Portrett av Gerson Leal Rodrigues Gouveia
Spillerprofil · komplett datakort

Gerson Rodrigues

Fullt navn: Gerson Leal Rodrigues Gouveia

AngrepTilgjengelig
Født20. juni 1995 · 31 årNasjonalitetLuxembourgHøyde188 cmVekt82 kg
40Kamper
1 825Minutter
4Mål
1Målgivende
0,25Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
–0,5
Skudd / 90
01,2
–1
Skudd på mål
0100
–50 %
Vellykkede driblinger
0100
–42,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Nantes6.2Reims6.0Lens6.2Saint E6.2Marseil6.7Lyon7.0Montpel6.0Angers7.3Sturm G7.0Sturm G
  1. Marseille6.2 vurdering
    28. nov. 2021 · 90 min
  2. Lyon6.7 vurdering
    16. jan. 2022 · 90 min
  3. Montpellier7.0 vurdering
    19. jan. 2022 · 90 min
  4. Angers6.0 vurdering
    23. jan. 2022 · 90 min
  5. Sturm Graz7.3 vurdering
    15. feb. 2024 · 90 min
  6. Sturm Graz7.0 vurdering
    22. feb. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,280,210,50MINUTTER1432019-206542020-218482021-221802023-24
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    143 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,28 målpoeng / 90
    654 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,21 målpoeng / 90
    848 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-197 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 143 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2112 kamper · 654 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 2021-2213 kamper · 848 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Dynamo Kyiv logoChampions LeagueKlubb · Dynamo Kyiv · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Dynamo Kyiv logoEuropa LeagueKlubb · Dynamo Kyiv · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Forward

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
25
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Estac Troyes
    848 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,21
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

Ligue 1Estac Troyes
1,8
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd på mål

Ligue 1Estac Troyes
41,2 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,96
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Estac Troyes
26,7 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Estac Troyes · Forward

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
848
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
17
Skudd på mål
7
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Dueller
168
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
28
Gule kort
6
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    391 min · 59,8 %
  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    263 min · 40,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
1,38
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0,68

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
50 %
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
0,69
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
1,03

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
40 %
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
41,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
391
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
2
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
4
Dueller
63
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
263
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Skudd
2
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
44
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    143 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
3,78
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
2,52
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
100 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
143
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Skudd
6
Skudd på mål
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

21 registrert
  1. →Kanchanaburi → Vardar Skopjetir 26. mai 2026–
  2. →Kanchanaburi → Vardar Skopjetor 9. april 2026–
  3. →Dynamo Kyiv → Kanchanaburisøn 3. august 2025Fri overgang
  4. →Dynamo Kyiv → Kanchanaburitor 31. juli 2025Fri overgang
  5. →AVS → Dynamo Kyivtir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  6. →Dynamo Kyiv → AVSfre 31. januar 2025Lån
  7. →Dynamo Kyiv → Guangxi Baoyunman 15. juli 2024Lån
  8. →Dynamo Kyiv → Slovan Bratislavafre 2. februar 2024Lån
  9. →Dynamo Kyiv → Sivassporons 26. juli 2023Lån
  10. →Dynamo Kyiv → Al Wehda Clubfre 1. juli 2022Lån
  11. →Dynamo Kyiv → Eyüpsporons 30. mars 2022Lån
  12. →Dynamo Kyiv → Estac Troyestir 31. august 2021Lån
  13. →Ankaragucu → Dynamo Kyivlør 1. august 2020Ikke oppgitt
  14. →Dynamo Kyiv → Ankaragucufre 31. januar 2020Lån
  15. →Jubilo Iwata → Dynamo Kyivfre 2. august 2019€ 2M
  16. →Sheriff Tiraspol → Jubilo Iwataons 16. januar 2019€ 200K
  17. →Telstar → Sheriff Tiraspoltir 30. januar 2018€ 40K
  18. →Fola Esch → Telstarons 16. august 2017€ 20K
  19. →Union Kayl-Tétange → Fola Eschons 1. juni 2016Fri overgang
  20. →Union Kayl-Tétange → Racing FC Union Luxembourgons 1. juli 2015Lån
  21. →Swift Hesperange → Union Kayl-Tétangetir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

29 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. februar · Slovan Bratislava–Sturm GrazConference League · 2023-24907.0
15. februar · Slovan Bratislava–Sturm GrazConference League · 2023-24907.31
13. februar · Estac Troyes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22––
23. januar · Estac Troyes–AngersLigue 1 · 2021-22906.0
19. januar · Estac Troyes–MontpellierLigue 1 · 2021-22907.01
16. januar · Estac Troyes–LyonLigue 1 · 2021-22906.7
28. november · Estac Troyes–MarseilleLigue 1 · 2021-22906.2
21. november · Estac Troyes–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22226.2
5. november · Estac Troyes–LensLigue 1 · 2021-22906.0
24. oktober · Estac Troyes–ReimsLigue 1 · 2021-22256.2
3. oktober · Estac Troyes–NantesLigue 1 · 2021-22856.5
26. september · Estac Troyes–AngersLigue 1 · 2021-22806.2
22. september · Estac Troyes–LyonLigue 1 · 2021-22906.2
19. september · Estac Troyes–MontpellierLigue 1 · 2021-22306.3
12. september · Estac Troyes–MetzLigue 1 · 2021-22666.31
18. mars · Dynamo Kyiv–VillarrealEuropa League · 2020-21656.5
11. mars · Dynamo Kyiv–VillarrealEuropa League · 2020-21906.2
25. februar · Dynamo Kyiv–Club Brugge KVEuropa League · 2020-21906.9
18. februar · Dynamo Kyiv–Club Brugge KVEuropa League · 2020-21186.7
8. desember · Dynamo Kyiv–Ferencvarosi TCChampions League · 2020-2186.3
2. desember · Dynamo Kyiv–JuventusChampions League · 2020-21726.3
4. november · Dynamo Kyiv–BarcelonaChampions League · 2020-21717.3
28. oktober · Dynamo Kyiv–Ferencvarosi TCChampions League · 2020-211–
20. oktober · Dynamo Kyiv–JuventusChampions League · 2020-21306.6
29. september · Dynamo Kyiv–GentChampions League · 2020-21607.21
23. september · Dynamo Kyiv–GentChampions League · 2020-21596.5
15. september · Dynamo Kyiv–AZ AlkmaarChampions League · 2020-21906.91
3. oktober · Dynamo Kyiv–FC LuganoEuropa League · 2019-20707.0
19. september · Dynamo Kyiv–Malmo FFEuropa League · 2019-20737.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.