Portrett av James Alexander Lawrence
Spillerprofil · komplett datakort

James Lawrence

Fullt navn: James Alexander Lawrence

ForsvarTilgjengelig
Født22. august 1992 · 34 årNasjonalitetWalesHøyde188 cmVekt84 kg
16Kamper
1 286Minutter
2Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2018-19Forrige sesong 2017-18Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01
0,74–
Brudd / 90
01
0,25–
Blokkeringer / 90
01
0–
Vunne dueller
0100
61,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Dinamo 6.5Fenerba7.1Spartak
  1. Dinamo Zagreb6.5 vurdering
    4. okt. 2018 · 5 min
  2. Fenerbahçe6.5 vurdering
    25. okt. 2018 · 90 min
  3. Spartak Trnava7.1 vurdering
    29. nov. 2018 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,460,000,00MINUTTER3892016-171722017-187252018-19
  1. 2016-170,46 målpoeng / 90
    389 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    172 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    725 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 389 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,46/90
  • 2017-182 kamper · 172 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-199 kamper · 725 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
AS Trencin logoEuropa LeagueKlubb · AS Trencin · 2018-196.60
Kamper
6
Minutter
540
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
84
Anderlecht logoEuropa LeagueKlubb · Anderlecht · 2018-196.60
Kamper
3
Minutter
185
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
84
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2018-191 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAnderlecht · AS Trencin
    725 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht · AS Trencin
0,74

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht · AS Trencin
0,25

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht · AS Trencin
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAnderlecht · AS Trencin
61,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAnderlecht · AS Trencin
84 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Anderlecht · Defender
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
725
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
198
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
6
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
26
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    172 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
172
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueAS Trencin
    219 min · 56,3 %
  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    170 min · 43,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAS Trencin
–
UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
219
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
170
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →1. FC Nürnberg → Almere City FCsøn 25. august 2024Fri overgang
  2. →FC St. Pauli → 1. FC Nürnbergfre 22. juli 2022Fri overgang
  3. →Anderlecht → FC St. Paulitor 1. oktober 2020Ikke oppgitt
  4. →FC St. Pauli → Anderlechtons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  5. →Anderlecht → FC St. Paulitor 22. august 2019Lån
  6. →AS Trencin → Anderlechtons 29. august 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

3 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. november · Anderlecht–Spartak TrnavaEuropa League · 2018-19907.1
25. oktober · Anderlecht–FenerbahçeEuropa League · 2018-19906.5
4. oktober · Anderlecht–Dinamo ZagrebEuropa League · 2018-1956.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
James Lawrence: statistikk, kamper og karriere | Coro