Portrett av Dumitru Celeadnic
Spillerprofil · komplett datakort

Dumitru Celeadnic

KeeperTilgjengelig
Født23. april 1992 · 34 årNasjonalitetMoldovaHøyde192 cmVekt79 kg
21Kamper
816Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
60,8 %37,5 %
Kampvurdering
510
6,106,89

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Malta6.3Andorra6.9Malta7.5Andorra5.9Norge5.8Slovaki6.5Faroe I6.7Kazakhs5.4Slovaki
  1. Andorra7.5 vurdering
    16. nov. 2024 · 90 min
  2. Norge5.9 vurdering
    22. mars 2025 · 90 min
  3. Slovakia5.8 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  4. Faroe Islands6.5 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  5. Kazakhstan6.7 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Slovakia5.4 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER9020243662024-253602026-27
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    366 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 366 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: MoldovaNations LeagueLandslag · Moldova · 2026-276.10
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
60.78431372549019
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMoldova
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMoldova
60,8 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueMoldova
6,10

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Moldova · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,8 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMoldova
    366 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMoldova
37,5 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueMoldova
6,89

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Moldova · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
366
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
72

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
37,5 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMoldova
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeMoldova
5

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMoldova
68 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeMoldova
5,90

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Moldova · Goalkeeper · nr. 1

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Redninger
4
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMoldova
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationMoldova
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMoldova
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Moldova · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipMoldova
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeMoldova
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipMoldova
–
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipMoldova
–
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipMoldova
–
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipMoldova
–
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Moldova · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Moldova · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Ordabasy → Kyzyl-Zharons 7. januar 2026Fri overgang
  2. →Ordabasy → Kyzyl-Zhartir 6. januar 2026Fri overgang
  3. →Sheriff Tiraspol → Ordabasylør 18. januar 2025Fri overgang
  4. →Politehnica Iasi → Sheriff Tiraspolman 11. september 2023Fri overgang
  5. →Sheriff Tiraspol → Politehnica Iasilør 1. juli 2023Fri overgang
  6. →Petrocub → Sheriff Tiraspollør 19. januar 2019Ikke oppgitt
  7. →Dacia → Petrocublør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  8. →Dinamo-Auto → Daciaons 1. juni 2016Ikke oppgitt
  9. →Dacia → Dinamo-Autofre 31. juli 2015Ikke oppgitt
  10. →Ukjent → Daciatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

21 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Moldova–SlovakiaNations League · 2026-27905.4
2. oktober · Moldova–KazakhstanNations League · 2026-27906.7
29. september · Moldova–Faroe IslandsNations League · 2026-27906.5
26. september · Moldova–SlovakiaNations League · 2026-27905.8
14. oktober · Moldova–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
9. oktober · Moldova–RomaniaPrivatlandskamper · 2025––
22. mars · Moldova–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024905.9
16. november · Moldova–AndorraNations League · 2024-25907.5
13. oktober · Moldova–MaltaNations League · 2024-25906.9
10. oktober · Moldova–AndorraNations League · 2024-25966.3
7. september · Moldova–MaltaNations League · 2024-25906.9
20. juni · Moldova–PolenEM-kvalifisering · 2023––
17. juni · Moldova–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023––
27. mars · Moldova–TsjekkiaEM-kvalifisering · 2023––
24. mars · Moldova–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023––
15. november · Moldova–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. november · Moldova–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. oktober · Moldova–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
9. oktober · Moldova–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020––
31. mars · Moldova–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
25. mars · Moldova–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dumitru Celeadnic: statistikk, kamper og karriere | Coro