Portrett av Roland Varga
Spillerprofil · komplett datakort

Roland Varga

AngrepTilgjengelig
Født23. januar 1990 · 36 årNasjonalitetUngarnHøyde182 cmVekt75 kg
30Kamper
1 014Minutter
9Mål
0Målgivende
0,8Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
02,8
2,260

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Ludogor6.6Kroatia7.3CSKA Mo6.7CSKA Mo6.5Wales7.1Espanyo6.9San Mar7.0Andorra
  1. CSKA Moscow7.3 vurdering
    24. okt. 2019 · 12 min
  2. CSKA Moscow6.7 vurdering
    7. nov. 2019 · 11 min
  3. Wales6.5 vurdering
    19. nov. 2019 · 18 min
  4. Espanyol7.1 vurdering
    28. nov. 2019 · 61 min
  5. San Marino6.9 vurdering
    28. mars 2021 · 18 min
  6. Andorra7.0 vurdering
    31. mars 2021 · 29 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,080,000,000,780,000,002,26MINUTTER462016-172512017-1816720181032018-192312019-2051202062020-211592023-24
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    167 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,78 målpoeng / 90
    231 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 20200,00 målpoeng / 90
    51 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2020-210,00 målpoeng / 90
    6 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-242,26 målpoeng / 90
    159 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 46 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-183 kamper · 251 min · 3 mål · 0 målgivende · 1,08/90
  • 20183 kamper · 167 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-2010 kamper · 231 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,78/90
  • 20204 kamper · 51 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 6 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 159 min · 4 mål · 0 målgivende · 2,26/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe logoConference LeagueKlubb · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe · 2023-24–
Kamper
6
Minutter
159
Mål
4
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: UngarnVM-kvalifisering EuropaLandslag · Ungarn · 20206.95
Kamper
3
Minutter
49
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: UngarnEuro ChampionshipLandslag · Ungarn · 2020–
Kamper
1
Minutter
2
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 6 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
    159 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
159
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    6 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    49 min · 96,1 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipUngarn
    2 min · 3,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
3,67
Euro ChampionshipUngarn
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeUngarn
50 %
Euro ChampionshipUngarn
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
3,67
Euro ChampionshipUngarn
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–
Euro ChampionshipUngarn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
49
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ungarn · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
2
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    165 min · 71,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    66 min · 28,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,73
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
40 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,55
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
33,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
66
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUngarn
    167 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeUngarn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ungarn · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
167
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 3 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    251 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
251
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    46 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Paks → Fehérvár FCtir 8. juli 2025Fri overgang
  2. →Paks → Fehérvár FCsøn 6. juli 2025Fri overgang
  3. →Nieciecza → Sepsi OSK Sfantu Gheorghefre 16. september 2022Fri overgang
  4. →Al-Ittihad Kalba → Niecieczator 10. mars 2022Fri overgang
  5. →MTK Budapest → Al-Ittihad Kalbator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Brescia → Foggiatir 1. juni 2010Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag12. oktober · Ungarn–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag9. oktober · Ungarn–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag8. september · Ungarn–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag5. september · Ungarn–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 20202–
Landslag2. september · Ungarn–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag23. juni · Ungarn–TysklandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag19. juni · Ungarn–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020––
Landslag15. juni · Ungarn–PortugalEuropamesterskapet · 20201–
Landslag31. mars · Ungarn–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020297.0
Landslag28. mars · Ungarn–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020186.9
Landslag25. mars · Ungarn–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb29. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21––
Klubb28. november · Ferencvarosi TC–EspanyolEuropa League · 2019-20617.1
Landslag19. november · Ungarn–WalesEuropamesterskapet · 2020186.5
Klubb7. november · Ferencvarosi TC–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20116.7
Klubb24. oktober · Ferencvarosi TC–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20127.31
Landslag10. oktober · Ungarn–KroatiaEuropamesterskapet · 2020146.6
Klubb3. oktober · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2019-20106.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.