Portrett av Martin Šulek
Spillerprofil · komplett datakort

Martin Šulek

Også registrert som M. Šulek

ForsvarTilgjengelig
Født15. januar 1998 · 28 årNasjonalitetSlovakiaHøyde179 cmVekt65 kg
23Kamper
1 798Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
01
–0,62
Brudd / 90
01
–0,82
Vunne dueller
0100
–27,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Ludogor6.2Fenerba7.3FC Nord6.2Ludogor6.2Fenerba
  1. Ludogorets6.2 vurdering
    21. sep. 2023 · 90 min
  2. Fenerbahçe6.2 vurdering
    5. okt. 2023 · 75 min
  3. FC Nordsjaelland7.3 vurdering
    26. okt. 2023 · 54 min
  4. Ludogorets6.2 vurdering
    30. nov. 2023 · 11 min
  5. Fenerbahçe6.2 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER5402016-171042017-187162018-194382023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    104 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    716 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    438 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-182 kamper · 104 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-198 kamper · 716 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 438 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Spartak Trnava logoConference LeagueKlubb · Spartak Trnava · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: SlovakiaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Slovakia · 2018–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    438 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0,62

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0,82

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
27,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
438
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
4
Dueller
22
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    716 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
716
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    104 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
104
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueAS Trencin
    360 min · 66,7 %
  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    180 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Spartak Trnava → Ružomberoktor 10. juli 2025Fri overgang
  2. →Spartak Trnava → Ružomberokons 9. juli 2025Fri overgang
  3. →Spartak Trnava → Ružomberoktir 8. juli 2025Fri overgang
  4. →Wisla Plock → Spartak Trnavafre 23. juni 2023Fri overgang
  5. →Sereď → Wisla Plockfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. desember · Spartak Trnava–FenerbahçeConference League · 2023-24906.2
Klubb30. november · Spartak Trnava–LudogoretsConference League · 2023-24116.2
Klubb9. november · Spartak Trnava–FC NordsjaellandConference League · 2023-24––
Klubb26. oktober · Spartak Trnava–FC NordsjaellandConference League · 2023-24547.3
Klubb5. oktober · Spartak Trnava–FenerbahçeConference League · 2023-24756.2
Klubb21. september · Spartak Trnava–LudogoretsConference League · 2023-24906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.