Portrett av Ritvars Rugins
Spillerprofil · komplett datakort

Ritvars Rugins

MidtbaneTilgjengelig
Født17. oktober 1989 · 37 årNasjonalitetLatviaHøyde176 cmVekt77 kg
25Kamper
1 694Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Lite datagrunnlagForrige sesong 2021-22

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER3602016-17172017-182252018-193902019-202702020-214212021-22112022-23
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    17 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    225 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,00 målpoeng / 90
    421 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2022-230,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-181 kamper · 17 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 225 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-205 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-213 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 421 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Riga logoConference LeagueKlubb · Riga · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
11
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
11
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    244 min · 58 %
  • UEFA Champions LeagueRiga
    177 min · 42 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
244
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
177
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRiga
    180 min · 66,7 %
  • UEFA Champions LeagueRiga
    90 min · 33,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRiga
–
UEFA Champions LeagueRiga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRiga
    210 min · 53,8 %
  • UEFA Europa LeagueRiga
    180 min · 46,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueRiga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueRiga
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRiga
–
UEFA Europa LeagueRiga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Ventspils
    225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Ventspils · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Ventspils
    17 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Ventspils · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
17
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Ventspils
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Ventspils
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Ventspils · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →FK Ventspils → Rigatir 1. januar 2019Fri overgang
  2. →Skonto → FK Ventspilstor 1. januar 2015Ikke oppgitt
  3. →FC Mariupol → Skontosøn 1. juli 2012Fri overgang
  4. →FK Ventspils → FC Mariupolman 9. januar 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

0 registrert

Ingen klubb-kamper i kampdatabasen ennå.

DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ritvars Rugins: statistikk, kamper og karriere | Coro