Portrett av Karlo Bartolec
Spillerprofil · komplett datakort

Karlo Bartolec

ForsvarTilgjengelig
Født20. april 1995 · 31 årNasjonalitetKroatiaHøyde178 cmVekt78 kg
38Kamper
2 697Minutter
0Mål
3Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,7
1,52,25
Brudd / 90
01,2
10,75
Blokkeringer / 90
01
0,50,5
Vunne dueller
0100
50 %55,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9FC Luga6.3Malmo F6.3Başakşe6.5Manches6.7TSC Bac7.5Guimara7.0Chelsea7.2Apoel N6.6Lausann6.6Lausann
  1. TSC Backa Topola6.7 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  2. Guimaraes7.5 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  3. Chelsea7.0 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  4. Apoel Nicosia7.2 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  5. Lausanne6.6 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  6. Lausanne6.6 vurdering
    14. aug. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,140,000,000,000,500,00MINUTTER7202016-174492018-196352019-201662020232020-211642022-233602024-251802025-26
  1. 2019-200,14 målpoeng / 90
    635 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    166 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    23 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    164 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,50 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 2 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-195 kamper · 449 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2014 kamper · 635 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 20202 kamper · 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 23 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 164 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,50/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FC Astana logoConference LeagueKlubb · FC Astana · 2025-266.60
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78
Flagg: KroatiaEuro ChampionshipLandslag · Kroatia · 20206.95
Kamper
2
Minutter
166
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
84
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
78 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
88
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2,25

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,75

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
55,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
121
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
29
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
    164 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
164
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC København
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC København
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC København
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC København
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC København
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC København
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC København · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC København
    23 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC København
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC København
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC København
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC København
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC København
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC København · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipKroatia
    166 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipKroatia
1,08

Brudd / 90

Euro ChampionshipKroatia
1,63

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipKroatia
0

Vunne dueller

Euro ChampionshipKroatia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipKroatia
84 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Kroatia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
166
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC København
    414 min · 65,2 %
  • UEFA Champions LeagueFC København
    221 min · 34,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC København
0,65
UEFA Champions LeagueFC København
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC København
1,09
UEFA Champions LeagueFC København
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC København
0,22
UEFA Champions LeagueFC København
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC København
0 %
UEFA Champions LeagueFC København
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC København
57 %
UEFA Champions LeagueFC København
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC København · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
4
Minutter
414
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
4
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC København · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
221
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
    449 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Nordsjaelland · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
449
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Lokomotiva Zagreb
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Lokomotiva Zagreb
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Lokomotiva Zagreb
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Lokomotiva Zagreb
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Lokomotiva Zagreb
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Lokomotiva Zagreb
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Lokomotiva Zagreb · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →NK Lokomotiva Zagreb → FC Astanaman 1. juli 2024Fri overgang
  2. →Puskas Academy → NK Lokomotiva Zagrebtor 14. september 2023Fri overgang
  3. →NK Osijek → Puskas Academyman 23. januar 2023Fri overgang
  4. →FC København → NK Osijekons 4. august 2021Ikke oppgitt
  5. →FC Nordsjaelland → FC Københavnman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  6. →NK Lokomotiva Zagreb → FC Nordsjaellandsøn 28. august 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

16 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26906.6
Klubb7. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26906.6
Klubb19. desember · FC Astana–Apoel NicosiaConference League · 2024-25907.2
Klubb12. desember · FC Astana–ChelseaConference League · 2024-25907.01
Klubb28. november · FC Astana–GuimaraesConference League · 2024-25907.51
Klubb3. oktober · FC Astana–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25906.7
Klubb10. august · FC København–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20176.5
Klubb5. august · FC København–BaşakşehirEuropa League · 2019-2096.3
Klubb12. mars · FC København–BaşakşehirEuropa League · 2019-201–
Klubb12. desember · FC København–Malmo FFEuropa League · 2019-20106.3
Klubb28. november · FC København–FC LuganoEuropa League · 2019-20906.91
Klubb7. november · FC København–Dynamo KyivEuropa League · 2019-20216.4
Klubb24. oktober · FC København–Dynamo KyivEuropa League · 2019-20906.9
Klubb3. oktober · FC København–Malmo FFEuropa League · 2019-20116.5
Landslag9. september · Kroatia–AzerbaijanEuropamesterskapet · 2020766.6
Landslag6. september · Kroatia–SlovakiaEuropamesterskapet · 2020907.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Karlo Bartolec: statistikk, kamper og karriere | Coro