuropa League · 2020-21906.9
5. november · Lask Linz–AntwerpEuropa League · 2020-21907.2
29. oktober · Lask Linz–LudogoretsEuropa League · 2020-21906.9
22. oktober · Lask Linz–TottenhamEuropa League · 2020-21906.6
5. august · Lask Linz–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20905.6
12. mars · Lask Linz–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20905.8
27. februar · Lask Linz–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20907.1
20. februar · Lask Linz–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20906.4
12. desember · Lask Linz–Sporting CPEuropa League · 2019-20907.3
28. november · Lask Linz–RosenborgEuropa League · 2019-20907.41
7. november · Lask Linz–PSV EindhovenEuropa League · 2019-20818.811
24. oktober · Lask Linz–PSV EindhovenEuropa League · 2019-20907.1
3. oktober · Lask Linz–Sporting CPEuropa League · 2019-20907.11
19. september · Lask Linz–RosenborgEuropa League · 2019-20907.3
28. august · Lask Linz–Club Brugge KVChampions League · 2019-20906.4
20. august · Lask Linz–Club Brugge KVChampions League · 2019-20906.3
13. august · Lask Linz–FC Basel 1893Champions League · 2019-20906.91
7. august · Lask Linz–FC Basel 1893Champions League · 2019-20906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Reinhold Ranftl: statistikk, kamper og karriere | Coro