Portrett av Novica Eraković
Spillerprofil · komplett datakort

Novica Eraković

MidtbaneTilgjengelig
Født12. november 1999 · 26 årNasjonalitetMontenegroHøyde187 cmVektIkke oppgitt
33Kamper
2 257Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
0,440,59
Pasningspresisjon
0100
77 %80 %
Taklinger / 90
01,9
1,561,54
Vellykkede driblinger
0100
28,6 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Pafos6.9Pafos6.5Wolfsbe6.6Wolfsbe6.7FSV Mai6.3Drita6.2Lausann6.6Dynamo 6.3Rapid V6.2Raków C
  1. FSV Mainz 056.7 vurdering
    2. okt. 2025 · 30 min
  2. Drita6.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 11 min
  3. Lausanne6.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Dynamo Kyiv6.6 vurdering
    27. nov. 2025 · 83 min
  5. Rapid Vienna6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. Raków Częstochowa6.2 vurdering
    18. des. 2025 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER4532019-202802021-223602022-237592024-254052025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    453 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    280 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    759 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    405 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-205 kamper · 453 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 280 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 759 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 405 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Omonia Nicosia logoConference LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2025-266.43
Kamper
8
Minutter
405
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
77
Flagg: MontenegroNations LeagueLandslag · Montenegro · 2024-256.30
Kamper
2
Minutter
106
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    405 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,44

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
77 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,56

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
40,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder · nr. 44

Spilletid

Draktnummer
44
Kamper
8
Fra start
4
Minutter
405
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
177
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
54
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    653 min · 86 %
  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    106 min · 14 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,55
UEFA Nations LeagueMontenegro
0,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Nations LeagueMontenegro
80 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,52
UEFA Nations LeagueMontenegro
1,7

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
49,2 %
UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
653
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
406
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
15
Dueller
65
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
106
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMontenegro
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMontenegro
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Montenegro · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSutjeska
    180 min · 50 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
    180 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sutjeska · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sutjeska · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
    280 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sutjeska · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
280
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSutjeska
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sutjeska · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSutjeska
    300 min · 66,2 %
  • UEFA Europa LeagueSutjeska
    153 min · 33,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa LeagueSutjeska
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sutjeska · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sutjeska · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Omonia Nicosia → Sutjeskatir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Sutjeska → Omonia Nicosialør 1. juli 2023Fri overgang
  3. →Lovćen → Sutjeskaman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  4. →Sutjeska → Lovćentir 3. juli 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

22 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26––
Klubb19. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26––
Klubb18. desember · Omonia Nicosia–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26706.2
Klubb11. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2025-26906.3
Klubb27. november · Omonia Nicosia–Dynamo KyivConference League · 2025-26836.6
Klubb6. november · Omonia Nicosia–LausanneConference League · 2025-26906.2
Klubb23. oktober · Omonia Nicosia–DritaConference League · 2025-26116.3
Klubb2. oktober · Omonia Nicosia–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26306.7
Klubb28. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-26216.6
Klubb21. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-26106.5
Klubb20. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25906.9
Klubb13. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25886.9
Klubb19. desember · Omonia Nicosia–Borac Banja LukaConference League · 2024-25266.6
Klubb12. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2024-25136.9
Klubb28. november · Omonia Nicosia–Legia WarszawaConference League · 2024-25456.7
Klubb7. november · Omonia Nicosia–GentConference League · 2024-25646.9
Klubb24. oktober · Omonia Nicosia–Heart Of MidlothianConference League · 2024-25906.9
Klubb3. oktober · Omonia Nicosia–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25676.5
Landslag9. september · Montenegro–WalesNations League · 2024-25166.3
Landslag6. september · Montenegro–IslandNations League · 2024-25906.3
Klubb14. august · Omonia Nicosia–Fehérvár FCConference League · 2024-25827.5
Klubb8. august · Omonia Nicosia–Fehérvár FCConference League · 2024-25887.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.