Portrett av Rangelo Maria Janga
Spillerprofil · komplett datakort

Rangelo Janga

Fullt navn: Rangelo Maria Janga

AngrepTilgjengelig
Født16. april 1992 · 34 årNasjonalitetCuraçaoHøyde194 cmVekt80 kg
39Kamper
1 632Minutter
5Mål
1Målgivende
0,33Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Målpoeng / 90
01
–0,37
Skudd / 90
02,7
–2,19
Skudd på mål
0100
–33,3 %
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5FK Part6.5AZ Alkm6.5FK Part7.2Sivassp7.2Slavia 6.7Slavia 6.9Sivassp6.7Ballkan6.3Lazio7.2Lazio
  1. Slavia Praha7.2 vurdering
    6. okt. 2022 · 70 min
  2. Slavia Praha6.7 vurdering
    13. okt. 2022 · 65 min
  3. Sivasspor6.9 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  4. Ballkani6.7 vurdering
    3. nov. 2022 · 9 min
  5. Lazio6.3 vurdering
    16. feb. 2023 · 8 min
  6. Lazio7.2 vurdering
    23. feb. 2023 · 84 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,340,360,260,000,37MINUTTER5302016-172502018-193472019-20122021-224932022-23
  1. 2016-170,34 målpoeng / 90
    530 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,36 målpoeng / 90
    250 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2019-200,26 målpoeng / 90
    347 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    12 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,37 målpoeng / 90
    493 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 530 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1910 kamper · 250 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 2019-2012 kamper · 347 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2021-221 kamper · 12 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-239 kamper · 493 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,37/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
CFR 1907 Cluj logoConference LeagueKlubb · CFR 1907 Cluj · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol · CFR 1907 Cluj
    394 min · 79,9 %
  • UEFA Europa LeagueApollon Limassol
    99 min · 20,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueApollon Limassol
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol · CFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol · CFR 1907 Cluj
1,37
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol · CFR 1907 Cluj
33,3 %
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol · CFR 1907 Cluj
0,91
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol · CFR 1907 Cluj
33,3 %
UEFA Europa LeagueApollon Limassol
–
UEFA Champions LeagueApollon Limassol
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apollon Limassol · Attacker
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
394
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Skudd
12
Skudd på mål
4
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
126
Vunne dueller
66
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apollon Limassol · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
99
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apollon Limassol · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
    12 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apollon Limassol · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
12
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    307 min · 88,5 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    40 min · 11,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,29
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Astana
0 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
2
Minutter
307
Innbytter
8
Byttet ut
1
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
40
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    140 min · 56 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    110 min · 44 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,64
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,29
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Astana
50 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,29
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Astana
100 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
7
Fra start
0
Minutter
140
Innbytter
7
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
32
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
110
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueAS Trencin
    350 min · 66 %
  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    180 min · 34 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · AS Trencin · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
350
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

16 registrert
  1. →FC Eindhoven → Janga Rangeloman 29. juni 2026Fri overgang
  2. →Nea Salamis → FC Eindhoventor 22. august 2024Fri overgang
  3. →Bnei Sakhnin → Nea Salamisons 3. januar 2024Fri overgang
  4. →CFR 1907 Cluj → Bnei Sakhnintor 14. september 2023Ikke oppgitt
  5. →Apollon Limassol → CFR 1907 Clujtor 1. september 2022Fri overgang
  6. →FC Astana → Apollon Limassoltor 14. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Apollon Limassol → FC Astanafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  8. →FC Astana → Apollon Limassoltor 1. juli 2021Lån
  9. →FC Lugano → FC Astanator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  10. →FC Lugano → NEC Nijmegenlør 22. august 2020Lån
  11. →FC Astana → FC Luganolør 1. februar 2020Lån
  12. →Gent → FC Astanafre 20. juli 2018€ 1.2M
  13. →AS Trencin → Gentons 10. januar 2018Ikke oppgitt
  14. →Dordrecht → AS Trencinfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  15. →Willem II → Excelsiorsøn 1. juli 2012Fri overgang
  16. →Willem II → Excelsiorsøn 1. januar 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

18 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23847.2
16. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-2386.3
3. november · CFR 1907 Cluj–BallkaniConference League · 2022-2396.7
27. oktober · CFR 1907 Cluj–SivassporConference League · 2022-23906.9
13. oktober · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaConference League · 2022-23656.7
6. oktober · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaConference League · 2022-23707.21
15. september · CFR 1907 Cluj–SivassporConference League · 2022-23687.2
8. september · CFR 1907 Cluj–BallkaniConference League · 2022-23––
12. desember · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-2096.5
28. november · FC Astana–Manchester UnitedEuropa League · 2019-201–
24. oktober · FC Astana–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20906.5
3. oktober · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-20116.5
19. september · FC Astana–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20456.5
29. november · FC Astana–Dynamo KyivEuropa League · 2018-19287.1
8. november · FC Astana–FK JablonecEuropa League · 2018-19296.7
25. oktober · FC Astana–FK JablonecEuropa League · 2018-19166.7
4. oktober · FC Astana–RennesEuropa League · 2018-19187.01
20. september · FC Astana–Dynamo KyivEuropa League · 2018-1986.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Rangelo Janga: statistikk, kamper og karriere | Coro