Portrett av Anthony Alland Hernandez
Spillerprofil · komplett datakort

Anthony Hernandez

Fullt navn: Anthony Alland Hernandez

AngrepTilgjengelig
Født3. februar 1995 · 31 årNasjonalitetGibraltarHøyde182 cmVektIkke oppgitt
34Kamper
2 175Minutter
3Mål
0Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Vellykkede driblinger
0100
50 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Estonia6.2Hellas6.3Rep. Of6.1Georgia5.8Danmark5.9Sveits6.3Latvia6.3Tyrkia6.2Norge6.5FC Købe
  1. Danmark5.8 vurdering
    5. sep. 2019 · 90 min
  2. Sveits5.9 vurdering
    8. sep. 2019 · 90 min
  3. Latvia6.3 vurdering
    1. sep. 2021 · 27 min
  4. Tyrkia6.3 vurdering
    4. sep. 2021 · 69 min
  5. Norge6.2 vurdering
    7. sep. 2021 · 65 min
  6. FC København6.5 vurdering
    1. aug. 2024 · 18 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,140,230,460,000,000,000,000,000,00MINUTTER1462017-1862320183902018-191962019-2050920201252020-21442021-221032022-23212023-24182024-25
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    509 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    125 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    44 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    21 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    18 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 146 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20188 kamper · 623 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2018-194 kamper · 390 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 2019-203 kamper · 196 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,46/90
  • 20207 kamper · 509 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 125 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 21 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 18 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Magpies logoConference LeagueKlubb · Magpies · 2024-256.30
Kamper
2
Minutter
18
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: GibraltarEM-kvalifiseringLandslag · Gibraltar · 2023–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMagpies
    18 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Magpies · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
18
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
9
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMagpies
    21 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMagpies
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Magpies · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
21
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationGibraltar
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationGibraltar
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationGibraltar
–

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationGibraltar
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationGibraltar
–

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationGibraltar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Gibraltar · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueEuropa
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Europa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueEuropa
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueEuropa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Europa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    125 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
125
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipGibraltar
    348 min · 68,4 %
  • World Cup - Qualification EuropeGibraltar
    161 min · 31,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipGibraltar
–
World Cup - Qualification EuropeGibraltar
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipGibraltar
0
World Cup - Qualification EuropeGibraltar
–

Skudd på mål

Euro ChampionshipGibraltar
–
World Cup - Qualification EuropeGibraltar
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipGibraltar
0,78
World Cup - Qualification EuropeGibraltar
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipGibraltar
20 %
World Cup - Qualification EuropeGibraltar
20 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Gibraltar · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
348
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,03

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
6
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
26
Vunne dueller
10

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Gibraltar · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
161
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,23

Angrep

Mål
0
Pasninger
53
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
15
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    180 min · 91,8 %
  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    16 min · 8,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    210 min · 53,8 %
  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    180 min · 46,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeGibraltar
    623 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeGibraltar
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeGibraltar
0,29

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeGibraltar
50 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeGibraltar
0,87

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeGibraltar
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Gibraltar · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
623
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Brudd
9
Dueller
43
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    146 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
146
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Europa → Magpieslør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Lincoln Red Imps FC → Europator 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. august · Magpies–FC KøbenhavnConference League · 2024-25186.5
Klubb25. juli · Magpies–FC KøbenhavnConference League · 2024-251–
Landslag21. november · Gibraltar–NederlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag18. november · Gibraltar–FrankrikeEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. oktober · Gibraltar–Rep. Of IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag11. oktober · Gibraltar–WalesPrivatlandskamper · 2023––
Landslag10. september · Gibraltar–HellasEM-kvalifisering · 2023––
Landslag19. juni · Gibraltar–Rep. Of IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Gibraltar–FrankrikeEM-kvalifisering · 2023––
Landslag27. mars · Gibraltar–NederlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag24. mars · Gibraltar–HellasEM-kvalifisering · 2023––
Landslag7. september · Gibraltar–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020656.2
Landslag4. september · Gibraltar–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020696.3
Landslag1. september · Gibraltar–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2020276.3
Landslag8. september · Gibraltar–SveitsEuropamesterskapet · 2020905.9
Landslag5. september · Gibraltar–DanmarkEuropamesterskapet · 2020905.8
Landslag7. juni · Gibraltar–GeorgiaEuropamesterskapet · 2020906.1
Landslag23. mars · Gibraltar–Rep. Of IrelandEuropamesterskapet · 2020786.3
Landslag10. oktober · Gibraltar–HellasVM-kvalifisering Europa · 2018906.2
Landslag7. oktober · Gibraltar–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2018905.9
Landslag3. september · Gibraltar–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2018906.7
Landslag31. august · Gibraltar–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2018616.2
Landslag9. juni · Gibraltar–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2018906.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Anthony Hernandez: statistikk, kamper og karriere | Coro